Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan do oceny

ocena

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
t91

t91

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Witam wszystkich,
jestem całkowicie nowy na forum więc przepraszam za wszystkie błędy i proszę o wyrozumiałość, wyrobie się z czasem (mam nadzieję).

Mam 25 lat, ważę ok 78 kg przy wzroście 181cm, a kalistenikę trenuję od jakiegoś roku. Wcześniej korzystałem z pewnych jej elementów choć nie wiedziałem w sumie o jej istnieniu. Trenowałem głównie parkour jakieś 7-8 lat, włączałem w to dużo elementów treningu siłowego w stylu 100 razy wleźć na murek, bardzo podobnie działa co muscle up. Do tego dochodziły sporadyczne treningi na siłowni w szkole i treningi akrobatyki, w każdym razie byłem dość aktywny. Przez intensywność treningów nigdy nie byłem zbyt umięśniony ale na pewno wytrzymałość mi pozostała. Przygodę z kalisteniką zacząłem od "skazanego..." i tego się trzymałem przez jakieś 4 miesiące. Siła oczywiście wzrosła ale nie zadowalała mnie intensywność treningu, czułem że brakuje mi ruchu. Później dorzucałem troche innych ćwiczeń jak trening w stylu zrób planche czy zrób front lever. Było w tym dużo chaosu. obecnie usystematyzowałem plan treningowy który daje do oceny i proszę o surowe i szczere oceny. Systemy treningowe ze strony madbarz.
Poniedziałek

Back/biceps routine

3 pull ups

4 close hands chin ups

7 incline chin ups

3 wide pull ups

4 shoulder width chinups

 

4 cykle, minimalne przerwy (tak jak w każdym innym treningu przerwy redukuje do minimum)

Wtorek

Basic beginner

7 close hand chin ups

5 pull ups

6 dips

15 push ups

5 leg rises

9 jump squats

15 australian pull ups

 

4 cykle

Środa

Shoulder routine

6 dips

4 decline push ups

6 push ups

10 austalian pull ups

8 hindu push ups

8 pike push ups

 

5 cykli

Czwartek

Basic beginner (jak wyżej)

 

Piątek

Arm routine (1/2)

5 shoulder width chin ups

10 wide grip australian chi ups

5 dips

10 bench dips

5 close hands chin ups

10 close australian chin ups

5 dips on bar

10 bench dips

 

5 cykli

Sobota

Basic beginner

 

Niedziela

Shoulder routine

 

I to tyle narazie ten trening mi wystarcza, ale myślę za miesiąc lub dwa zacząć trenować powoli na poziomie medium ( wg tych treningów). Prosze tylko nie pisać że za często czy coś bo jestem w stanie wykonywać te treningi z ciągłym progresem siły i czuje sięprzy tym naprawdę w porządku. Pozdrawiam.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ocena

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych