Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Trening komandosów Navy SEALs


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Wues

Wues

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 22 postów
Witam,

z racji tego, że od dziecka interesowało mnie wojsko, postanowiłem pokazać wam artykuł dotyczący Treningów komandosów z Navy SEALs. Artykuł jest dość ciekawy i dobrze poukładany. Są w nim zobrazowane ćwiczenia, oraz 5 programów nastawionych na:
  • Wzmocnienie siły i zwiększenie masy
  • Zrzucenie zbędnego balastu
  • Wypracowanie kaloryferera
  • Poprawienie swojej sprawności
  • Pokonanie kaca

...które wykorzystują komandosi z wyżej wymienionych sił elitarnych. Jest również filmik, który pokazuje kandydata, chcącego być komandosem - osobiście zrobił on na mnie wrażenie.

Pozwolę sobię przytoczyć słowa z artykułu:

Czy film przekonał Cię, że warto spróbować? Jeśli tak, to świetnie, bo przygotowaliśmy dla Ciebie 5 schematów treningowych opartych na głównych założeniach treningu Navy SEALs, które pozwolą Ci osiągnąć wybrane cele: zbudować większe mięśnie, spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, wyrzeźbić sylwetkę, poprawić sprawność i odzyskać energię. Do każdego z tych celów dopasowaliśmy odpowiedni program, złożony z ćwiczeń, które wykonują komandosi Navy SEALs. Każdy z tych zestawów przyniesie Ci korzyści, jakie dałby Ci 45-minutowy trening na siłowni, a w przypadku zrzucania balastu nawet więcej.


Link:
Artykuł "Trening komandosów Navi SEALs"

A wy jak oceniacie ten trening?

Pozdrawiam i życzę miłej lektury!

PS. Nie jestem pewny czy artykuł jest w dobrym dziale, jeśli nie, to prosiłbym o przeniesienie do dobrego działu.

  • 0
"Każda rzecz którą budujemy w finale buduje nas samych."

#2
kolecc

kolecc

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 247 postów
Korzystałem kiedyś z tego programu. Jest całkiem ok.
Co do działu tez mi sie wydaje ze jest zły. Bardziej pasuje chyba Trening

  • 0
To podróż daje nam szczęście, nie jej cel.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych