Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Smarowanie gwintów - obecny trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

https://youtu.be/CFIW2gZY7Y4

Jak dla mnie zrozumiales tylko to co chciales zrozumiec i jest zgodne z Twoim obecnym punktem widzenia. Nie to co przekazal Rich Piana. No coz, zycze Ci wytrwalosci i osiagniecia celow ☺

Pozdrawiam
  • 0

#22
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Ja mam właściwie podobny problem. Akurat pierdolniecie mam konkretne bo pamiętam jak byłem suchoklatesem co wyciskał 40 kg na klate potrafiłem konkretnie walnąć. Jednak mam tak słaby uścisk dłoni że nawet moja siostra która ma 11 lat nic czuję xD nie używam żadnych pasków do ćwiczeń a jestem w stanie wsiąść w mc 140 kg więc jakaś tam podstawową siłę chwytu mam. Ogólnie czasami mam problem żeby mocno ją zacisnąć bo jej po prostu nie czuje za bardzo. Ktoś wie o co chodzi ? A może moja siostra tak dobrze udaje tak jak ja :D

PS: Rób pompki na pięściach. Na początku zacznij na dywanie po tem przechodź do coraz twardszych nawierzchni. Tak naprawdę za mocne obrażenia przeciwnika najbardziej odpowiada twardość pięści niż siła uderzenia. Logiczne że jak walniesz komuś młotkiem nawet lżej niż pięścią to go mocniej zaboli. Ty stwórz taki młotek z własnych pięści;) do tego nadają się pompki na pięściach:)
  • 1

#23
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Aż żałuję że się udzielilem w tym temacie. Założyłeś konto żeby się użalać nad sobą i udowadniać nam i sobie, że na nic nie masz szans? No to nie masz. Idź się użalać nad sobą i oglądaj filmiki na YouTube, które Cię w tym upewnią. Way to go.
  • 1

#24
wiciuoxford

wiciuoxford

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów
Przestań uzalać się nad sobą, zacznij trenować więcej, ciężej, mocniej. Problemem zdecydowanie nie jest tu genetyka tylko głowa w której brak nastawienia.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych