Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

czy te programy są dobre 100 pompek ,300 brzuszków i 50 pompek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

Cassi, to prawda w jego wieku każdy z nas tak miał. Pamiętasz swoje zabawy na placu zabaw? Wspinanie po linie itp. to była bułka z masłem. Nam jest trudniej, bo na co dzień nie chodzimy po drzewach, bawimy się w ganianego itp. Z wiekiem zatraciliśmy to, co dla młodych jest naturalne:(


Dokładnie zahir. I większość ludzi to zatraciło :(
Pamiętam moje zabawy jak skakałem po drzewach, grałem w piłkę itp. wszystkiego po trochu.
Trzeba trzymać dalej ile zdrowie pozwala. TYLKO ĆWICZYĆ
Wcześniej wiem co było i to była tragedia. A teraz nie żałuję i nie wrócę do tego. Wiadomo początki są trudne.
  • 0

#22
lordkoks

lordkoks

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów
Bez czytania wszystkich odpowiedzi powiem tyle.

Polecam te treningi dla osób które zaczynają przygodę z kalisteniką, bardzo ważne jest zaczęcie od testów i nie przekraczanie progów które owe testy nakreśliły. Zwłaszcza przy podciąganiu gdzie w pierwszych fazach treningu jest tylko ruch opuszczania. Jest to bardzo ważne i muszę przyznać że nie spotkałem się z programem który zakłada coś takiego na samym początku (może dlatego ze większość treningów jest pisana pod osoby które już coś potrafią). Osobiście kiedyś prztestowałem trzy treningi tego typu (podciąganie pompki i przysiady) trening na podciąganie uważam za dobry nawet jeśli chodzi o siłe, pompki i przysiady to typowa wytrzymałościówka, ale bardzo fajna, gdy nie przekracza się progów zbyt szybko można wyrobić sobie niezłą kondycje robiąc pompki i przysiady w seriach zaraz po sobie
  • 0
Jeśli nie potrafisz to cię naucze, jeśli nauczyć się nie chcesz to cię do tego zmusze

#23
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Naprawdę? Ja widziałem dziesiątki programów treningowych do podciągania zaczynających od fazy negatywnej...
Ja na początku byłem tak słaby, że nawet powtórzeń negatywnych nie mogłem wykonywać za bardzo, więc nie ćwiczyłem w ogóle. Gdybym wtedy miał "Skazanego"...
  • 0
Shut up and get moving.

#24
lordkoks

lordkoks

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 72 postów
To że nie widziałem takich programów spowodowane jest pewnie tym że gdy zaczynałem na poważnie przygodę ze sportami siłowymi potrafiłem się już podciągnąć z 8 razy :) dodatkowo internetu jeszcze nie było.
  • 0
Jeśli nie potrafisz to cię naucze, jeśli nauczyć się nie chcesz to cię do tego zmusze




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych