Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Czy ten drążek będzie ok?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#21
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Iron Gym wymiata. Mam go w wersji extreme od jakiegoś już czasu i jestem z niego naprawdę mega zadowolony. Świetna sprawa dla wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na drążek rozporowy np. z powodu futryny osadzonej w ściance z karton gipsu. ;) Zero wiercenia, rozpierania itp. wystarczy tylko futryna, która choć trochę wystaję ze ściany i można zakładać i ściągać Iron Gyma kiedy tylko się chce.

Jak na razie nie będę czytał książki dopóki mi nie przyjdzie drążek (właściwie nie wiem czemu o.O)

Duży błąd... Bierz się za czytanie, a jak przyjdzie drążek to już przynajmniej będziesz wiedział jak trenować. Skazany na Trening to pozycja obowiązkowa!

Pon. - 10 pompek, 10 przysiadów, 10 brzuszków
Śr. - 10 pompek, 10 przysiadów, 10 brzuszków
Pt. - 10 pompek, 10 przysiadów, 10 brzuszków

No i właśnie dla tego masz przeczytać Skazanego, abyś wiedział co, jak i kiedy masz ćwiczyć. Daruj sobie ten plan, tylko biegiem do czytania. Naprawdę nie będziesz żałować.

Powodzenia
  • 0

#22
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Słuchaj heniut: tym gościem który Ci pożyczył skazanego jestem prawdopodobnie ja XD
Tak więc: ja Ci radze cala ksiazke przczytac, i z niej suie WSZYSTKIEGO dowiesz co i jak robic i kiedy, ale radze Ci tak:
- rob sobie w poniedzialki i piatki trening jak narazie
- przeczytaj ksiazke i rob najlepiej jak jest w schematach treningu na koncu ksiazki - poniedzialek to pompki i wznosy nog, a piatek - podciagi i przysiady
jest to tak ważne, że po raz kolejny powtarzam: PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ!!!
Bo brzuszki Ci mało dadzą, zwlaszcza jak nie wiesz jak robić
przy początku jeśli PRZECZYTASZ KSIĄŻKĘ, b ędziesz wiedzial, ze na poczatek do podciagniec nie trzeba drazka.


 

Iron Gym wymiata. Mam go w wersji extreme od jakiegoś już czasu i jestem z niego naprawdę mega zadowolony. Świetna sprawa dla wszystkich, którzy nie mogą pozwolić sobie na drążek rozporowy np. z powodu futryny osadzonej w ściance z karton gipsu. ;) Zero wiercenia, rozpierania itp. wystarczy tylko futryna, która choć trochę wystaję ze ściany i można zakładać i ściągać Iron Gyma kiedy tylko się chce.

Jak na razie nie będę czytał książki dopóki mi nie przyjdzie drążek (właściwie nie wiem czemu o.O)

Duży błąd... Bierz się za czytanie, a jak przyjdzie drążek to już przynajmniej będziesz wiedział jak trenować. Skazany na Trening to pozycja obowiązkowa!

Pon. - 10 pompek, 10 przysiadów, 10 brzuszków
Śr. - 10 pompek, 10 przysiadów, 10 brzuszków
Pt. - 10 pompek, 10 przysiadów, 10 brzuszków

No i właśnie dla tego masz przeczytać Skazanego, abyś wiedział co, jak i kiedy masz ćwiczyć. Daruj sobie ten plan, tylko biegiem do czytania. Naprawdę nie będziesz żałować.

Powodzenia

Tak jak on powiedział, dokładnie tak.
TAK WIĘC JESZCZE RAZ: PRZE- CZY-TAJ KSIĄ-ŻKĘ!!!
:D
i wtedy bedziesz juz wszystko wiedzial, 100% masz jak w banku ;)


  • 0

#23
Heniut

Heniut

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 49 postów
Dzięki ;)
Przeczytałem już 1 i 3 rozdział teraz biorę się za 2.
  • 0

#24
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
A czemu 1i 3? :D
Mnie też korci gdzie ciekawiej, ale po nitce do kłębka jak to się mówi. :D
  • 0

#25
aquaknight

aquaknight

    aqua

  • Użytkownik
  • 366 postów
Powiedziałem mu, żeby tak przeczytał, bo 1 to wstęp do książki, żeby go przekonać że kalistenika to jest prawdziwy trening. 3 dział to zarządzanie i układanie własnego treningu. 2 to były ćwiczenia, a kazałem mu najpierw teorię sobie wpoić żeby wiedział co i jak a potem się brał za ćwiczenia ;P
Bo ja zrobiłem ( jak tylko dostałem CC ) taki błąd, że przeczytałem 1 dział, rzuciłem się jak ryba bez wody na 2 i już zacząłem ćwiczyć byle jak, a potem się dziwiłem ze coś nie tak jest, spytałem się pewnego faceta czy tak ma być a on się pyta, czy przeczytałem ten 3 dział. ja mowie ze no nie. No i powiedział że mam przeczytać 3 bo tam jest reszta i z niego się dowiem co i jak :D
I teraz wszystko w porząsiu już jest :D
  • 0

#26
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Oj chłopaki, chłopaki... Śpieszy się Wam strasznie. Książka jest napisana tak aby przeczytać ją po kolei, rozdział po rozdziale a nie skakać jak się komu chce. Czytacie książkę od początku do końca i dopiero po skończonej lektorze, wracacie do wybranych fragmentów/rozdziałów analizujecie wszystko jeszcze raz, ponieważ ogromnie ważne jest rozumienie czytanego tekstu a nie przebrnięcie przez niego. Dopiero gdy macie już wszystko w głowie poukładane bierzecie jakiś czysty zeszyt/brudnopis i określacie swój plan treningowy na dany tydz. Oczywiście nie muszę przypominać, że zaczynacie od 1 kroku całej "Wielkiej 6-tki"... To bardzo ważne, zresztą piszę o tym w książce. Nakarmieni wiedzą, z przygotowanym planem treningowym i gotowi do działania bierzecie się za trening. Na początku lajtowo, wszystko idzie pięknie, łatwo wręcz za łatwo. Ale o to chodzi chłopaki! Pierwsze 4 tyg. to "okres przygotowawczy" podczas, którego wasze ciało (stawy, ścięgna, wiązadła i mięśnie) przygotuje się/zaadoptuje do treningów. Nie lekceważcie tego przeskakując pierwsze kroki i rzucając się od razu na krok 5 dla przykładu. Powoli "odkładajcie silę do banku" a po niespełna pół roku zobaczycie co osiągniecie.

Powodzenia i bez zbędnego pośpiechu bo to droga donikąd.
  • 0

#27
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Ja tak robię z rozciąganiem. ;) Modyfikuję, sprawdzam, testuję. ;)
  • 0

#28
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów
Heniut szkodę spóźniłem się już zamówiłeś. Ja polecam drążek hektora http://www.spd.pl/pl...KTOR-70CM/2289. Jak umnie sprawdza się bardzo mocny drążek
  • 0

#29
Heniut

Heniut

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 49 postów
Ale i tak miałem tylko 35zł ;)

3x@up
Dzięki za długą wypowiedź :D Tak wiem, że powinienem czytać od początku, ale wolałem tak, aby sobie mw. umieć ułożyć trening, a potem ćwiczenia ;) I oczywiście będę zaczynał od 1 kroku ;]
  • 0

#30
Emil

Emil

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 662 postów
Zaczynanie od pierwszego kroku w Skazanym ma sens jesli ktos jest malo obeznany z treningiem, ale dla kogos kto jest aktywny fizycznie od lat to, jak dla mnie, nie ma za bardzo sensu.
  • 0

#31
krzysiek20ino

krzysiek20ino

    Jay-Jay Petersburg

  • Zasłużony
  • 1 536 postów
Wybierz najbardziej odpowiadający Ci krok i go ćwicz. ;) Jeśli - tak jak mówi Emil - jesteś zaawansowany, czy ruchliwy. ;)
  • 0

#32
cassi

cassi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Zasłużony
  • 1 496 postów

Ale i tak miałem tylko 35zł ;)

3x@up
Dzięki za długą wypowiedź :D Tak wiem, że powinienem czytać od początku, ale wolałem tak, aby sobie mw. umieć ułożyć trening, a potem ćwiczenia ;) I oczywiście będę zaczynał od 1 kroku ;]


Naprawdę warto ćwiczyć. Ja też zaczynałem od 1 kroku. Na pewno dalej zajedziesz i będzie ci łatwiej przy dalszych krokach, które i tak są ciężkie do wykonania, ale wykonasz. Po prostu nie spiesz się. Ewentualnie pytaj na forum a chłopaki ci odpowiedzą dobrą radą. ;)
  • 0

#33
Heniut

Heniut

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 49 postów
Dobra to po "zastanowieniach" zacznę od 2 lub 3 kroku pompek i przysiadów, a resztę od 1 :)
  • 0

#34
BeF1990

BeF1990

    Outsider

  • Zasłużony
  • 433 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
Bardzo dobry wybór, nie będziesz żałować. :) Trzymam kciuki za Twój trening... Good luck!

Nie zapomnij pochwalić się rezultatami za jakiś czas.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych