Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Odżywka czy koks/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
<3%? Pics or didn't happen...
Taki poziom rzadko kiedy mają najbardziej zawodowi z zawodowców XD
Ja jestem mezomorfikiem, więc w sumie nie mam powodów do narzekania.
  • 0
Shut up and get moving.

#22
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
W takim przypadku mogę ci tylko pozazdrościć :)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#23
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Znaczy okej, suplementy dobre, bez chemii to co innego. Ja np. kiedyś miałem czosnek w pigułkach. Nie było tam syfu, poleciła mi siostra która się na tym nieźle zna i faktycznie - był super. Jeszcze dawniej jadłem algi czy co to było w pigułkach. też dobre, bo naturalne.
TYLKO NATURALNE!!!
  • 0

#24
kammaz04

kammaz04

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 37 postów
Kabum, ja jestem ektomorfikiem, dlatego u mnie też każdy kg to wojna typu "okopowa".
Sopel, taki poziom zmierzyli mi na badaniach lotniczych, więc tylko podaje co i jak ;P
  • 0

#25
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Tez jestem ektomorfikiem, a przynajmniej tak mi sie wydaje bo niezaleznie od tego co i ile jem zawsze waze tyle samo i mam tak od kiedy pamietam. Chociaz moja waga w ciagu dnia waha sie od 76 do 80kg. Przynajmniej jesli wierzyc mojej wadze :) Juz sie ciesze ze przybylo kilka kilo, po czym po kilku godzinach znowu ich nie ma.
  • 0
Dołączona grafika

#26
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Ja już nie wiem kim jestem czy mezomorfikiem, endomorfikiem. Ale wydaje mi się że endo. nie tak dawno byłem otyły i schudłem. A teraz nie mam problemu przytyć ani schudnąć może to wpływ diety i treningu? Tego nie wiem. Nie pytałem się lekarza jakiej jestem budowy. Jako dziecko byłem zawsze chudy. A wszystko zaczęło się w szkole średniej przytyłem 38 kg :huh: trwało to 10 lat. I w końcu o pamiętałem się
  • 0

#27
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
Z drugiej strony czy taki podział ekto, endo, mezo jest właściwy :)
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#28
Sopel

Sopel

    Kaboom!

  • Użytkownik
  • 747 postów
Zdecydowanie jest, tylko mało kto jest "czystym" mezo czy ektomorfikiem... Jesteśmy mieszanką tych trzech typów ;P
Ale na pierwszy rzut oka widać różnicę między "patyczakiem" a "miśkiem". Przy czym ten pierwszy może jeść codziennie 3 pizze i być patyczakiem, a ten drugi jechać na diecie i dalej być wielkim.
  • 0
Shut up and get moving.

#29
KABUM

KABUM

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 373 postów
No właśnie czyli jesteśmy mieszanką :D hehe
  • 0

www.sportymiejskie.pl - Aktualności sportowe, wydarzenia sportowe, relacje z niszowych sportów.

 

 


#30
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ja kiedyś brałem spalacze. ;) Teraz na sucho ćwiczę. ;) Właściwie ćwiczyłem. :P
  • 0

#31
Tsuname

Tsuname

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 11 postów
he co za pytanie :P a nie lepiej naturalnie z zdrowym jedzeniem ?? i posilkami o rownych godzinach ? zdrowa zywnosc lepsza niz ten caly sztuczny shit ;p
  • 0
Kalistenika + Krav Maga = Power jak sie paczy xD

#32
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Dokładnie. ;) Dieta jest najważniejsza. Suplementy to dodatek do niej. ;)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych