Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Filmy, które każdy powinien obejżeć, książki które każdy powinien poznać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#1
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Witajcie.

 

W obliczu ostatnich wydażeń w całej Europie, wielu domysłów co do celów takich a nie innych działań myślę, że powinniśmy spróbować zajżeć za kurtynę oficjalnych działań i stanowisk świata, i jego przywódców. Już w temacie http://kalistenikapo...ło powiedziane.

 

Mam na myśli działania takich organizacji jak masoneria, illuminati, żydów, działania wielkich korporacji światowych oraz rządów światowych. Działań ukrytych i strasznych. Ten temat zakładam nie po to, aby wywołać kolejną burzę niepotrzebnych postów ale abyśmy wszyscy zaznali chociaż odrobinę prawdy. Jeżeli ktoś chce pisać komentarze w stylu, że to tylko teoria spiskowa, że to jakiś wymysł czy nieprawda to proszę bardzo, ale po zapoznaniu się z zaprezentowanymi materiałami, a przynajmniej z ich częścią.

 

Zacznę od kilku materiałów które poznałem w pośredni lub bezpośredni sposób

 

Wojciech Sumliński "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego"

 

"Pułapka gender" Bożena Nykiel

 

Gość niedzielny nr 44, artykuł "Obowiązek naprawiania świata"

 

"illuminati w przemyśle muzycznym" 

 

"Wezwanie do przebudzenia"

 

"Nowy porządek Świata i masoneria"

 

Beyonce "Sasha Fierce" i szatańskie opętanie (kiedyś oglądałęm z polskimi napisami ale teraz nie mogę znaleźć, jak komuś się uda to niech napisze to się podmieni linki)

Part 1

Part2

Part3

Part4

Part5

 

"Tajemnice korporacji: ściemy wielkich marek"

 

"Korporacyjna żywność"

 

"Cała prawda o rybach"

 

Jedne z najmocniejszych

Przerażające wyznania: Marcin Boczek

Lech Dokowicz. Świadectwo nawrócenia

 

Jest jeszcze masa materiałów, wielu nie znam, wiele poznam, mam nadzieję, że dzięki Wam. Jak macie jakieś materiały piszcie śmiało abyśmy byli bardziej świadomi.

 

Pozdrawiam


  • 2

#2
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Tutaj o politykach. Niewiarygodne

https://youtu.be/MPsRPhPsTYU

https://youtu.be/AaNjFx4o-_0

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 1

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#3
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Przypomniał mi się jeszcze jeden

 

Codex alimentarius


  • 0

#4
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Tutaj o politykach. Niewiarygodne

https://youtu.be/MPsRPhPsTYU

https://youtu.be/AaNjFx4o-_0

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

 

Po obejżeniu tych filmików jestem mocno zaskoczony, zwłaszcza tym szkoleniem na którym była pani Szydło, osobiście głosowałem na PIS i mam nadzieję, że nie popełniłem błędu. Ale jeżeli odbyła szkolenie sponsorowane przez żydów to teoretycznie powinna mieć poglądy zbliżone do ich poglądów i być im przychylna, a przykładowo gdy próbowano przegłosować sprzedaż lasów państwowych właśnie na spłatę "długów" Polski wobez Żydów PIS był przeciwko.

 

Osobiście wkurzają mnie geje którzy się panoszą i niewiadomo jak obnoszą ze swoją odmiennością narzucając większości wolę mniejszości. Ale już pomijając to jeżeli pan Kaczyński jest gejem i się z tym nie obnosi, a z jego postawy moge wywnioskować że jednak jest przeciwny propagandzie gejowskiej to nie wiem po co pan dr Kękuś próbuje wyciągnąć takie informacje na światło dzienne. Czy jest to motyw do szantażu Kaczyńskiego, na pewno. Ale gdy będą go szantażować i będzie podejmować złe decyzje to zostanie ukarany brakiem zaufania i poparcia i od razu wyjdzie, że coś jest nie tak, więc jak dla mnie doszukiwanie się czy jest gejem czy nie nie ma sensu. Jak dla mnie to szukanie dziury w całym.

 

Ale jak słyszę kolejny raz, że to Kaczyński stworzył rząd a nie Szydło to gotuje się we mnie. Czy ludzie naprawdę mają tak wyprane mózgi przez TVN, telewizję polską i polsat, że w to wierzą? Na jakiej podstawie to twierdzą nie mam pojęcia. Jeszcze dobrze nie podliczono głosów a Kopaczowa już krzyczała, że Kaczyński powinien wziąć odpowiedzialność na siebie a nie zasłaniać się Szydłową i wmawiać ludziom, że to ona rządzi. Ale widać że propaganda dobrze się trzyma.

 

Co do pana Kamińskiego to z tego co pamiętam został skazany po tym jak rząd objęła PO która mściła się na nim za to, że wyciągał na światło dzienne ich machloje gdy u sterów była kolicja PIS/Samoobrona/LPR.


  • 0

#5
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

I jeszcze jedno. Ciekawy jest czas ukazania się materiałów, 21.11.2015. Miesiąc po wyborach. Jeżeli te informacje są prawdziwe to dlaczego są pokazywane dopiero teraz a nie na pół roku przed wyborami? Albo nawet na 3 miesiące przed?

 

PIS nie jest złoty i wpsaniały, mam tego swiadomość ale myśle i mam taką nadzieję, że ta partia może wiele zmienić w tym kraju i to na lepsze, a my tradycyjnie podlegamy syndromowi sztokcholmskiemu. Jak Maks Kolonko powiedział, trzeba nam dyktatora w tym kraju, może wtedy coś się zmieni w kierunku normalności.


  • 0

#6
Grafik

Grafik

    Member

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • LokalizacjaGdynia

Osho - Odwaga

 

osho-odwaga-radosc-z-podejmowania-ryzyka

OPIS:

Odwaga to nie jest brak strachu − mówi OSHO. Książka pokazuje, jak krok po kroku stawić czoła ogromnemu lękowi. Jak widok z lotu ptaka pokazuje problem, ujawnia, skąd obawy pochodzą, jak je zrozumieć, i jak znaleźć odwagę, by stawić im czoła.

OSHO proponuje, że ilekroć mamy do czynienia z niepewnością i obawami w naszym życiu, jest to powód do świętowania. Zamiast się trzymać utartych, znanych ścieżek, możemy nauczyć się korzystać z tych sytuacji jako okazji do przygody i do pogłębienia naszej wiedzy o nas samych i świata wokół nas.

 

A tutaj przepisałem cytat:

"Jaka jest moja definicja tego co słuszne? Słuszne jest to, co współgra z egzsystencją a to, co z nią nie współgra, jest niesłuszne. 
Zachowuj nieustanną czujność, ponieważ w każdej chwili musisz podejmować decyzje na nowo.Nie możesz polegać na gotowych odpowiedziach. "


Mocno zmieniła moje podejście do życia,wracam do niej często i za każdym razem dostaję nowe wzkazówki,dzięki temu udało mi się wiele lodów przełamać i wybrać nieznane.
Dlaczego uważam że jest warta przeczytania? Nie jest tylko o odwadze a także o samoświadomości,duchowym doświadczeniu,wyjściu poza ego czyli iluzje. 

Pozdro!


  • 3

#7
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
I jeszcze jedno. Ciekawy jest czas ukazania się materiałów, 21.11.2015. Miesiąc po wyborach. Jeżeli te informacje są prawdziwe to dlaczego są pokazywane dopiero teraz a nie na pół roku przed wyborami? Albo nawet na 3 miesiące przed?
 
PIS nie jest złoty i wpsaniały, mam tego swiadomość ale myśle i mam taką nadzieję, że ta partia może wiele zmienić w tym kraju i to na lepsze, a my tradycyjnie podlegamy syndromowi sztokcholmskiemu. Jak Maks Kolonko powiedział, trzeba nam dyktatora w tym kraju, może wtedy coś się zmieni w kierunku normalności.


Jak dobrze patrzac,, to pierwsze wideo jest fragmentem tego drugiego ktory zostalo opublikowane 10 listopada.
i to na dwoch roznych kanalach.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#8
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

era wole PiS od PO, głównie z powodu konserwatywnych wartości ale jak słyszę, że np wprowadzenie podatku bankowego czy dla supermarketów da niesamowite zyski i ludziom będzie się żyło lepiej to się śmieje do rozpuku :D Przecież oni nawet tego nie odczują, podwyższą ceny/obniżą odsetki a wszystko zapłacą konsumenci :D A Janusze będą się cieszyć, że mają 500 na dziecko a nawet nie zorientują się, że zabrali im 700. Obniżka CITu na plus. Socjaliści nie mają swoich pieniędzy, jeśli coś Ci dają to znaczy, że zabrali Ci jeszcze więcej. Wolałbym, żeby mi nic nie dawali ale też nie zabierali, wtedy jest wolna ręka dla przedsiębiorczości. Za niedługo zakładam firmę i gdyby nie Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to wiem, że nie dałbym rady, przez pierwsze miechy opłaty by mnie po prostu zjadły. No ale taka moja dygresja, nie chcę wszczynać politycznej dyskusji :P

 

Grafik, fajna pozycja, poszukam u siebie w mieście. Ja osobiście ostatnio przeczytałem;

http://lubimyczytac....malych-i-duzych

 

Od zawsze podobał mi się ichni styl życia, postanowiłem przeczytać jedyną 'buddyjską' pozycję w mojej bibliotece. Pełna prześmiesznych, podnoszących na duchu historii z życia codziennego, jak radzić sobie z problemami, żyć tu i teraz i być szczęśliwym. Polecam :)


  • 2

#9
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Jak dobrze patrzac,, to pierwsze wideo jest fragmentem tego drugiego ktory zostalo opublikowane 10 listopada.
i to na dwoch roznych kanalach.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

 

Wybacz, zasugerowałem się filmem z późniejszą datą. Mój błąd.

 

era wole PiS od PO, głównie z powodu konserwatywnych wartości ale jak słyszę, że np wprowadzenie podatku bankowego czy dla supermarketów da niesamowite zyski i ludziom będzie się żyło lepiej to się śmieje do rozpuku :D Przecież oni nawet tego nie odczują, podwyższą ceny/obniżą odsetki a wszystko zapłacą konsumenci :D A Janusze będą się cieszyć, że mają 500 na dziecko a nawet nie zorientują się, że zabrali im 700. Obniżka CITu na plus. Socjaliści nie mają swoich pieniędzy, jeśli coś Ci dają to znaczy, że zabrali Ci jeszcze więcej. Wolałbym, żeby mi nic nie dawali ale też nie zabierali, wtedy jest wolna ręka dla przedsiębiorczości. Za niedługo zakładam firmę i gdyby nie Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to wiem, że nie dałbym rady, przez pierwsze miechy opłaty by mnie po prostu zjadły. No ale taka moja dygresja, nie chcę wszczynać politycznej dyskusji :P

 

Grafik, fajna pozycja, poszukam u siebie w mieście. Ja osobiście ostatnio przeczytałem;

http://lubimyczytac....malych-i-duzych

 

Od zawsze podobał mi się ichni styl życia, postanowiłem przeczytać jedyną 'buddyjską' pozycję w mojej bibliotece. Pełna prześmiesznych, podnoszących na duchu historii z życia codziennego, jak radzić sobie z problemami, żyć tu i teraz i być szczęśliwym. Polecam :)

 

Racja, nie wchodźmy w dywagacje polityczne która partia lepsza bo bedzie mała wojna ;)


  • 0

#10
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Szkoda tracić czas na filmy o teoriach spiskowych i "odkrywaniem" pseudo prawdy bo koniec końców nie zmieni to ani Twojego życia, ani życia Twojego otoczenia ani tak naprawdę nic w Twoim życiu. Jedyne co to będziesz miał "gorący" temat do obgadywania ze znajomymi, którzy tak samo się podniecili na temat tego czy tamtego filmiku, które de facto nigdy nic nikomu nie udowodnią bo jeśli naprawdę ktoś bogaty i potężny steruje pewnymi sprawami to uwierz mi, że jest na tyle potężny i bogaty, że ani Janusz, ani jego żona Grażyna, ani jego 500 kolegów nie będzie w stanie go zdemaskować czy cokolwiek zmienić w kwestii jego działań filmikami na youtube.

Zamiast tego proponuję skupić się na sobie, swoim życiu i swoim otoczeniu. Od siebie mogę wymienić 3 książki, które znacząco zmieniły moje życie i polecam każdemu:
- Skazany - to wiadomo

- Łatwy Sposób na rzucenie palenia - Alan Carr
- Potęga Teraźniejszości - Ekhart Tole

Po tej ostatniej pozycji naprawdę bzdety typu przeszłość i przyszłość oraz wszelkie teorie spiskowe przestają przeszkadzać w życiu teraźniejszym :) Polecam serdecznie.


  • 0

#11
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
https://youtu.be/CAOgucYjKag

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#12
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Pierwsze co sobie pomyślałem po włączeniu i przeczytaniu tytułu to "Ciekawe czy napisał książkę na jakiś temat i nie szuka rozgłosu na sprzedaż?". Dojechałem do 1 minuty i gościu już mówi o tym dlaczego napisał książkę 😂 ha ha ha 😂
  • 0

#13
Jarowic

Jarowic

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 159 postów

Eragon3d, fajny temat, ale nie rozumiem pozycji "pułapka gender" czy jakoś tak. Ty naprawdę wierzysz w gender? Gender stworzył kościół, by odciągnąć opinie publiczną od problemu pedofilii. Sprawa gender wyszła wtedy gdy w telewizji dużo mówiło się o pedofilach w kościele. Gender to nie zagrożenie, to zwykły lep na naiwnych, żeby przypadkiem nie zaczęli myśleć ;)

 

Filmy o korporacjach i żywności chętnie obejrzę w wolnej chwili, ale jak widzę tytuły "pułapka gender" albo "szatańskie opętanie"...Tylko nie ten kościelny bełkot, obok filmów mających ukazać prawdę wstawiasz filmy mające ją zaciemnić ;)

 

Oczywiście to tylko moje zdanie. Jestem zagorzałym przeciwnikiem kościoła jak i katolicyzmu wgl, chociaż nawet ja zdaje sobie sprawę z tego że lepszy PiS niż PO, chociaż nienawidzę takiego fanatycznego konserwatyzmu który nigdzie nie prowadzi.


  • 0

#14
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
I tak wygrała historia z Beyonce. Większego idiotyzmu dawno nie widziałem 😅

A w kwestii Żydów tylko zaznaczę, że był już jeden taki Pan, który też obwiniał ich za wszystko co skończyło się wielomilionowym mordem wiec radziłbym ostrożniej używać słów. Nie wiem od kiedy żydzi to organizacja :/ chore podejście do świata i ludzi. Wybacz.
  • 0

#15
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Szkoda tracić czas na filmy o teoriach spiskowych i "odkrywaniem" pseudo prawdy bo koniec końców nie zmieni to ani Twojego życia, ani życia Twojego otoczenia ani tak naprawdę nic w Twoim życiu. Jedyne co to będziesz miał "gorący" temat do obgadywania ze znajomymi, którzy tak samo się podniecili na temat tego czy tamtego filmiku, które de facto nigdy nic nikomu nie udowodnią bo jeśli naprawdę ktoś bogaty i potężny steruje pewnymi sprawami to uwierz mi, że jest na tyle potężny i bogaty, że ani Janusz, ani jego żona Grażyna, ani jego 500 kolegów nie będzie w stanie go zdemaskować czy cokolwiek zmienić w kwestii jego działań filmikami na youtube.

Zamiast tego proponuję skupić się na sobie, swoim życiu i swoim otoczeniu. Od siebie mogę wymienić 3 książki, które znacząco zmieniły moje życie i polecam każdemu:
- Skazany - to wiadomo

- Łatwy Sposób na rzucenie palenia - Alan Carr
- Potęga Teraźniejszości - Ekhart Tole

Po tej ostatniej pozycji naprawdę bzdety typu przeszłość i przyszłość oraz wszelkie teorie spiskowe przestają przeszkadzać w życiu teraźniejszym :) Polecam serdecznie.

 

Pierwsze co sobie pomyślałem po włączeniu i przeczytaniu tytułu to "Ciekawe czy napisał książkę na jakiś temat i nie szuka rozgłosu na sprzedaż?". Dojechałem do 1 minuty i gościu już mówi o tym dlaczego napisał książkę ha ha ha

 

Odnoszę wrażenie, że masz dar samozaorywania swojej osoby. Krytykujesz kogoś, że reklamuje swoją książkę ale sam reklamujesz jedną z podanych przez siebie pozycji. Czyżby zapomniał wół jak cielęciem był?

Jak chcesz żyć w swoim pięknym, wyidealizowanym świecie gdzie nikt na nikogo nie czycha i wszyscy się kochają to wspaniale. Proszę bardzo, nie mam nic do tego.  Ale jak już Ci napisałem, to, że czegoś nie widzimy nie oznacza, że tego nie ma i nie odziaływuje na nas.

Negując historię nie unikniemy błędów przeszłości. Ale fakt, najważniejsze jest tu i teraz. A kiedy wszyscy zapomną, że był sobie taki Hitler, co zrobił, to znajdzie się nowy Hitler który zrobi dokładnie to co stary, a ludzie i tak tego nie zauważą, nie znajdą analogii w działąniu, bo przecież to co było kiedyś nie jest ważne... Bardzo któtkowzroczne Panie Merfi...

 

I tak wygrała historia z Beyonce. Większego idiotyzmu dawno nie widziałem

A w kwestii Żydów tylko zaznaczę, że był już jeden taki Pan, który też obwiniał ich za wszystko co skończyło się wielomilionowym mordem wiec radziłbym ostrożniej używać słów. Nie wiem od kiedy żydzi to organizacja :/ chore podejście do świata i ludzi. Wybacz.

 

 

Żydzi to nie organizacja. Organizacją są masonii i iluminaci. Myślałem, że to oczywiste ale widzę, że nie dla wszystkich...

A ja większych idiotyzmów niż to co Ty piszesz nie czytałem.

Wolę swoje, jak to nazwałeś "chore" podejście niż Twoje cukierkowe. A to, że Hitler był chory psychicznie i miał kompleks mniejszości to już inna sprawa. A żydzi też mają swoje za kołnierzem i tego nie da się ukryć. Ale nie o tym temat.

 

 

Eragon3d, fajny temat, ale nie rozumiem pozycji "pułapka gender" czy jakoś tak. Ty naprawdę wierzysz w gender? Gender stworzył kościół, by odciągnąć opinie publiczną od problemu pedofilii. Sprawa gender wyszła wtedy gdy w telewizji dużo mówiło się o pedofilach w kościele. Gender to nie zagrożenie, to zwykły lep na naiwnych, żeby przypadkiem nie zaczęli myśleć ;)

 

Filmy o korporacjach i żywności chętnie obejrzę w wolnej chwili, ale jak widzę tytuły "pułapka gender" albo "szatańskie opętanie"...Tylko nie ten kościelny bełkot, obok filmów mających ukazać prawdę wstawiasz filmy mające ją zaciemnić ;)

 

Oczywiście to tylko moje zdanie. Jestem zagorzałym przeciwnikiem kościoła jak i katolicyzmu wgl, chociaż nawet ja zdaje sobie sprawę z tego że lepszy PiS niż PO, chociaż nienawidzę takiego fanatycznego konserwatyzmu który nigdzie nie prowadzi.

 

Dziękuję :)

 

Te materiały znalazły się tutaj ponieważ uważam że są wartościowe i według mnie każdy powinien je poznać. Czy to zrobi to już jego sprawa, ja je zinterpretuje również. Ja jestem katolikiem, chrześcijaninem i nie uważam, że ideologię gender wymyślił kościół. Myślę, że po przeczytaniu książki zmieniłbyś zdanie. Mówi się dużo o pedofilii w kościele ale niestety mało się słyszy o pedofilach w innych kręgach. Ale z kościołem trzeba walczyć więc więcej się o tym mówi. W książce jest to pięknie opisane.

 

A dlaczego "Tylko nie ten kościelny bełkot"? A dlaczego mamy w tym temacie pisać o innych "bełkotach" tylko nie kościelnym? Jak ktoś umieści na tej liście "Nekronomikon" czy "Mein Kampf" to może mi się to nie spodobać i wyrażę swoją opinię na temat tych pozycji, jednakże będę szanował taką a nie inną decyzję.

 

Jesteśmy na dwóch różnych biegunach, mimo to szanuję Twoje zdanie, nie chcę żadnej wojny religijnej, politycznej bo nie o tym temat i nie jest mi to potrzebne bo do niczego nie doprowadzi i nie przekona nikogo. Przekonywać można kogś kto jest niezdecydowany. W innym wypadku nie ma to sensu. Jakbym chciał porozważać wyższość jednej ideologii nad drugą to napisałbym taki czy inny temat.


  • 1

#16
Jarowic

Jarowic

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 159 postów

Eragon3d, moja wypowiedź nie miała być atakiem na Ciebie bądź twój światopogląd, masz swoje zdanie, szanuję to :) Ja także nie chcę wojny, chociaż jak sam stwierdziłeś jesteśmy na dwóch różnych frontach. Co do żydów, to popieram twoją wypowiedź, żydzi też swoje zrobili, proponuje przeczytać sobie wywiad Hanny Krall z Bronisławem Geremkiem.

 

Gender to nie ideologia, to z tego co mi wiadomo to jakieś tam studia nad płcią. I to w dodatku zagraniczne. Kościół po prostu wziął fakt istnienia gejów, osób pragnących zmienić płeć itd. ubrał to w nazwę "ideologia gender" i puścił w obieg, a publika to kupiła :) Takie jest moje zdanie. W dodatku wkurza mnie prześladowanie osób homoseksualnych ( od razu sam zaznaczam że do takowych nie należę, żeby mi tu ktoś zaraz nie wyjechał xD ). Nikomu nic złego nie robią, w dodatku jest ich naprawdę mało, to zaledwie mały odsetek który nigdy nie mógł i nie będzie mógł decydować o losie narodu ;) Dlaczego po prostu nie żyć sobie własnym życiem i nie dać żyć innym? ;)

 

Co do ostatnich wydarzeń ( chodzi mi o państwo islamskie ), to oczywiście jestem całkowitym przeciwnikiem i popieram wszelkie tępienie tego robactwa. Ale nie lubię robienia z tego wojny "Źli muzułmanie przeciwko dobrym chrześcijanom". Pamiętajmy że państwo islamskie nienawidzi wszystkich, dla nich nie ma znaczenia czy jesteś chrześcijaninem, ateistą, buddystą, gejem, czy kimkolwiek innym. Dla nich liczy się to że nie jesteś z nimi, to śmiertelni wrogowie nie chrześcijaństwa, ale WOLNOŚCI. Oni chcą zabić każdego wolnego człowieka, i to właśnie z naszej wolności powinniśmy uczynić sztandar w imię którego będziemy ich tępić ;)

 

Ale ze mnie kurde filozof, hehe xD


  • 0

#17
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
Autor polecanej przeze mnie książki nie musi reklamować jej tanią teorią spiskową na temat przekupowanych mediów europejskich i tanich historii o iluminatach 😂

Nie mniej jednak analiza teledysków Beyonce wygrała ze wszystkim :D :D :D Najlepsze 😂 aż mi się szanowny ksiądz Natanek przypomniał :D

Użytkownik Merfi84 edytował ten post 28 listopada 2015 - 17:21

  • 0

#18
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Eragon3d, moja wypowiedź nie miała być atakiem na Ciebie bądź twój światopogląd, masz swoje zdanie, szanuję to :) Ja także nie chcę wojny, chociaż jak sam stwierdziłeś jesteśmy na dwóch różnych frontach. Co do żydów, to popieram twoją wypowiedź, żydzi też swoje zrobili, proponuje przeczytać sobie wywiad Hanny Krall z Bronisławem Geremkiem.

 

Gender to nie ideologia, to z tego co mi wiadomo to jakieś tam studia nad płcią. I to w dodatku zagraniczne. Kościół po prostu wziął fakt istnienia gejów, osób pragnących zmienić płeć itd. ubrał to w nazwę "ideologia gender" i puścił w obieg, a publika to kupiła :) Takie jest moje zdanie. W dodatku wkurza mnie prześladowanie osób homoseksualnych ( od razu sam zaznaczam że do takowych nie należę, żeby mi tu ktoś zaraz nie wyjechał xD ). Nikomu nic złego nie robią, w dodatku jest ich naprawdę mało, to zaledwie mały odsetek który nigdy nie mógł i nie będzie mógł decydować o losie narodu ;) Dlaczego po prostu nie żyć sobie własnym życiem i nie dać żyć innym? ;)

 

Co do ostatnich wydarzeń ( chodzi mi o państwo islamskie ), to oczywiście jestem całkowitym przeciwnikiem i popieram wszelkie tępienie tego robactwa. Ale nie lubię robienia z tego wojny "Źli muzułmanie przeciwko dobrym chrześcijanom". Pamiętajmy że państwo islamskie nienawidzi wszystkich, dla nich nie ma znaczenia czy jesteś chrześcijaninem, ateistą, buddystą, gejem, czy kimkolwiek innym. Dla nich liczy się to że nie jesteś z nimi, to śmiertelni wrogowie nie chrześcijaństwa, ale WOLNOŚCI. Oni chcą zabić każdego wolnego człowieka, i to właśnie z naszej wolności powinniśmy uczynić sztandar w imię którego będziemy ich tępić ;)

 

Ale ze mnie kurde filozof, hehe xD

 

Spoko, nie odebrałem tego jako atak ;)

 

Jeśli chodzi o homoseksualistów to nie mam nic przeciwko tym którzy nie obnoszą się z tym, nie robią manifestacji, itp. Jak żyją sobie u siebie jak chcą a ja u siebie jak chcę to spoko ale przegięciem pały są ich działania aby prawa mniejszości obowiązywały większość, która nie ze wszystkim co oni mówią i głoszą się zgadza. Bo nie jest dla mnie osobiście normalnym aby dwóch facetów/dwie babki normalnie wychowały dziecko. Świat tak został stworzony aby kobieta i mężczyzna się uzupełniali. Inaczej byśmy wyginęli ;)


  • 0

#19
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Moze stare, ale do obejrzenia.

Manipulacja pozostanie.

https://youtu.be/Cde4kdfiPkY

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#20
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Moze stare, ale do obejrzenia.

Manipulacja pozostanie.

https://youtu.be/Cde4kdfiPkY

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

 

He he, filmik bardzo na czasie :) Nic się nie zmieniło i pewni nie zmieni w tym względzie :/


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych