Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się

Kółka gimnastyczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
337 odpowiedzi w tym temacie

#1
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
W najbliższym czasie zamierzam rozpocząć trening na obręczach gimnastycznych. Przyrząd wymyślony w początkach nowożytnej gimnastyki, lecz do dziś nie udało wymyślić się niczego lepszego. Rozwija głębokie partie mięśni, angażuje rotatory barku, można na nim ćwiczyć od poziomu podstawowego, do super zaawansowanego. Gdy obejrzałem film Krzyśka z jego postępami na tym przyrządzie stwierdziłem, że muszę wrzucić kółka do mojego treningu. Pewnie wielu z Was też o tym myśli. I tu prośba. Jeśli posiadacie jakieś tutki, artykuły itp. na temat treningu na obręczach wrzućcie je na forum. Wiem, że Krzysiek ma coś takiego nakręcić ale wiedzy nigdy nie za dużo. Ja ze swej strony mogę zeskanować stare podręczniki do nauki gimnastyki ale zamieszczone tam rysunki są mało czytelne. 
Coś na początek:)


  • 0

#2
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Zahir możesz to przejżeć http://www.youtube.com/user/ts00nami
  • 0

#3
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Dzięki Cassi:)
  • 0

#4
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Znalazłem kółka w świetnej cenie 149zł za komplet (z taśmami i klamrami). Dokonałem zakupu, więc za kilka dni będę mógł powiedzieć o nich czegoś więcej. Człowiek który sprzedaje prowadzi stronę www.fitnow.pl można na niej znaleźć wiele ćwiczeń z użyciem kółek:)
  • 0

#5
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Nie widzę ich na stronie zahir? jak dokładnie nazywają się, bo nazwy są po angielsku.
  • 0

#6
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Tez nie mogę znaleźć same gumy i ekspandery.

to te ?
allegro.pl/kolka-gimnastyczne-fitharmony-i2532946412.html
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#7
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Może się komuś przyda:




  • 0

#8
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Kano pewnie skorzystam z tych filmików. Niebawem zakupuję kółka. Dzięki

Kolec też chyba zakupię te kółka z fitnow Dzięki.
Ciekawe co powie zahir o tych kółeczkach.
  • 0

#9
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
też mnie kuszą xd Ale poczekam na relacje zahira jak je dostanie
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#10
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
To dokładnie te fit harmony:) Facet twierdzi, że to najlepsze kółka na jakich ćwiczył ale on je sprzedaje, więc nie jest wiarygodny. Nie mniej jednak dziś ma do mnie dojść przesyłka, więc na pewno zdam relację:)
  • 0

#11
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Kurde, wygladaja super! Ja sie ciagle nie zabralem za robienie domowym sposobem. W takiej cenie moze nawet warto zamowic. Na eBay tez same sa za 21 funtow http://www.ebay.co.u...0#ht_500wt_1180
  • 0
Dołączona grafika

#12
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
21 funtów... To jak 21 złotych... Geez, ja chcę mieszkać w Anglii...
  • 0
Shut up and get moving.

#13
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ja to chyba kupię 1 kółka do domu i zrobię sobie sam na podwórko ( stacjonarnie ), bo fajnie mieć 2 pary . Wtedy będę mieć porównanie czy opłaca się robić samemu i jaka jest różnica kupione w sklepie, a stworzone.
Zahir dokładnie jak coś ktoś sprzedaję to mówi że jest najlepszy, nie zniszczony np. samochód jedyny i takiego jeszcze nie miałem w ofercie. ;) handlowcy.
  • 0

#14
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Może się komuś przyda:




Dzięki Kano, ja skorzystam na 100%, właśnie szukałem takich filmów instruktażowych.
Hm... czyżby przepłacił na mtedia za kółka? ale są świetne i na prawdę solidne.
  • 0

#15
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Orel zakupiłeś mtidea te kółka?. Czy obręcze są drewniane? Czy nie ślizgają się kółeczka, bo to ważne jak ręka spoci się to jest różnie.
  • 0

#16
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Orel zakupiłeś mtidea te kółka?. Czy obręcze są drewniane? Czy nie ślizgają się kółeczka, bo to ważne jak ręka spoci się to jest różnie.


Tak mam już je chwilę, nic a nic się nie ślizgają. Obręcze są drewniane. Przyczepność dłoni jest bardzoooooo dobra. Sprzęt jest na prawdę porządny.
Są identyko jak na zdjęciach. -> http://mtidea.pl/ind...xtrpower-detail
  • 0

#17
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Odebrałem moje kółka i zrobiłem już pierwszy trening. Całość wykonana solidnie z tworzywa ABS. Lekko porowate, by dłoń się nie ślizgała. dołączone taśmy pozwalają zamontować szybko i pewnie praktycznie wszędzie (drążek, gałąź, belka itp.). Polecam. Też miałem zrobić sobie sposobem domowym ale uznałem, że w takiej cenie można kupić gotowe.

A teraz dwa słowa o treningu: Dawno już nie miałem tak mocnego treningu:) Zrobiłem jedną serię rozgrzewkową i jedną normalną i czułem napięte nie tylko najszerszy i biceps ale nawet barki. Pewnie wynika to z tego, że uchwyt inny niż na drążku, angażuje się rotatory a na taśmach nie da się zrobić ruchu oszukanego. Bujanie nogami może spowodować co najwyżej efekt huśtawki ale pomóc nie pomoże;)
  • 0

#18
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Jakie cwiczenia robiles z wykorzystaniem kolek? : )
  • 0
Dołączona grafika

#19
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
W takim razie Matki Bożej Pieniężnej tuż tuż ...
Trzeba będzie wydąć pieniądze na porządne rzeczy, służące dobru ;)

  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#20
Gżesiu

Gżesiu

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 34 postów
Zahir, lepiej żeby te kółka zdały egzamin bo właśnie zamówiłem opierając się na twojej opinii :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych