Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

waga przodem/front lever


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No dokładnie. O to chodzi. ;)
  • 0

#22
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Jak ja zaczynałem, to były pompki, brzuszki, przysiady i drążek..
o pistoletach mało kto słyszał...
o gimnastyce to już w ogóle..
No, ale to daaawno było :)
  • 0

#23
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Krzysiek szczerze ci powiem że na wyprostowanych rękach ciężko jest wykonać DF. Ale jak zegnę kolana do 90 stopni to zrobię.
 
Kano pistolety fajnie wyglądają jak ktoś wykonuje. Dokładnie były drążki, pompki, brzuszki, przysiady, bo tego uczono nas w szkole. ;)
  • 0

#24
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
A mnie niestety już nie uczono... No wiem, że ciężko. ;) Choć szczerze powiem, że nie próbowałem.
  • 0

#25
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

A mnie niestety już nie uczono... No wiem, że ciężko. ;) Choć szczerze powiem, że nie próbowałem.


Krzysiek ja zrobię tak z Dragon F, więc dojdę do 3s10p zrobionych dobrze technicznie i przejdę z obciążeniem do DF lub można zrobić jeszcze kładąc się pod skosem na ławce. Nie mogę nigdzie w sieci znaleźć na prostych rękach DF filmu czy zdjęcia.
  • 0

#26
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Są kolego :D

od 1:10
  • 0

#27
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
http://www.arthlete....ront-lever-abs/
fix'd
Nie wiem czemu dałeś tag youtuba do strony :D
  • 0
Shut up and get moving.

#28
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Dzięki ;) ja myślałem że trochę inaczej, że leże na podłodze, drążek zamocowany 8-10cm nad podłogą, ręce wyprostowane w linii ciała, trzymające drążek, a ja podnoszę całe ciało oprócz rąk i barków.
Skorzystam z tych ćwiczeń. Znalazłem też bardzo ciekawe ćwiczenie trudne jest, ale warte uwagi Crank Training i ciekawy kanał tego gościa.


  • 0

#29
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Czy ktoś próbował Crank? Fimik powyżej
  • 0

#30
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ja próbowałem w drugiej wersji. Tj. adv tuck front lever i back lever. Daje w kość ćwiczenie.
  • 0

#31
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
 

Ja próbowałem w drugiej wersji. Tj. adv tuck front lever i back lever. Daje w kość ćwiczenie.


Krzysiek przy tym ćwiczeniu Crank jak robię to czuję brzuszek i plecy
Nie mam tego ćwiczenia w planach, ale robię to od czasu do czas. Myślisz, że jakbym wprowadził to 2 razy w tygodniu z odstępem 4 dni miałbym lepsze efekty? Bo jak za dużo trenujesz to ciężej jest zrobić takie ćwiczenie. Najlepiej jak jestem w pełni sił to wybijam się jak strzała. Ciekawe jak będę miał kółka jak mi pójdzie z tym ćwiczeniem?
A czy ty trenujesz w tej chwili to ćwiczenie za pomocą kółek czy drążka?
http://www.youtube.com/watch?v=2vFvu-KOimY


  • 0

#32
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
A trenuję za pomocą kółek i drążka, ponieważ można wykonać to również na drążku. Wystarczy przyciągnąć nogi do klatki.
  • 0

#33
mrsayso

mrsayso

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Poczytałem Was i pełen entuzjazmu ;) ułożyłem trening na front lever. Będę ćwiczył go 3 razy w tyg. wg mojego planu. Postaram się kręcić filmy i po 2-3 miesiącach wrzucę efekty.
  • 0

#34
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Wystarczy Panie Sayso ;D Mógłbyś sobie efekty wpisywać w swój dziennik. Tak się zastanawiam czemu przestałeś prowadzić. ;) Pochwal się również planem.
  • 0

#35
mrsayso

mrsayso

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaWałbrzych
Brak czasu na wpisywanie ;) ... muszę się w końcu zmusić, wszystko zapisuje w excelu - bezpośrednio po ćwiczeniach :D... a plan wrzuce jak znajde opisy do tych ćwiczeń, w tej chwili mam go na kartce.
  • 0

#36
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Rozumiemy, czyli prowadzisz jednak wypiski ;)
  • 0

#37
rafal

rafal

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 238 postów

pobawię się w archeologa i odkopię stary temat :)

niedługo minie rok więc pewnie już każdy z was FL ma w jednym paluszku i zajmuje się teraz poważniejszymi wyzwaniami? podzielcie się doświadczeniami z FL bo właśnie obrałem sobie niedawno ten cel i chętnie się dowiem jak wam poszło, ile czasu zajęło, jakie ćwiczenia najbardziej się sprawdziły itp.

Jestem na etapie z jedną nogą wyprostowaną i próbuję straddle FL (jeszcze za krótko trzymam, żeby tą progresję na serie robić). FL ćwiczę 3-4 razy w tygodniu od ok 5 tygodni.

 


  • 0

but hey, it's just an advice, do what ever the f**k you want to do

http://gimnastycy.pl/forum/

 


#38
Papryk

Papryk

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 69 postów
  • LokalizacjaZąbkowice Śląskie

Co do czego czy łatwiejsza jest waga przodem (front lever) czy flaga, zdecydowanie i pewnie powiem że łatwiejsza jest flaga, skoro od początku swojego treningu ćwiczyłeś skos brzucha, nawet nie w dużym stopniu, to dużo szybciej i łatwiej przyjdzie Ci opanowanie flagi niż wagi przodem. Znam kilka osób które flage robią, a wagi przodem nie ruszą :)

 

Co do ćwiczenia na front lever polecam ćwiczenia na AB WHEEL, ostro wzmacniają wszystkie mięśnie biorące udział w Front Leverze.


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych