Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Szczecin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41
razor198819

razor198819

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

witam jestem z okolic szczecina chcetnie potrenuje z kims doswiadczonym jak i poczatkujacym bardzo interesuje sie tematyka street workout


  • 0

#42
keermit

keermit

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

park chopina, przewaznie w soboty ;) 


  • 0

#43
Gibon74

Gibon74

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Cześć jestem nowy na forum. Jestem z Szczecina interesuje się kalisteniką co prawda nie mam jakiś oszałamjających wyników ( 40 na karku)ale chętnie poćwiczę z wami. Teraz jestem na urlopie ale się odezwę. Pozdrawiam niech moc będzie z wami. 


  • 0

#44
Master

Master

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Jestem nowy. podpatruję.

Szczecin


  • 0

#45
Vniveri25

Vniveri25

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 38 postów

Szczecin żyje?


  • 0

#46
Wino

Wino

    Lecimy tutaj

  • Bywalec
  • 268 postów

żyje żyje :P


  • 0

pl.pokerstrategy.com/#uGUYWV - dobre miejsce na naukę gry w pokera, z tego linka najlepsze bonusy!

 


#47
Domi515

Domi515

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Żyje tu ktoś w ogóle, w tym Szczecinie? A może inaczej, ćwiczy ktoś? :D


  • 0

#48
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Siema Szczecinianie, jak ktoś chętny na trening to pisać pw, Arkona, Bema, Andersa, Szafera itd...  Ja najczęściej jestem na Bema i Andersa ze względu że są blisko bramy, Bema bo blisko mojej szkoły ;p Siła!


  • 0

#49
Szeryfo

Szeryfo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 43 postów

Fajnie by było odświeżyć trochę ten temat lub założyć nowy i stworzyć grupę osób z tego forum, które są ze szczecina i razem od czasu do czasu trenować, motywować itp.. Teraz na turzynie znajduje się bardzo fajny plac do treningów kalisteniki :) Ja od konca września zaczynam studia a więc jak najbardziej jestem na treningi :) Oczywiście jestem początkującym :) Pozdrawiam !


  • 0

#50
reynard

reynard

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Również się podpinam. Jestem teraz jeszcze do 11 września i od końca właśnie będę na studiach. Jak coś najlepiej by mi pasował park Andersa :). Pozdro!


Użytkownik reynard edytował ten post 06 września 2015 - 14:42

  • 0

#51
bartosh

bartosh

    Member

  • Użytkownik
  • 24 postów

ktoś ćwiczy jeszcze? jakaś ustawka na andersa? ja muszę wrócić do formy bo kiepskooo...


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych