Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jakie znacie sposoby na pozbycie się wzdętego brzucha?

Wzdety brzuch Sposoby Porady

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
energy95

energy95

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów
Witam. Ćwicze już dość długi czas, lecz ciągle borykam się z jednym problemem - wzdęty brzuch. Jakie znacie sposoby aby się tego pozbyć? Nawet przez koszulkę widać że mam brzuch wypchniety do przodu. Czy może to wynika z mojej złej postawy?

Jeśli temat jest w złym dziale, przepraszam i proszę o przeniesienie :)

Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • 0

#2
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Jest tak ponieważ to nie ćwiczenia fizyczne palą tłuszcz, a hormony. Aby uzyskać odpowiednią sytuację hormonalną, w której ciało zacznie korzystać z tkanki tłuszczowej musisz skupić się na odpowiednim odżywianiu, a nie ćwiczeniu :) Przewrotnie jak się je odpowiednio to tkanka tłuszczowa schodzi bez żadnej aktywności fizycznej.

Skup się na diecie to zgubisz ten brzuch :) (oczywiście ćwiczenia nie przeszkadzają w niczym więc ćwicz dalej jak najbardziej)


  • 0

#3
s_grzes

s_grzes

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 74 postów
Ja tez tak mam. Narazie poprawilem sie z dieta i jak uporam sie z bolem plecow to zaczne cwiczyc brzuch. Wydaje mi sie tez ze jak rozbuduje miesnie klatki to ta dysproporcja sie zmniejszy (brzuch nie bedzie tak wystawal). Z wad postawy to lordoza moze chyba sie do tego przyczynic.

Użytkownik s_grzes edytował ten post 31 marca 2016 - 12:16

  • 0

musisz się odważyć, musisz to w ch** wyważyć


#4
soldier

soldier

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 166 postów

Przyczyn może być kilka od wad postawy po dietę. Jeśli to zwyczajny nadmiar tkanki tłuszczowej to musisz się jej pozbyć. Jeśli brzuch jest wzdęty np. przez problem z jelitami to musisz przyjrzeć się swojej diecie, jeśli wada postawy to udaj się do ortopedy. 


  • 1

#5
energy95

energy95

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

W dzień to nawet aż tak bardzo tego brzucha nie widać, ale jak coś zjem, to wtedy jest wzdęty jak u krowy. Dalej będę ćwiczył, potrafie już utrzymać kilka sekund flage i planche, ale jednak ten brzuch przeszkadza. 

 

Przyczyn może być kilka od wad postawy po dietę. Jeśli to zwyczajny nadmiar tkanki tłuszczowej to musisz się jej pozbyć. Jeśli brzuch jest wzdęty np. przez problem z jelitami to musisz przyjrzeć się swojej diecie, jeśli wada postawy to udaj się do ortopedy. 

Do ortopedy udam się w najbliższym wolnym dniu od pracy. Poczytam także kilka artykułów na temat prawidłowej postawy.

 

Dzięki za odpowiedzi :)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wzdety brzuch, Sposoby, Porady

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych