Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Bydgoszcz - miejsca do treningu w plenerze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#41
kristof8

kristof8

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
Gdzieś krążyła wieść, że w Fordonie na ulicy Hallera ma powstać plac do ćwiczeń z masą ciała. Miał być ukończony do marca tego roku, ale narazie nic tam nie ma :P
  • 0

#42
kristof8

kristof8

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
Pracę w Fordonie ruszyły, zapowiada się nieźle ;)
  • 0

#43
Ahlen

Ahlen

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Gdzie oni robią ten plac w fordonie? W którym miejscu?


  • 0

#44
kristof8

kristof8

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
Jest już ukończony chyba, ulica Hallera, niedaleko biedronki, osiedle Tatrzańskie
  • 0

#45
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Dajcie dokłady namiar z opisem co tam jest (jakby były zdjęcia to by byo miodzio).

A ten pierwszy placyk to na Strzeleckiej 3 jest?


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#46
kristof8

kristof8

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
Niedługo cykne fotki, są tam tylko 4 drążki na różnych wysokościach, poręcze równoległe i jakieś prowizoryczne maszyny. Początkowo spodziewałem się więcej ale nie jest źle. Ulice też się niedługo dowiem, jak tam zawitam.
  • 0

#47
Trapezius

Trapezius

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Witam serdecznie! 
Czy orientujecie się gdzie są drążki, na których jest możliwość wykonania wejścia siłowego, wymyku, odmyku itd.?
Interesuje mnie głównie rejon, który zaznaczyłem na mapie, aczkolwiek będę rad z każdej pomocy.
Pozdrawiam serdecznie!
Załączony plik  mapa.jpg   114 KB   10 Ilość pobrań


  • 0

#48
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Na każdym drążku postawionym na zewnątrz jest możliwość. ;)


  • 0

66668745.png


#49
Trapezius

Trapezius

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

W Bydgoszczy 95% trzepaków jakie widziałem jest tego typu: gdzie można się podciągać ale MU, wymyku czy odmyku raczej nie zrobię:
Załączony plik  trzepak-do-dywanow-promet-mariusz-siatkowski.jpg   52,84 KB   9 Ilość pobrań
Proszę o wskazanie miejsc z takimi trzepakami/drążkami:
Załączony plik  trzepak-cienie-kolory-odbicia-318067-large.jpg   119,61 KB   10 Ilość pobrań


  • 0

#50
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Użyj bramki do piłki nożnej


  • 0

66668745.png


#51
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Użyj bramki do piłki nożnej

 

Nie polecałbym takiego sposobu ponieważ niejednokrotnie widziałem przypadki gdy poprzeczka bramki łamała się i trenująca osoba doznawała kontuzji. Chyba że znajdziesz jakąś solidną bramkę, chociaż chyba wolałbym gałąź drzewa.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#52
Trapezius

Trapezius

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Z całym szacunkiem, ale nie prosiłem o wskazówki na jakiego typu przyrządach/elementach infrastruktury ćwiczyć, tylko prosiłem o wskazanie miejsc. Kilka razy przeszedłem się przez wyżej zaznaczone osiedla i nie znalazłem zbyt wielu takich miejsc. Każde miało jakieś wady, więc poszukuję dalej, aczkolwiek ciężko jest przeczesać całe osiedle mając niewiele czasu wolnego. Mam nadzieję, że są takie drążki o których mi nie wiadomo, a są całkiem wygodne i przyjemnie się na nich ćwiczy nie myśląc o tym, że można pociąć sobie ciuchy przez rdzewiejącą rurę, ubrudzić się jakimś innym syfem lub tak jak na bramkach niektórych są haczyki co skutecznie uniemożliwia obroty dookoła... Nie mówiąc już o sytuacjach gdzie bramka jest prostokątna czy tak gruba, że chwyt puszcza po kilku podciągnięciach, a plecy nawet nie rozgrzane. Ponawiam więc prośbę o wskazanie MIEJSC, proszę o poważne odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie! :)

edit:
PS. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że można trening zrobić wszędzie nawet na bramce o prostokątnej poprzeczce, ale nie oszukujmy się, im lepszy drążek i stabilniejszy, tym lepszy i bardziej efektywny trening stąd moje pytanie...


  • 0

#53
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Kcyńska.

 

Nie polecałbym takiego sposobu ponieważ niejednokrotnie widziałem przypadki gdy poprzeczka bramki łamała się i trenująca osoba doznawała kontuzji. Chyba że znajdziesz jakąś solidną bramkę, chociaż chyba wolałbym gałąź drzewa.

Nie wiem skąd jesteś, ale bramki, które widuję u siebie w mieście są tak grube, że nie da się ich naruszyć bez narzędzi.


  • 0

66668745.png


#54
Trapezius

Trapezius

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Ponawiam prośbę, interesuje mnie ten obszar:
Załączony plik  mapa.jpg   114 KB   6 Ilość pobrań


  • 0

#55
kristof8

kristof8

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
Kiedyś słyszałem, że gdzieś koło łuczniczki jest taki placyk, ale sam go nie znalazłem. Może Tobie się uda :D
  • 0

#56
Trapezius

Trapezius

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Byłem niedawno, nie ma niestety drążka :/


  • 0

#57
kristof8

kristof8

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
To jest jeszcze ulica Kcysńska jak Seth napisał i Hallera
  • 0

#58
kristof8

kristof8

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów
Przepraszam, że dopiero teraz wrzucam. Plac znajduje się dokładnie między blokami na Hallera 7 i 8

Załączone pliki


  • 0

#59
Trapezius

Trapezius

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Super to wygląda! Szkoda tylko, że tak daleko :/
Od jakiegoś czasu ćwiczę na Zawiszy, niestety nie znalazłem nic odpowiedniego bliżej.


  • 0

#60
Szprota

Szprota

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Siemanko, i co ćwiczy ktoś na tym placu na Hallera ??


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych