Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Szczecin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#21
PiterSzn

PiterSzn

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
Proszę bardzo ;)

Mierzynianka:

https://maps.google....nianka&t=m&z=14

To całkiem niedawno otwarty obiekt rekreacyjny, ogólnie znajduje się tam boisko do siatkówki, do piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, kilka stacji sportowych m.in drążki wolnostojące, sąsiadujące, 3 drążki obok siebie, najwyższy ma około 2,20m wysokości. Według mnie to najlepsze miejsce do treningu w okolicach Szczecina ;)

Park Chopina:

https://maps.google....68&z=17&iwloc=D

Zwykły plac zabaw dla dzieci na którym znajduje sie wolnostojący, wysoki drążek. Do tego znajdziemy tam kilka maszyn do ćwiczeń, sprzęt podobny do siłowni pod chmurką, tylko nieco starszy.


Lask arkoński:

Ścieżka zdrowia stacja nr 7 (drążki). Nigdy tam nie byłem także nie jestem w stanie zaznaczyć, ani powiedzieć co dokładnie się tam znajduje. Jak odwiedze to miejsce to bede mógł napisać nieco więcej.



Na filmiku można mniej więcej zobaczyć co tam jest ;) Film nie jest mojego autorstwa.
  • 0

#22
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Dzięki - Mierzyniankę dodałem.
Mógłbyś podać dokładne miejsce gdzie w parku Chopina znajduje się ten drążek? Tak żeby nie trzeba było po całym parku latać i go szukać :)
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#23
PiterSzn

PiterSzn

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
Tam gdzie podałem (pkt D na mapie) to własnie jest wejscie i sciezka prowadzi prosto na ten plac. Sprzęt jest prawie widoczny przy samym wejsciu, blisko drogi jest ;)
  • 0

#24
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa
Ok. Dodane. Rep poleciał
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#25
Czerwony_Byk

Czerwony_Byk

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów
Ja też ze Szczecina.
  • 0

if you spend too much time thinking about a thing, you'll never get it done.


Dołączona grafika


#26
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
O, to świetnie. Ciepłe dni się zbliżą to może się gdzieś na trening ustawimy.
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#27
Lewy

Lewy

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
Siemanko! Lewy się melduje ;)
  • 0

#28
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
No to super, już nas trochę jest. :D
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#29
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Jest grupa na fejsbuku: Street Workout Szczecin
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#30
Konradw

Konradw

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 1 postów
Zapraszam na fun page Street Workout Szczecin . ustawiamy się tam

http://www.facebook....443891772332058
  • 0

#31
Czerwony_Byk

Czerwony_Byk

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 77 postów

Street Workout Szczecin
36 minut(y) temu
zapraszamy na trening Park Chopina w najbliższą sobotę godz 16


Wybiera się ktoś? :)
  • 0

if you spend too much time thinking about a thing, you'll never get it done.


Dołączona grafika


#32
Ropaczesky

Ropaczesky

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Ogłaszam się, jako chętny na treningi :)


  • 0

#33
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Jutro 15:00 park im. F. Chopina, słyszałem o jakoś koło 2-godzinnym treningu. Wpadnę tam pierwszy raz, zobaczymy jak będzie. :)


  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#34
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Się rozwija to powoli, chętni niech obserwują 

https://www.facebook...443891772332058


  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#35
adekpp

adekpp

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Średnio co tydzień tam trenujecie ;> a jak nie tam to gdzie? Samemu się ciężej ćwiczy. Potrzebuję motywacji! ;-)


  • 0

#36
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Co sobote o 15 tam jest spotkanie i ćwiczymy sobie razem. :P 


  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#37
adekpp

adekpp

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Dobrze rozumiem, ale chodzi mi o to gdzie trenujecie oprócz tych sobót? :)


  • 0

#38
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin

No ja czasem sobie tam tak jeżdżę, a tak to ćwiczę raczej na siłcę. 


  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#39
adekpp

adekpp

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Mmhm :) Może jutro wpadne na 15 tam tylko kawałek jest z pomorzan i wlasnie szukam czegoś na pomorzanach gdzie można poćwiczyć i chyba słabo szukam, albo rzeczywiście nie ma nic. Więc póki co chyba zostaje siłka.


  • 0

#40
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Jest ktos chyba od nas, kto z Pomorzan jeździ. Tak mi sie wydaje. 


  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych