Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

6 PACK BRZUCHA :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#41
dugi

dugi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
I w moim wypadku lepiej się sprawdzi ponieważ jest trochę fałdki do zrzucenia .

pytanie moje jest jeszcze takie czy na tym filmie musze wykonac wszystkie te cwiczenia ?
  • 0

#42
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów
Oczywiście, że nie. Powinienes dostosować ćwiczenia do swoich potrzeb. Usunąć te, których nie możesz robić (np. z braku miejsca) a dodaj coś od siebie.
  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#43
miszelos

miszelos

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 4 postów
Witam,
Ja robię brzuszki codziennie, ale bez katowania, lajtowo parę powtórzeń z każdego ćwiczenia:



i też fajny instruktaż:



Efekty już są - widzę, że nabrałem siły i mogę zrobić kilkanaście unosów nóg np. na drażku czego nie mogłem za chiny do tej pory uczynić.
  • 0

#44
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Witam,
Ja robię brzuszki codziennie, ale bez katowania, lajtowo parę powtórzeń z każdego ćwiczenia:



i też fajny instruktaż:



Efekty już są - widzę, że nabrałem siły i mogę zrobić kilkanaście unosów nóg np. na drażku czego nie mogłem za chiny do tej pory uczynić.

te wszystkie rodzaje i podrodzaje spięć są mocno przereklamowane
a po za tym ktoś mi mówił, że nie należy robić spięć ponieważ to nie jest naturalna pozycja, tylko sobie szkodzimy nie wiedzą

  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#45
Wojas

Wojas

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów

A6V chyba naprawdę nic nie daje. Ja robiłem 14 dni, nie dość, że było to nude, zajmowało strasznie dużo czasu i dawało chyba mniej niż zwykłe brzuszki. Efektu po tym treningu nie było wcale.


Osobiście 2 razy skończyłem cały program A6V i niewiele mi to dało...
Po osiągnięciu 10 lvl w znosach nóg "więziennej zaprawy" po samych figurach power move (np koła Thomasa) mogę powiedzieć, że jest olbrzymi postęp w sile
  • 0

#46
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL


A6V chyba naprawdę nic nie daje. Ja robiłem 14 dni, nie dość, że było to nude, zajmowało strasznie dużo czasu i dawało chyba mniej niż zwykłe brzuszki. Efektu po tym treningu nie było wcale.


Osobiście 2 razy skończyłem cały program A6V i niewiele mi to dało...
Po osiągnięciu 10 lvl w znosach nóg "więziennej zaprawy" po samych figurach power move (np koła Thomasa) mogę powiedzieć, że jest olbrzymi postęp w sile

ja kiedyś bodajże 3x skończyłem a6w i też nic nie dało
a po wznosach, już pierwszy trening to zauważyłem zarys kratki na brzuchu :P

  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#47
BlackHeart

BlackHeart

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 119 postów
Też 3 razy kończyłem A6W i można powiedzieć że coś mi tam jednak dało. O wiele więcej jednak korzyści moim zdaniem daje ABS2. Na ostatnich poziomach zaczyna być nieporównywalnie ciężej niż przy ostatnich dniach A6W.
  • 0
Dum spiro, spero!

#48
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
A ja po a6w ukazał mi się zarys górnej części ciała.
Są 2 sposoby na a6w
http://www.6weidera....harmonogram.php
Jedni chwalą drudzy nie. Więc czemu nie spróbować.
Też ukończyłem abs2 i moim zdanie też już więcej korzyści daje. 
Ale najlepszym ćwiczeniem jest ćwiczyć brzuch na różne sposoby 
Przy a6w mamy duże napięcie. Staramy się wytrzymać 3 sekundy i to daje po tyłku.
Myślę przy innych ćwiczeniach też można to zastosować. 
np. wznosy nóg na drążku zatrzymanie na 3 sekundy w fazie 45 stopni i tak z 5p przy 2-3 seriach 
Takie a6w na drążku
  • 0

#49
m6k3

m6k3

    Man of Steel

  • Zasłużony
  • 803 postów
  • LokalizacjaRzeszów
A tutaj podrzucę opinię jednego z "celebrytów" o A6W, ja sie pośmiałem :D

  • 0

#50
Konto usunięte

Konto usunięte

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 316 postów
Ja kończyłem 7x A6W. A nie sorki. Jeden raz ;]
Ogólnie baaardzo zły program. Jedyna jego zaleta to to, że ktoś go rozpisał.
  • 0

#51
Wojas

Wojas

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 69 postów

Ja kończyłem 7x A6W. A nie sorki. Jeden raz ;]
Ogólnie baaardzo zły program. Jedyna jego zaleta to to, że ktoś go rozpisał.


A ja to widzę tak: ten program daje słabe efekty jeśli chodzi o mięśnie brzucha, ale świetnie rozwija dyscyplinę i konsekwencje.
Kto skończył go w całości, ćwicząc sumienie każdego dnia bez żadnej luki ten wie o czym mówie :D
  • 0
"Miej marzenia, jakbyś miał żyć wiecznie, żyj jakbyś miał umrzeć dzisiaj"
James Dean

#52
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów


Ja mam 4 pack. I pewnie już nic nie osiągnę ze względu na przeszłą otyłość 3 stopnia. Arnold także miał tylko 4 pack na brzuchu i jest Super. 15 kg Divajd to nie jest źle. Treningiem zgubisz brzuch i będzie nawet 4-6 pack.

Mógłbyś mi Cassi proszę wytłumaczyć, czemu ty już nie możesz mieć raczej aż tak widocznych mięśni brzucha? Do tego, ja biegam, ćwiczę i w ogóle, niby coś zrzucam, ale zobaczymy. I tak chciałbym wiedzieć. Jakbyś mógł to na pw. : )






Divajd przeglądałeś temat 6-pack brzucha?
http://kalistenikapo...ighlight=6-pack 
Divajd 6 pack mam potrzebuję czasu po prostu to będzie trwało kilkanaście miesięcy lub lat, aby skóra wróciła do pierwotnego stanu chodzi o włókna kolagenowe. Ja chcę mieć spore mięśnie brzucha i to mnie ratuję. Więc brzuszki wykonuję z ciężarem na nogi wtedy daję mu popalić
Dla szybszych efektów warto zastosować przeróżne masaże, zabiegi aby odżywić skórę.
Na to potrzebujemy także kasy :(
  • 0

#53
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Słyszałem o tym, żeby polewać brzuch 10 sekund gorącą wodą, a potem 10 sekund lodowatą, to coś daje. Prawda, że gdy to robiłem to trochę się jakby to zmieniało, brzuch dziwnie się spłaszczał, akurat z tego typu biologii słaby jestem. No, ale mój bodyfat wynosi około 16-17%, muszę go wbić do 6-8%, jeśli dobrze rozumiem.
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#54
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Daję to na pewno i dobrze zauważyłeś. Także z biologi słaby jestem.
I znów nakieruję cię na artykuł z zimną wodą. http://kalistenikapo...ight=zimna woda
i drugi artykuł http://kalistenikapo...ight=zimna woda
Przejrzyj, a wyciągniesz pewne wnioski z artykułów.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych