Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Nasze cele


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1
Barkes

Barkes

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 259 postów
Niektórzy ćwiczą po prostu dla hobby, inni zaś chcą coś osiągnąć i mają jakiś cel. A wy co chcecie osiągnąć i w jakim czasie? Wspólne dzielenie się naszymi marzeniami może nas inspirować, a tym bardziej motywować i pchać do przodu. :) Powiedziawszy szczerze, czasem łatwiej to napisać niż powiedzieć, a tym bardziej anonimowo. Zostawmy tu swój post, za jakiś czas może jeszcze tu powrócimy i sprawdzimy czy osiągnęliśmy to co napisaliśmy poniżej.

Zacznę pierwszy. Chciałbym w przeciągu tego roku wzmocnić swoje nogi aby móc wykonać potężniejszy wyskok dzięki czemu wreszcie zapakowałbym pierwszą piłkę w obręcz. Zależy mi na wzmocnieniu siły biegowej oraz całego ciała by móc również za parę lat oglądać siebie na wideo wykonującego show trenując z masą własnego ciała. Chcę dobrze wyglądać i sprawdzić się jako sportowiec w przyszłości.



  • 0

#2
wolves2

wolves2

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 86 postów
Do przyszłych wakacji chcę opanować jakieś "akrobacje" typu:
-planche
-stanie na rękach
-flaga

Patrząc dalej w przyszłość chciałbym miec dobrą formę ogólną, nienaganna sylwetke i cieszyć się zdrowiem..

Chcę też zacząć lubieć biegać (jeśli wogóle się da xd ) i w przyszłym roku wystartować w biegu kartożnika bądź rzeźnika ! : D
Zaczynam też chodzić po górach więc przydało by się zdobyć najwyższę szczyty Polski ! :D
  • 0

#3
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Ograniczę się do kalisteniki:
front lever,
i pewnie jeszcze kilka innych, ale jakoś słabo działam w tym kierunku..

Polecam e-book'a: Wyznaczanie Celów - Osobisty Przewodnik


Cel to co innego niż marzenie - należy określić cele pośrednie, krótko/średnio/długoterminowe, czas osiągnięcia itd.. No i najważniejsze - ZAPISAĆ!

Polecam B.Tracy jako literaturę motywacyjną :)

Front lever przez 3s do 31.09.2012
  • 0

#4
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Planche to też kalistenika.
  • 0

#5
Daro

Daro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 9 postów
Chcę zejść do wagi 80 kg (uwzględniając wzrost tkanki mięśniowej - obecnie 90 kg, jeszcze w kwietniu było 96), a dopiero później będę myślał o fladze.

Ogólnie chodzi o zdrowie, a jak to się mówi w zdrowym ciele, zdrowy duch.
  • 0

#6
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Dokładnie Daro - priorytet to "Chcę być zdrowy i silny" A moje cele to:

- front lever,
- planche,
- podciąganie na jednej ręce,
- stanie na jednej ręce,
- pompka nr 10 "Skazany na trening"
- i dużo innych.
  • 0

#7
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Wcześniej było zostanie najsilniejszym człowiekiem na świecie - teraz to trochę zmieniłem i jest na osiągnięcie wielkiej 6 ;)

Jednak po tym kto wie... ;)

Trzeba mierzyć wysoko.
  • 0

#8
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Ją chyba sie zaliczam do grona osób które robią to co ich cieszy, a nie koniecznie mających cel ;) Oczywiście dużo rzeczy chciał bym opanować ale raczej nie jest to nic określonego, co jest podobno źle. ;/
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#9
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No nie wiem, nie wiem. Ćwiczysz bez celu mówisz?
  • 0

#10
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Czemu zle? Ja tez mialem rozne cele, a koniec koncow nigdy nie skupiam sie na zadnym celu tylko cwicze dla samego cwiczenia bo lubie. Wczesniej cwiczylem pod planche, ale mi sie znudzilo, za miesiac moze znowu mi sie spodoba i do tego wroce. Pewnie w ten sposob progres nie bedzie jakis szybki ale w sumie co z tego :P
  • 0
Dołączona grafika

#11
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Tak troche ironicznie chciałem to napisać ;p z tym źle
Ogólnie nie mam celu typu za rok chce robić to tamto treningi traktuje tak samo jak sex kupa radochy i przyjemności a że przy tym są efekty to zajebiscie :)
  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#12
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów
Mając konkretny cel - umiejętność X w czasie Y - możemy się zorientować, czy się do niego zbliżamy.
Sam trening dla treningu - też jest OK :)
Mi trening ma sprawiać przyjemność.. ale cele mam :) Po to, żebym wiedział jak go planować!!
  • 0

#13
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Trening bez celu? Mrrr, zapachniało mi zen.
Popieram.
  • 0
Shut up and get moving.

#14
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
znalazłem cel :celem jest trening sam w sobie xxd Hehe

  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.

#15
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Po co Ci taki cel? Po prostu trenuj. Mushotoku - czyste działanie, bez celu i bez korzyści.
  • 0
Shut up and get moving.

#16
Przemix

Przemix

    I'm alone because i'm so misunderstood.

  • Użytkownik
  • 42 postów
Ja ogólnie od miesiąca trenuje ze skazanym. Mam zamiar do kwietnia/maja przejść do 7-8 kroku we wszystkich ( a w szczególności we Wznosach nóg, podciągnięciach, pompkach i przysiadach) ćwiczeniach. Oczywiście nic na siłę nie będę robił, już mam problemy w drugich krokach w mostku np, więc spokojnie do celu aby w następne lato wyjść na jakąś otwartą siłownie i poćwiczyć tak jak to się robi w Street Workoucie :) Ogólnie trening mnie uspokaja.. Zapominam w sumie o wszystkim dookoła na godzinkę, mam coś w stylu Satori. A dlaczego to robię? Przede wszystkim dla siebie i dla swojego ciała, które pomału zaczynam traktować jak świątynie (coraz mniej fast foodów, alkoholu czy innych jebanych używek).


Nie bluźnimy na forum Przemix.
  • 0
"Zatrzyj ręce i weź się do roboty. Krew zacznie ci lepiej
krążyć, a umysł lepiej pracować. Przepływ życia w tkankach
szybko wypędzi z twojego umysłu zmartwienia. To najtańsze
lekarstwo jakie istnieje na ziemi - i jedno z najlepszych."


~Bernard Shaw.

#17
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Przemix podoba mi się twoje podejście mam podobnie jak ty wszystko zmierza w dobrym kierunku ;)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#18
Drago

Drago

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 17 postów
Moim jedynym celem póki co jest zbudowanie w przeciągu roku solidnych fundamentów siły i wytrzymałości potem może jakieś sztuki walki albo parkour (zawsze mnie to kręciło pod względem widowiskowym jak i uczucia wolności). Wydaje mi się że każdy z czasem będzie ćwiczył również dla przyjemności, ja na przykład uwielbiam to uczucie kiedy po treningu jestem zmęczony a po chwili mam mnóstwo energii na cały dzień.
  • 0

#19
dugi

dugi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
siła siła i jeszcze raz siła :))
  • 0

#20
Glowa

Glowa

    Mój czas jeszcze nadejdzie

  • Bywalec

  • 282 postów
  • LokalizacjaOława/Wrocław/Dziwnówek
Chcę być sprawny i dobrze się czuć w swoim ciele. Dobrze byłoby dojść do 100 pompek przed inżynierką (jestem na 2gim roku) i do mistrzowskich kroków ze Skazanego przed magisterką. Zainspirował mnie cytat (parafraza: ) "Twoje ciało to narzędzie do realizacji życiowej misji. Uczyń z niego zbroję, która ochroni Cię w drodze na szczyt".
  • 0
Skazany na trening od 10.2012




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych