Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Boostery przedtreningowe :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Czy ktoś używa przed treningiem boostera czy stacka ?

ja korzystam aktualnie z SP250 i daje mocno na pobudzenie, motywacji i siły a dodatkowo mniejsze przerwy robię między seriami, powtórzeniami czy ćwiczeniami, delikatnie agresywny na treningu jestem, czasami zdarzyło mi się uderzyć w drążek z podniecenia i złości wewnętrznej ;) aby mocniej się zmotywować

przed savate też wziąłem razem z Guaraną Power to nie wiedziałem co z sobą zrobić tak mnie nosiło i rozrywało na prawo i lewo :cool:
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#2
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
korzystałem kiedyś z R2F z nutrabolics i też dawało dobre efekty przy czym używałem tego tylko przed treningami sportów walki do reszty raczej nie potrzebuje tego rodzaju specyfików ;d
W sumie to nie polecam ogólnie wszelakich odżywek.

  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#3
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ja tez nie polecam żadnych używek.
Ale kupiłem próbkę SAW i tez daje kopa zażyłem 10g przed treningiem tak z ciekawości.
Poczułem się trochę inaczej, ale coś podobnie jak po wypiciu kawy tylko, że dużo mocniej.
Sam nie wiedziałem co z sobą zrobić. Od wzięcia czasu miałem napady drapania się po głowie.
Na następny dzień wyskoczyły mi ze 4 pryszcze na twarzy Szok. Może to tylko u mnie tak działa.
  • 0

#4
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Ja z mojej strony polecam Purple Wraath z Controled Labs, nie pobudza az tak bardzo tz. jest lagodniejsze wejscie w trening ale jak juz sie wkrecisz to masz ciagla moc i optymizm:-).
  • 0

#5
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Purple Wraath z Controled Labs - 200zł za 1kg - 90 porcji... Drogie to..

Swoją drogą - carbo nie spełnia po części takiej roli?
Kopa nie daje, ale popijane przy długim treningu powinno pomóc.
(carbo, czy tam woda z miodem :) )
  • 0

#6
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

korzystałem kiedyś z R2F z nutrabolics i też dawało dobre efekty przy czym używałem tego tylko przed treningami sportów walki do reszty raczej nie potrzebuje tego rodzaju specyfików ;d
W sumie to nie polecam ogólnie wszelakich odżywek.

nie które nie działają tak jak trzeba, to zależy od organizmu
ja też nie jestem za odżywkami, lecz od czasu do czasu warto wypróbować jak ktoś lubi eksperymenty i nowe doznania
wiadomo, takie zabawki ponoszą koszty :cool:


Swoją drogą - carbo nie spełnia po części takiej roli?

carbo ma inne zastosowanie
a stack creatynowy/booster przed treningowy inne
różnią się składem i zastosowaniem, pierwsze uzupełnia nie dobór witamin/minerałów/elektrolitów utraconych razem z potem
a drugi ma nas pobudzić do działania, ma inne składniki/różne mieszanki w sobie, nawet posiadają kreatyny które pomogą nam nabrać na masie, zwiększyć naszą siłę czy wytrzymałość itp...
ten pierwszy bierze się pod czas bądź po wysiłku fizycznym, a ten drugi 30-40minut przed wysiłkiem fizyczym
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#7
marcin902

marcin902

    Go Hard or Go Home

  • Użytkownik
  • 70 postów
  • LokalizacjaKraków Miasto Królów Polski
Ja też kiedyś próbowałem, jeszcze za czasów kiedy chodziłem na siłownie. Miałem Xpanda xtreme pump i niestety nie działało to na mnie za dobrze, tzn. czułem delikatne pobudzenie i zwiększyła mi się lekko wytrzymałość. Niestety nie miałem uczucia "wyrywania z butów" jak wielu to opisuje:) Nawet 2 dawki niewiele pomogły dlatego odstawiłem ten wynalazek.
No i nie ma się co oszukiwać, takie boostery też swoje kosztują :)

  • 0

#8
Konto usunięte

Konto usunięte

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 316 postów
Jak chodziłem na siłkę, u nas używało się Rhino. Obecnie ponoć ciężko to dostać. Mała łyżeczka do herbaty tego czegoś dawała takiego kopa, że jak się to przyjęło o 19, potem zrobiło naprawdę porządny trening, to i tak nie szło spać do północy.

Z naturalnych rzeczy:
- kawa/fusiasta zielona herbara gunpowder (nasypać więcej)
- kakao np z miodem (kakao = boster no2)

Jak mi się coś przypomni to dam znać.
  • 0

#9
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Ja też kiedyś próbowałem, jeszcze za czasów kiedy chodziłem na siłownie. Miałem Xpanda xtreme pump i niestety nie działało to na mnie za dobrze, tzn. czułem delikatne pobudzenie i zwiększyła mi się lekko wytrzymałość. Niestety nie miałem uczucia "wyrywania z butów" jak wielu to opisuje:) Nawet 2 dawki niewiele pomogły dlatego odstawiłem ten wynalazek.
No i nie ma się co oszukiwać, takie boostery też swoje kosztują :)

znam to, nie zawsze jakiś produkt musi działać na kogoś, a ten sam produkt będzie działać wyśmienicie na kimś innym ;)

kakao np z miodem (kakao = boster no2)

a to ciekawe, naprawde NO2 dostaje się przez taką mieszankę i w ilu ilościach tego jest ?
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#10
Konto usunięte

Konto usunięte

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 316 postów
Nie no nawet nie poczujesz i nie ma co porównywać do bosterów, ale kakao = naturalne. Plus też tego jest taki, że masz w tym zarąbiście przyswajalny magnez. Minustem jest to, że to nie jest dla każdego, bo sporo osób ma uczulenie na kakaowca i dostaje zwyczajnie krost na twarzy.
  • 0

#11
RafisLSP

RafisLSP

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 14 postów
Mogę polecić mój ulubiony booster przed treningiem czyli zwykła czarna kawa lub kakao połączone z ośmioma godzinami snu w nocy.
Tanio, skutecznie i zdrowo(zdrowo pod warunkiem że ktoś wypija czasem kawę przed treningiem jeśli czuje się słabo. Są tacy co piją kawę jak wodę więc chyba rozumiecie...)
  • 0

#12
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
Chmmm kiedyś korzystałem z preparatu firmy Trec "Red Faster", jest stosunkowo tani i skuteczny z początku kopało dość mocno jako że rzadko korzystałem wcześniej z dobroczynnych właściwości kofein i tauryny, po jakiś czasie było trochę gorzej ale wciąż po wypiciu było uczucie pobudzenia itd
  • 0

#13
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Mogę polecić mój ulubiony booster przed treningiem czyli zwykła czarna kawa lub kakao połączone z ośmioma godzinami snu w nocy.
Tanio, skutecznie i zdrowo(zdrowo pod warunkiem że ktoś wypija czasem kawę przed treningiem jeśli czuje się słabo. Są tacy co piją kawę jak wodę więc chyba rozumiecie...)

rozumiem, kawa nie na każdego działa i nie każdy lubi kawę, jak kawę pije się od dawna dawna to ona nasiąka organizm i przestaje działać, człowiek uzależnia się i pije jej więcej, wierząc że większa ilość będzie działać, a to nie ma tak, i zamiast w pozytywny nastrój pobudzenia wprawiać to w drugą stronę będzie działać :)

tak jak wszystko, oczywiście, każdy ma inne ciało, inne narządy, inaczej reaguje na to wszystkie preparaty i substancje zewn. :cool:

  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#14
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
No, ja nie polecam żadnych odżywek, bo to się kiedyś odbije na zdowiu.
Kawy nie pijam, raz na rok sobie gdzieś tam kapuczino walne, ale takto nic.
Raz dla testu wypiłem mocną kawę przed treningiem ale nie czułem nic.
Kakao lubię, gorzkie jest pyszne, ale z miodem niezły pomysł - wypróbuję kiedyś :-)

  • 0

#15
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Jest teoria że teobromina z kakao ma toksyczne działanie na organizm (dla psów może być zabójcza)
  • 0

#16
Bar-Man

Bar-Man

    Bodyweight, Bags, Bells & Barbells

  • Bywalec
  • 826 postów
  • LokalizacjaToruń
Hmmm dziś przetestowałem sobie S.A.W. (ten środek co reklamuje HFK). No muszę przyznać, że to nie był efekt placebo. Trening sam się nie wykonał ale zrobiłem idealnie o 2-3 powtórzenia w każdym wykonywanej serii ćwiczeń (dziś były to pompki i wznosy prostych nóg w leżeniu) i miałem energię by machnąć coś jeszcze ale zdrowy rozsądek podpowiedział, że to nie siłownia i nie ćwiczę do upadku mięśniowego ;) Potem zrobiłem jeszcze 20 serii kettlami trening według Mike'a Mahlera 5x5 (cały łączony trening trwał 45 minut). Power był naprawdę mocny. Jak ktoś miewa słabsze dni z powodu stresu, osłabienia, zmęczenia pracą czy nauką to 10g saszetka SAWa naprawdę może pomóc w treningu. Mnie najbardziej stresuje kiedy trening nie idzie i nie wykonam założonej liczby serii i powtórzeń, a jak wiadomo powszechnie stres równa się kortyzol, a kortyzol równa się brak regeneracji i siły ;)
[nie mam udziałów w biznesie odżywkowym jakby co]
  • 0

Najgorszą rzeczą którą mógłbyś spotkać na drodze samodoskonalenia to uczucie spełnienia.

http://kalistenikapo...y-odosobnienie/


#17
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Swoją drogą - drogie to.. 60zł za 200g - porcja to średnio 10g, czyli 20 porcji w paczce za 60zł - wychodzi 3zł/porcja..
Ale może czasem by się przydało odżałować taką kasę i nie leżeć, tylko poćwiczyć.. :)
  • 0

#18
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Swoją drogą - drogie to.. 60zł za 200g - porcja to średnio 10g, czyli 20 porcji w paczce za 60zł - wychodzi 3zł/porcja..
Ale może czasem by się przydało odżałować taką kasę i nie leżeć, tylko poćwiczyć.. :)

60pln to nie majątek no i nie tak drogo, są droższe wynalazki

  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#19
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Ale można też te 60zł wydać na coś innego :)
Kwestia priorytetów..
  • 0

#20
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Jak dla mnie Trec odpada ze wzgledu na stosunek jakość/cena.
Są po prostu lepsze firmy.
  • 0
Dum spiro, spero!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych