Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Siła, Siła? Zobaczymy! Plan na 8 tygodni!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Można powiedzieć, że w jakimś stopniu o niego zahaczę jednak idę w Tsatsouline'a :) Będę realizował plan oparty o 10-20x5 w systemie: 2 ćwiczenia na jednej sesji, push-pull-leg i 3 razy w tygodniu. Resztę dokładnie opiszę w nowym dzienniku :)


  • 0

#62
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Dobry pomysł, po co zaczynać inny schemat skoro ten przyniósł u Ciebie rezultaty. 


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#63
novy

novy

    Student Siły

  • Bywalec
  • 495 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Merfi, dobra robota. Plan się chwali i sprawdzony w boju, więc do "zaplanowanych" wrzuciłem :-) Masowania jestem też ciekawy, ale i tutaj sukcesów życzę :-)


  • 0

“Tension is strength. Tension is power. Tension is slow. Tension is fatigue.
Relaxation is speed. Relaxation is mobility and flexibility, and it’s also a weakness. It’s endurance, but it’s weakness.
Tension is stronger, faster, but you give out sooner. Relaxation can go longer, but you’re not as strong. Work tension and relaxation equally.”


#64
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Dzięki!

 

Jutro rano na czczo zrobię pomiary, zdjęcia - idę też zmierzyć BF, wodę, wagę itd :) Po cichu liczę na dwa razy większy przyrost niż przy poprzednim 10x5/5x10 no ale zobaczymy :)

Dla zainteresowanych - tutaj nowy dziennik: http://kalistenikapo...ęśni-8-tygodni/


  • 0

#65
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Dobra aż napisze nowy post bo się zgiąłem :D Byłem na tej siłowni się sprawdzić i rezultaty:

Wyciskanie 80kg (+10 do poprzedniego)
Podciąganie 25kg (+5)
Dipy 38kg (+3)

Jestem we szoku :D ten plan to mistrzostwo świata na siłę ;) Polecam!!
  • 0

#66
kano

kano

    KB-MASTER !

  • Zasłużony
  • 1 325 postów

Dobre wyniki!
Graty!


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych