Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Filmy, które każdy powinien obejżeć, książki które każdy powinien poznać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#21
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Dwa fragmenty filmu 'network' z 1976
https://youtu.be/M-OqPKyOEr4

https://youtu.be/nj4QwzIQiaA
Calego kanalu podziemnaTV jeszcze nie przerabiałem, spójrzcie na date zamieszczenia video, i dobrze zgadywal.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#22
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Tutaj o wolnosci slowa:

https://youtu.be/kpsyOYY9x2Q

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#23
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Cos nowego.
https://youtu.be/JTvh4AMdMg4

Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#24
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Od jakiegoś czasu oglądamy z żoną kanał Pana Maksa Kolonko, jego najnowszy materiał zamieszczam poniżej, ze względu na petycję dotyczącą ograniczenia kapitału niemieckiego w mediach na terytotrium Polski. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany podpisaniem to w komentarzu pod filmem jest link do petycji. Ja oczywiście podpisałem.

 

 

Kolejną książką, którą chciałbym Wam polecić jest książka "Grain Brain" jestem na jej końcówce i powiem Wam, że jestem pod głębokim wrażeniem tego co zostało tam napisane. W jaki sposób wpływają na nas weglowodany oraz gluten i jakie niosą ze sobą niebezpieczeństwo.

 

EDIT: Tutaj jeszcze wrzucam filmik Maksa o TK

 


  • 0

#25
MikeR34

MikeR34

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Od siebie mogę dodać że warto obejrzeć ''Podziemny krąg'' lub przeczytać książkę ''Fight club'' na której powstał ten film.Czy niektórzy ludzie nie stali się własnością swoich telefonów czy telewizorów? :) 


  • 0

#26
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Po tym filmiku przypomniałem sobie o filmie "Nocna zmiana"

 

 

Filmik ten przekazuje jak dla mnie bardzo niepokojące wiadomości.

 

Nocnej zmiany jeszcze nie oglądałem ale pewnie w niedługim czasie to zrobię.

 

Dobrym filmem jest też jak dla mnie "Służby specjalne" pokazujący chociaż trochę jak funkcjonowali byli ludzie i struktury WSI po ujawnieniu przez Pana Maciarewicza nazwisk agentów. Czy było to dobre posunięcie czy nie to już inna kwestia, nie mniej jednak pokazuje, przynajmniej w pewnym stopniu zakłamanie i działania destabilizacyjne tejże organizacji dla kraju.


  • 0

#27
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Tutaj kolejny film z bardzo trafionymi komentarzami Pana Mariusza

 


  • 0

#28
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Po obejżeniu poniższego filmiku jako osoba wierząca czuję się trochę zmieszany i rozbity :(

Najlepiej niech każdy z Was wysnuje swoje wnioski po obejżeniu tego materiału.

 


  • 0

#29
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Franciszek wiadomo nie od dziś, że to jakiś dziwny typ, wysłannik żydostwa masonerii czy wręcz szatana. Gość mówi rzeczy kompletnie niezgodne z Pismem (wiem bo czytam) już od dawna. Jak ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o historii to wie, że katolicyzm ma mało wspólnego z Chrystusem, wszystko co teraz się dzieje; dyskryminacja chrześcijaństwa, multikulti, promocja wszeczeteństwa w mediach to początek zapowiedzianego Wielkiego Uścisku, niestety. Eragon jak Cię interesuje temat, poczytaj -

http://zbawienie.com...zy-babilon.htm

http://zbawienie.for...lka-nierzadnica

Wgl polecam całą stronkę, gość czasami imo trochę przesadza choć tak naprawdę to nigdy nie wiadomo.


  • 1

#30
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Sam muszę zacząć czytać, czas najwyższy. O Franciszku już dawno temu słyszałem, że coś jest nie tak ale dziś usłyszałem to w sposób bardzo dobitny.

Ogólnie niedługo po jego wyborze i po tym jak zacząłem interesować się tematem masonerii i illuminati rzucił mi się filmik, w którym  pokazane były świątynie jezuickie, gdzie aż roiło się od znaków i symboli masońskich, czytałem nawet, że sam Ignacy Loyola był masonem. Obecnego papieża też za dużo nie słuchałem bo czasu nie miałem, wiele obowiązków ale widzę, że czas najwyższy otworzyć oczy i uszy jeszcze szerzej niż mam teraz. Tekst na pewno garnę ale raczej dopiero jutro, wielkie dzięki za niego :)

 

Tak ogólnie to niesamowite jest dla mnie jak po obejżeniu materiałów na temat masonerii czy illuminatów i przyglądaniu się czasom  współczesnym, zwłaszcza fali migracji islamu, a wręcz jawnej jego ekspansji i krucjacie wyzwoleńczej wszystko składa się w jedną całość. Dlaczego świat jest tak bardzo zakłamany i obłudny, do czego dąży większość polityków. Jak bardzo jest zniewolony przez siły nieczyste. Zaraz się pewnie ktoś będzie ze mnie naśmiewał, jakie to głupoty gadam i pytał co jaram, ale taka jest prawda. Żyjemy w jednym wielkim matriksie, a nasze przebudzenie nie będzie należało do przyjemnych.


  • 0

#31
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Ja bym poszedł odrobinę dalej bo nie tylko Franciszek ale i cały Kościół oraz wszystkie Religie świata to żerowanie na naiwności ludzi, którzy potrzebują swego rodzaju "celu", "zapewnienia", że ich życie ma sens. Człowiek od samiutkiego początku swojego istnienia wymyślał sobie różne wierzenia - odpowiadając nimi w głównej mierze na niezrozumiałe zjawiska i elementy swojego życia jak chociażby "przypadek". Bo przecież nie możliwe jest, żebyśmy byli tutaj zupełnie przypadkowo prawda? Moim zdaniem to, że jesteśmy zwierzętami tak inteligentnymi i rozwiniętymi tak naprawdę trochę nas ogranicza bo ciężko jest uwierzyć, że jest się biologicznym tworem, który wraz ze śmiercią przestanie istnieć prawda? :)

Kościół i Religie to nic innego jak wykorzystywanie tego pierwotnego strachu człowieka w budowaniu władzy, pozycji, pieniędzy i nie tylko. Kościół to najbardziej wpływowa i dochodowa organizacja jaka istnieje na świecie. Kontrola społeczeństwa nawet podczas spowiedzi.. powiedzcie mi po co mówić drugiemu człowiekowi co się robi w życiu, skoro bóg (jeśli istnieje) wie wszystko - włącznie z tym czy tak naprawdę żałujesz swoich grzechów czy nie?


  • 0

#32
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

Franciszek wiadomo nie od dziś, że to jakiś dziwny typ, wysłannik żydostwa masonerii czy wręcz szatana. Gość mówi rzeczy kompletnie niezgodne z Pismem (wiem bo czytam) już od dawna. Jak ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o historii to wie, że katolicyzm ma mało wspólnego z Chrystusem, wszystko co teraz się dzieje; dyskryminacja chrześcijaństwa, multikulti, promocja wszeczeteństwa w mediach to początek zapowiedzianego Wielkiego Uścisku, niestety. Eragon jak Cię interesuje temat, poczytaj -

http://zbawienie.com...zy-babilon.htm

http://zbawienie.for...lka-nierzadnica

Wgl polecam całą stronkę, gość czasami imo trochę przesadza choć tak naprawdę to nigdy nie wiadomo.

Na strone Henry'ego Kubika uwazaj, choc to co mowi jest ciekawe z pewnego punktu widzenia to na niemal wszystkich forach zwiazanych z wiara dostal bana za chamstwo, klamstwa i manipulacje. Tak samo na jego forum non stop jest kneblowanie i usuwanie niewygodnych wypowiedzi. Osoba z dosc duza niewiarygodnoscia.


  • 0

#33
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Wiem co piszą i wiadomo nie traktuje tego jak dogmat, niemniej ciekawe info, wszystko wydaje się logiczne i łączy się w jedną całość. I czasami można się zastanowić czy w dzisiejszym świecie to, że jest oskarżany nie oznacza, że mówi rzeczy często niewygodne i...prawdę ?

 

Bany dostaje bo on wyciąga sobie rzeczy z Pisma, które sam uważa, że nie zostały zmanipulowane. Do tego ciągłe ataki na kościół i papieża. Z tego co doczytałem nie uznaje Ewangelii Marka i Łukasza ze względu na to, że oni nie żyli bezpośrednio z Jezusem i za cytaty typu 'kto władzy się sprzeciwia, Bogu się sprzeciwia', 'władza pochodzi od Boga', 'co wy tu ustanowicie to jakbym Ja to ustanowił' itp. Bardzo wygodne dla rządów prawda ? A jakoś mało podobne do Jezusa np z Mateusza. Wiadomo, że to trochę zaprzeczenie religi wyciąganie tego co wygodne dla siebie ale faktem jest, że bankowo coś jest namieszane, zresztą Konstantyn z tego co wiem chyba przepisywał wgl wszystkie biblie na nowo.


  • 0

#34
Salute!

Salute!

    Salute!

  • Zasłużony
  • 1 391 postów

On wyciaga rozne rzeczy z Pisma, i juz pare razy zdazyl zmienic zdanie, np o sw.Pawle tez pare razy zmienial. No roznie z nim bywalo.


  • 0

#35
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Polecam obejżeć film i analizę. Daje dużo do myślenia.

 

Film

 

 

Analiza

 

 

Edit

 

Bardziej wnikliwa, pięcioczęściowa analiza

 


  • 0

#36
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Polecam obejżeć film i analizę. Daje dużo do myślenia.

 

Film

 

 

Analiza

 

 

Edit

 

Bardziej wnikliwa, pięcioczęściowa analiza

 

 

Naprawdę temat ciekawy, ale tak wogóle to ten film może wiesz kto stworzył?

Bo jedni mówią że zakon (k)illuminati , na necie pisze że jakiś gostek i dostał nagrode za to (?)

 

Dzięki temu że się dowiedziałem o tym całym zakonie to już inaczej patrze na świat, zwracam więcej uwagi na numerologie, symbole i zauważyłem że nawet w polsce jakieś tam firmy też używają tego.

Dla mnie ten świat to już się robię coraz większym g*wnem, ludzie stają się niewolnikami coraz nowszych technologii i te wszystkie portale społecznościowe to tez w pewnym sensie jest złe, wydaje mi się że też oni mają jakąś kontrole nad nami, obserwują nas.

Wiem że teraz wiele osób siedzi na tych portalach, ale mi się akurat udało usunąć konto i czuje się lepiej, nie trace na to czasu.

 Co myślicie o tym ?


  • 0

#37
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Clyde masz 16 lat a gadasz jak jakiś stary dziad po 40 ;) troche więcej luzu. Moim zdaniem te portale wcale nie są takie złe. Można w bardzo szybki sposób kontaktować się z ludźmi z którymi akurat nie możemy mieć bezpośredniego kontaktu w realnym życiu. Zresztą ludzie po to to stworzyli a że ludzie ti idioci i wstawiają zdjęcia co jedli na śniadanie albo post że pada śnieg to wina społeczeństwa a nie portali xD
Swoją drogą nie zdziwiłbym się jakby ktoś wstawił na fb zdjęcie podczas pobytu w WC xD
  • 0

#38
Jarowic

Jarowic

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 159 postów

Ja się zawsze trzymałem z daleko od tych portali jak fb. Jak obserwowałem jak ludziom w szkole odwalało przez to to powiedziałem dziękuje.

 

Najlepszym dowodem dla mnie na to że dobrze robię nie bawiąc się w to są reakcje ludzi którym odpowiadam że nie używam jak pytają o FB. "Ja bym tak nie mógł" itd. Masakra xD I owszem, w pewnym sensie jest to zniewolenie. A poza tym nie od dziś wiadomo jak te portale zbierają dane na potęgę ;)


  • 1

#39
warrumin

warrumin

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 195 postów

Czytając temat myślałem, że trafię na spis książek i filmów wpływających (pozytywnie) na nasze życie, ale się zawiodłem :/ Pewnie niektórych to oburzy, ale nie interesują mnie i nie przejmuję się rzeczami spoza mojego kręgu wpływu, jak np. pogoda, polityka czy to, że jakiś nieletni chłopak potrącił ludzi na przejściu, bo był pijany (typowy komunikat w wiadomościach). Jeżeli nie mam na coś wpływu to uważam, że nie warto się tym przejmować. Osobiście nie cierpię ludzi, którzy narzekają na chociażby pogodę (rzecz spoza ich kręgu wpływu) tak samo jak ludzi, którzy narzekają, że nie mają pracy, a siedzą w domu i oglądają telewizję (a na to akurat mają wpływ). Mam wrażenie, że mam podobne podejście do życia co Merfi :) Jeśli chodzi o moją listę książek, "które każdy powinien poznać" to m.in.:

-Siła nawyku - Charles Duhigg (zrozumienie jak działają nawyki, jak i złe nawyki [nałogi] jest bardzo istotne, bo to nasza codzienność)

-Slight edge - Jeff Olson (nie ma polskiego tłumaczenia, ale książka świetnie pokazuje, że osiąganie sukcesu to robienie małych rzeczy, ale robienie ich systematycznie)

-Myśl i bogać się - Napoleon Hilla (klasyk, jeśli chodzi o tematykę zarabiania pieniędzy)

-Getting Things Done - David Allen (świetna metoda organizacji działań)

-7 nawyków skutecznego działania - Stephen Covey (kolejna książka z tematyki nawyków pokazująca jak zwiększyć efektywność swoich działań)

-Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Dale Carnegie (umiejętności socjalne to bardzo ważna, jeśli nie najważniejsza umiejętność w naszym życiu. Ta książka rozbija ją na czynniki pierwsze).

 

Zapewne kilka istotnych tytułów pominąłem, jednakże książki te pomogą nam (jeśli do zawartych w nich rad się zastosujemy) na wielu płaszczyznach życia. Na płaszczyznach życia, na które mamy wpływ :)


Użytkownik warrumin edytował ten post 06 maja 2016 - 18:33

  • 0

#40
Guest_Clyde_*

Guest_Clyde_*
  • Gość

Clyde masz 16 lat a gadasz jak jakiś stary dziad po 40 ;) troche więcej luzu. Moim zdaniem te portale wcale nie są takie złe. Można w bardzo szybki sposób kontaktować się z ludźmi z którymi akurat nie możemy mieć bezpośredniego kontaktu w realnym życiu. Zresztą ludzie po to to stworzyli a że ludzie ti idioci i wstawiają zdjęcia co jedli na śniadanie albo post że pada śnieg to wina społeczeństwa a nie portali xD
Swoją drogą nie zdziwiłbym się jakby ktoś wstawił na fb zdjęcie podczas pobytu w WC xD

 

W biblii jest napisane o fałszywym proroku, który zaprowadzi ludzkość do zagłady ( końca świata ), ale fałszywego proroka nie możemy interpretować jednego człowieka, bo mogą to być jakaś organizacja, taki facebook itp. .

W dzisiejszym świecie trzeba być ostrożnym.

 

 

@Jarowic

 

U mnie w klasie to się ze mnie śmieją, że nie mam fb

 A że jestem ze wsi to mają jeszcze większą frajdę, że " wieśniak nie ma facebooka" .

Ja tylko mogę na to powiedzieć: I don`t give a fuck


  • 2




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych