Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Olivier Lafay - Trening siłowy bez sprzętu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21
futurum

futurum

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 10 postów
a co myślicie o bieganiu w dni treningowe? mianowicie mam kilka kilo do rzucenia ( około 5kg ), ale w tej książce jest informacja, żeby biegać tylko w dni wolne od treningu. Jestem na diecie z ujemnym bilansem energetycznym i nie wiem jakby to odbiło się na masie mięśniowej. Macie jakieś doświadczenia z tym związane?
  • 0

#22
Guest_zahir11_*

Guest_zahir11_*
  • Gość
Wykorzystaj na bieganie dni wolne od treningu. W treningowe skup się na wysiłku jaki masz do wykonania w kali i daj mięśniom odpocząć.
  • 0

#23
slysz

slysz

    kazek

  • Użytkownik
  • 446 postów
  • LokalizacjaDębno/Rzeszów/Warszawa

Jest ktoś kto ćwiczył dłużej niż 3 miesiące według książki ? Jakieś efekty, spostrzeżenia, fotki ?


  • 0

"Cokolwiek umysł może sobie wyobrazić, jest w stanie to osiągnąć"

Skazany na sukces - zapraszam do mojego dziennika !!!

MEGA MOTYWACJA !!!


#24
filip369

filip369

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Ćwiczyłem nie licząc przerw 5-6 miesięcy (niestety choroba przerwała i na razie musze się pożegnać ze sportem). Masa bardzo słabo szła, rzeźba i wytrzymałość się poprawily ale bez rewelacji, chociaż na pompie fajnie już wydlądalo. Irytujące było liczenie czasu oraz to, że trening długo trwał. Jak uda mi się dojść do zdrowia, to chyba przerzuce się na krótszy, prostszy trening, lub pójdę na siłownie. Jak by ktoś chciał wymienić się książkami (mam 3 części) to pisać.


  • 0

#25
turok

turok

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów

Skończyłem na siódmym poziomie. Trening daje w kość. Wytrzymałość wzrosła niesamowicie. Do tego niezła rzeźba. Trzeba dużo samozaparcia żeby wytrwać tym systemem. Ale włożony trud się zwraca. Przynajmniej w moim przypadku tak było.


  • 1
------------------------------------------------------------------------
"Biegłem. Biegłem aż moje mięśnie zaczęły palić, a w moich żyłach począł płynąć kwas. A potem pobiegłem jeszcze trochę."

#26
Rzeznik

Rzeznik

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 34 postów

a co powiecie o  lafayu jako uzupelnienie treningu mma oraz jako treningu na budowe sily


  • 0

#27
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów

Osobiście jeśli chcesz budować siłę poleciłbym metody Pavla, Lafay buduje dużą wytrzymałość i nieźle spala tłuszcz ale wielkiej siły bym się po nim nie spodziewał, za dużo powtórzeń, za krótkie przerwy. Ale to moje osobiste zdanie ( ćwiczyłem wg lafaya i Pavla więc mam porównanie)


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych