Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Nasze cele


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41
Crochu

Crochu

    Lepszy niźli wczoraj

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • LokalizacjaStargard
W niedalekiej przyszłości zostanę podoficerem lub oficerem w wojsku. Moim głównym celem jest być jednym z najbardziej sprawnych żołnierzy w armii, świecić przykładem i dzięki swojej wiedzy o kalistenice (na razie co prawda jest znikoma) i ogólnie sporcie wpłynąć na kondycję naszych żołdaków :) Widzę co się tam dzieje i niekoniecznie się mi to podoba.
Pośrednie cele to:
- zdrowie, nie chce nigdy stać się starym rozsypującym się dziadem, któremu trzeba podcierać tyłek
- elegancka sylwetka (bez próżności się nie obędzie ;))
Nie mam wyznaczonych konkretnych punktów, cały czas cisnąć do przodu i się nie poddawać. Nigdy.
  • 0
Żyj chwilą, lecz myśl perspektywicznie

#42
jurek321xd

jurek321xd

    "Cały świat leży u twych stóp" !!

  • Użytkownik
  • 100 postów
Moim podstawowym celem jest wzmocnić triceps, ponieważ zawsze go zaniedbywałem a teraz pompki w staniu na rękach są magią . Reszta przychodzi mi dosyć łatwo ; )
  • 0
"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być". - Joanne Kathleen Rowling

#43
Mrowek

Mrowek

    Advanced Member

  • Instruktor
  • 38 postów
"Be strong how u look"
.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych