Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Szczecin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1
Saffira

Saffira

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 43 postów
Szczecinianka jako (mam nadzieję) początek grupy lub chociaż grupki chętnych na zdrowy sport :)
  • 0

#2
money

money

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 51 postów
:D Możemy sie ustawic na jakis trening
  • 0

#3
Saffira

Saffira

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 43 postów
chetnie :D
tylko, że 9-13 lipca pracuję do 17... ale ja jak najchętniej do nauki :D
  • 0

#4
mayakasi

mayakasi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
Siemanko, gdzie w Szczecinie można znaleźć drążki na świeżym powietrzu ?
  • 0

#5
Saffira

Saffira

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 43 postów
Arkonka i place zabaw :P
  • 0

#6
mayakasi

mayakasi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
Arkonka fajna ale daleko a na placach zabaw nie zawsze sprzęt jest na tyle wytrzymały :)
Kiedyś był fajny sprzęt przy Błękitnej na boisku (może kojarzysz) ale niestety zdemontowali go i wstawili dwa place dziecięce z ograniczeniem wiekowym :P
  • 0

#7
Saffira

Saffira

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 43 postów
na tyle wytrzymały? to ile ty ważysz
Błękitna kojarzę - najprościej szukaj nowych blokowisk lub podstawowek tam są różne mozliwości
  • 0

#8
Saffira

Saffira

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 43 postów
i co, nico nie wynikło :| mało nas w tej wiosce z tramwajami
  • 0

#9
mayakasi

mayakasi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 6 postów
Może ludzie powyjeżdżali na wakacje :)
  • 0

#10
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów

i co, nico nie wynikło :| mało nas w tej wiosce z tramwajami

Ty dziennik pisz a nie marudź! Bo coś nie widać ostatnio Twojego zapału na forum ;P
  • 0
Shut up and get moving.

#11
Saffira

Saffira

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 43 postów
zapał jest ale zmieszany z zmianami życiowymi ;) więc go nie widac :>
  • 0

#12
Wino

Wino

    Lecimy tutaj

  • Bywalec
  • 268 postów
Ja Szczecin. Witam. Dopiero zaczynam treningi Kali, z czasem chętnie ustawiłbym się na jakiś trening, ale to chyba prędzej na wiosnę jak będzie ciepło na dworze i przynajmniej czegoś się do tego czasu zdążę nauczyć :)
  • 0

#13
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Latem ja i moich 2 kolegów będziemy pewnie próbowali swoich sił.
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#14
PiterSzn

PiterSzn

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
Jestem za spotkaniem, nawet zimą.. a co tam ;) Może jak znajdzie się wiecej osob to utworzymy jakas niewielka grupe na treningi?
  • 0

#15
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Zimą mogłoby być ciężko, mamy w Szczecinie jakąś halę, gdzie można by trochę poćwiczyć? Bo w zimą w parku to tak sobie. : / Zbudowanie takiej grupki mogłoby być świetnym pomysłem. :D
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#16
PiterSzn

PiterSzn

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
z halą moze byc ciezko ale w plenerze przy obecnej temp nie widze problemu :) na chwile obecna znam 3 miejsca gdzie sa takie drazki (lasek arkonski sciezka zdrowia, nr stacji nie pamietam niestety.. druga miejscowka to calkiem niedawno otwarta mierzynianka, okolice pogodna, mierzyn/bezrzecze i ostatni drazek jest w parku niedaleko chopina na placu zabaw, w sumie to najgorsza miejscowa z wyzej wymienionych :) co do zbudowania grupki musimy poczekac, az bedzie wieksze zainteresowanie chocby tym tematem. Jak bedzie wiecej chetnych moge podjac sie organizacji spotkań.

gdyby ktos ze szczecina lub okolic byl zainteresowany takim spotkaniem prosze pisac do mnie prywatna wiadomosc na facebooku https://www.facebook.com/PiterSzn jako, ze tam bywam najczesciej :)
  • 0

#17
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
Ja osobiście nie daję w ogóle rady robić cokolwiek przy temperaturze -4. : D Ta miejscówka w parku Chopina wydaje się być ciekawa. W parku przy Alei Wojciech na placu zabaw też można się nieźle pobawić. Miejscówka najbardziej w centrum. Mierzynianka też wygląda fajnie.

Na fejsbuku pewnie odezwę się od razu, gdy będzie troszkę cieplej.
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#18
PiterSzn

PiterSzn

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 7 postów
wg mnie najlepsza z ww. miejscowek jest mierzynianka, sporo przestrzeli, dobra okolica i nowiutki sprzet :) ale szczerze mowiac nie znam tego miejsca o ktorym mowisz, bedzie mozna sprobowac w paru miejscach i wybierzemy najlepsza okolice do systematycznych treningow, o ile bedzie ktos zainteresowany :)

ok w takim razie czekam na kontakt i do zobaczenia

ps. dobrze bybylo jakby jeszcze ktos sie odezwal :)
  • 0

#19
Divajd

Divajd

    Wanna-Be Leonidas

  • Użytkownik
  • 402 postów
  • LokalizacjaSzczecin
No ja na pewno bym chciał systematycznie. Mój znajomy jeden też, a drugi ma problemy z dojazdem, wiocha niedaleko Szczecina. Do tego myślę, że jakbyśmy już tam ćwiczyli to parę osób mogłoby się tym zainteresować. Mój trener z siłowni też ćwiczył w parkach we wrześniu/październiku.
  • 0
"Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!" ~R.Balboa

Dołączona grafika


#20
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

z halą moze byc ciezko ale w plenerze przy obecnej temp nie widze problemu :) na chwile obecna znam 3 miejsca gdzie sa takie drazki (lasek arkonski sciezka zdrowia, nr stacji nie pamietam niestety.. druga miejscowka to calkiem niedawno otwarta mierzynianka, okolice pogodna, mierzyn/bezrzecze i ostatni drazek jest w parku niedaleko chopina na placu zabaw, w sumie to najgorsza miejscowa z wyzej wymienionych :)


A mógłbyś podać namiary na google maps + opis co tam się dokładnie znajduje? Wrzuciłbym na forumową mapkę.
  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych