Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Łączenie kalisteniki z innymi sportami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
senku

senku

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 35 postów
Chciałbym się Was zapytać, czy łączycie kalistenikę z innymi aktywnościami? Jeśli tak, to jaki jest Wasz tygodniowy rozkład, jak to wszystko godzicie? Osobiście trenuję siłowo (kalistenika + wolne ciężary) 3 razy w tygodniu, raz jeżdżę na rowerze, dwa razy pływam (jeden trening luźnego pływania z sauną i jacuzzi, drugi trening pływam do oporu) i jeden dzień odpoczywam.
  • 0

#2
money

money

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 51 postów
Takim treningiem daleko chyba nie zajdziesz :P przetrenujesz sie raz dwa.
I z przyrostem masy miesniowej tez ciezko bedzie :P

ja ćwicze 3-4 razy w tyg do 6 cwiczen na dzien
  • 0

#3
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Ja trenuje co drugi dzien. Plan: rozgrzewka + rozciaganie + 10 cwiczen kalisteniki + 5-10min biegania. To wszystko 
W twoim przypadku polaczylbym rower z trenigami kalisteniki wtedy zyskujesz dodatkowy dzien na regeneracje
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#4
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Przetrenowanie? Chyba nie wiesz o czym mówisz. Jeśli chcesz zrzucić tłuszcz, to za mało cardio, jeśli nie, to trening jest w sam raz.
  • 0
Shut up and get moving.

#5
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Ja mam regularne treningi capoeiry (2-3 razy w tygodniu), a kalistenika zajmuje sie jak mam czas, czasem dwa razy w tygodniu, czasem codziennie :) freestyle
  • 0
Dołączona grafika

#6
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
A ja regularną kalistenikę i zabawa nożem w kuchni prawie codziennie :):):)

  • 0

#7
lordkoks

lordkoks

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów
Ja natomiast do kali dokładam boks albo kali do boksu zależy jak na to patrzeć. W treningu siłowym używam też obciążeń np B-Bag albo zwykłe hantle sztangi etc. Znajduje też czas na bieganie i jazdę na rowerze.
  • 0
Jeśli nie potrafisz to cię naucze, jeśli nauczyć się nie chcesz to cię do tego zmusze

#8
qwsdm

qwsdm

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 416 postów
Ja łącze z krav maga. KM 2 razy w tygodniu czyli wtorek i piątek.
Poniedziałek,środa,sobota kali:)
Ewentualnie Czwartek ,Niedziela bieganie.
Hartuje ciało musi wiedzieć kto tu rządzi.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych