Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Bydgoszcz - miejsca do treningu w plenerze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#1
weyer

weyer

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
Może pośród forumowiczów jest ktoś z Bydgoszczy i zna jakieś fajne miejsca do ćwiczeń. Mieszkam w Bydgoszczy od niedawna więc na pewno nie znam wszystkich ciekawych miejscówek. Ja najczęściej korzystam z gościnności bywalców miejscowych placów zabaw dla dzieci :D. Słyszałem też że w Parku Myślęcinek stworzyli niedawno siłownie zewnętrzną, niestety ponoć płatną :-/.
Pozdrawiam
  • 0

#2
Najda

Najda

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
No hej ja jestem z Bydgoszczy, jednak porządnej miejscówy jeszcze nie znalazłem. mam parę drążków ale są zbyt niskie jak na mnie i za grube rurki. a poza tym to również jak ty, place zabaw drabinki. czasami bramki na boisku :D Możemy ćwiczyć razem i zrobić w bydzi ekipe ;) Ja niedawno zacząłem jakby co :)
Pozdrawiam!
  • 0

#3
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ja też mogę wpaść do Was poćwiczyć. Jestem z Ina. ;)
  • 0

#4
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Może nie interesowałem się kalisteniką wcześniej, ale jestem rdzennym mieszkańcem Bydgoszczy i niczego takiego nie znalazłem.

Ale(!) spodobał mi się projekt parku, z którego jest większość filmików Hannibal for king, sądzę, że przydałoby się w tym mieście coś podobnego, nawet znam dobre miejsce, gdzie coś takiego mogłoby powstać, także jak zebrałaby się większa rzesza poparcia, to można byłoby złożyć jakąś petycję o budowę czegoś w tym rodzaju, a prawdę powiedziawszy - nie sądzę, że koszta mogły by być nie wiadomo jak duże. :)
  • 0

#5
weyer

weyer

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
Sethbdg też o tym myślałem, można by uderzyć z takim projektem do odpowiednich osób,w odpowiedni sposób przedstawić temat. Myślę,że koszt zamknął by się w kilkunastu tysiącach. O jakim miejscu myślisz?? wiem, że trwa teraz modernizacja terenu przyrzecza Brdy i mają podobno w planach budowę siłowni zewnętrznej (z przyrządami typu rehabilitacja dla pensjonariuszy sanatorium ;), zresztą sprzęt dużo droższy i mało przydatny w rzeczywistym i sensownym treningu) w okolicach kanału przy ulicach Królowej Jadwigi, Focha, Dworcowa, chyba niedaleko Klubu Estrada. Wiem, że Revo jest teraz na bieżąco w temacie budowy takiego placu (http://kalistenikapo...t=budujemy plac) w Michałowicach. Może mógłby nam podpowiedzieć jak zabrać się do tematu, udostępnić nam projekt i wycenę?? Co myślicie na ten temat??
[attachment=89]
  • 0

#6
julo1976

julo1976

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 159 postów
Ha:), dzieki Weyer za rysunek placu gdyz ja mam zamiar w Poznaniu udac sie w odpowiednie miesce aby zlozyc wniosek na budowe takiego placu a to mi posluzy zarys jak to ma wygladac:)
  • 0

#7
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Weyer - lukaj:
http://img145.images...45/207/ugrj.jpg
Jest to bardzo spory plac, na którym de facto nic się nie znajduje, tylko kilka zwykłych ławek, mały, biedny plac zabaw i alejka. Oczywiście nie mówię o wygospodarowaniu całego placu, dookoła jest kilka bloków i wieżowców, których mieszkańcy też muszą gdzieś z pieskiem wyjść. ;)

Ponadto uważam, że to jest idealne miejsce, ponieważ jest przy podstawówce z basenem i orlikiem - więc jak dla mnie taki układ jest idealny - miejsce dla rekreacji/treningu DLA WSZYSTKICH.

W dodatku w pobliżu nie ma jakichś ruchliwych ulic, czy innych tego typu historii.
  • 0

#8
weyer

weyer

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
Świetne miejsce, poza tym jest w centrum co też jest na plus. Trzeba ruszyć temat! Napisałem wiadomość do Revo.
  • 0

#9
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Może z tym centrum też bez przesady, ale wszystko co może się przydać - jest w pobliżu + dojazd myślę, że jest prosty - autobusy: 64, 69, 79, 78, 80, sądzę, że zewsząd można łatwo dojechać. :)

Ciekaw tylko jestem kto jest właścicielem tego terenu, ale pewnie miasto.

Fajnie by było tworzyć takie miejsca, to jest zaraz przy podstawówce i przedszkolu - dzieciaki może będą ćwiczyć zamiast jarać w wieku 12 lat. ;)
  • 0

#10
Revo

Revo

    Advanced Member

  • Bywalec

  • 659 postów
Chłopaki, plac który wyżej jest na projekcie wycenili mi na ~12tys zł. Mam firmę, która robi to z atestem co jest absolutnie niezbędne. Mogę dać namiary, mają też specjalne pismo, wzór petycji do urzędu miasta, która moglibyście przeredagować pod wsze potrzeby. Inwestycja jest śmiesznie mała jak na kasę jaką wydają urzędy miejskie na dziesiątki bzdetów, imprez, itp.
  • 0

#11
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Wracając do pierwotnego przeznaczenia tematu:
Przypomniały mi się dwa dobre miejsca na spalanie tłuszczu i zrobienie dobrych nóg
Takie miejsca można znaleźć wszędzie w Polszy,
Mam na myśli muszlę koncertową w parku Witosa, oraz schody przy sądzie :D
  • 0

#12
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Revo, dawaj namiary na firmę i wzór petycji. Ja też pchnę temat w swoim mieście:)
  • 0

#13
lazar*93

lazar*93

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
witam. czy ktos z was ruszyl juz te sprawe placu do streeta ? tez jestem z bdg i przydaloby sie jakies fajne miejsce do cwiczen
  • 0

#14
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Możemy się zobaczyć i poszukać czegoś wspólnie. Od 16-18 listopada będę w Bdg. ;)
  • 0

#15
niceman

niceman

    ryżyiszczwany

  • Użytkownik
  • 10 postów
Jak można, to się dołączam do poszukiwań. :D
  • 0

#16
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów
Och, och, widzę, że populacja Bydgoszczan rośnie na tym forum. :D
  • 0

#17
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
No i niech rośnie. Może już nie długo z Wami będę ćwiczył?
  • 0

#18
grammer

grammer

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
Ja jestem z Solca Kujawskiego, ale oczywiście też chętnie poćwiczę z Wami ;)
  • 0

#19
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
W sobotę będę w BDG. ;)
  • 0

#20
weyer

weyer

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
Hej! to może w końcu byśmy się zwołali na jakiś wspólny trening?!? tylko należałoby jakąś fajną miejscówkę ustalić :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych