Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jak wygląda zbyt mało czasu na regenerację w praktyce?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21
zulek85

zulek85

    Member

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • LokalizacjaWłocławek
Dzięki Pablo!
Cieszę się, że wszystko zostało mi tutaj wyjaśnione.
Moim celem była siła i wydolność, ale na pewno nie ciągły progres, i sport wyczynowo. Teraz widzę, że wszystko okaże się w praktyce. Może bardziej spodoba mi się siła, może wydolność, a może faktycznie będę chciał jednego i drugiego po trochu żeby zwyczajnie być zdrowym, wyglądać, mieć trochę siły jak potrzeba i nie dyszeć kiedy trzeba pobiec na autobus :) Jednym słowem nie chcę należeć do większości dzisiejszych mężczyzn, którzy zamiast siły i kondycji i może odrobiny wyglądu, mają brzuch, kanapę, pilota i piwo (aczkolwiek lubię piwo jak każdy chłop :) Podkreślę jeszcze raz brzuch, bo normalnie gdzie się nie obejrzę to prawie każdy facet brzuch,jakaś plaga normalnie. Trzeba też jakiś przykład dzieciom dać :) Być może dam tutaj kiedyś znać jeżeli mi się uda, a mam taką nadzieję :)
  • 0

#22
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Koniecznie napisz o efektach treningu - być może ktoś zechce przetestować Twój układ treningów, a poza tym sam jestem ciekawy jak mocno będziesz w stanie rozwinąć te dwie cechy trenując je równolegle ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#23
zulek85

zulek85

    Member

  • Użytkownik
  • 23 postów
  • LokalizacjaWłocławek
W takim razie Pablo, w tym dziale pojawi się mój dziennik treningowy kiedy zacznę ćwiczyć :) będę opisywał dokładnie wszystko co robię czyli siłę wydolność i dołączę też dietę a raczej po prostu mój sposób odżywiania bo nie znam się zbyt na ułożeniu jakiejś konkretnej diety. Będę też włączał swoje zdjęcia żeby było widać czyli i jak schudłem przy tym wszystkim i czy pojawiają się widoczne mięśnie :) Będę żywym przykładem czy trening ze Skazanego z dodatkiem skakanki rzeczywiście wpłynie na siłę i wydolność i wygląd czy jest to tylko "chłyt maketingowy" :) Zaczynam 21 lub 28. Pablo zaproponujesz tytuł tematu?
  • 0

#24
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

"Zulek85" moja droga na szczyt -> nazwa, hah, pokombinuj troszkę :) Co do diety mogę Ci doradzić pisz pw :) 


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych