Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Ćwiczenia na mięśnie brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
124 odpowiedzi w tym temacie

#121
Eagle

Eagle

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów
Już pisałem wcześniej że cały czas mam lędźwie dociśnięte i dlatego sie dziwie czemu plecy pracowały
  • 0

Ćwicz a będzie Ci dane


#122
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Jeśli jesteś pewny że nie odrywasz pleców nawet w dolnej (najtrudniejszej w tej kwestii) fazie ćwiczenia to trochę dziwna sprawa. O ile technika jest niezachwiana przez każdy centymetr ruchu to plecy nie powinny dawać o sobie znać. Upewnij się też czy dostatecznie mocno dociskasz te plecy, generalnie nie powinno się dać wsunąć pod nie nawet ołówka.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#123
Eagle

Eagle

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 postów
No dobra , jak tak twierdzisz to będę dociskał jeszcze mocniej
  • 0

Ćwicz a będzie Ci dane


#124
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

może unieś do tego odcinek piersiowy i ręce daj jako przedłużenie ciała (przy uszach), palce obciągnij i wyjdą wznosy w hollow body :) ogólnie dla mnie ćwiczenia na brzuch na ziemi są niebezpieczne (własnie przez lędźwia) dlatego ja preferuję tylko drążek a najlepiej drabinki jak na salach gimnastycznych :)


  • 0

#125
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Fakt, drabinki to chyba najbezpieczniejsza opcja bo nie ma jak oszukiwać. Wznosy hollow to ciekawy pomysł w sumie.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych