Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Trening - Dieta - spalanie tłuszczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Hannibal daj już spokój :) Zostawmy mnie, moje węgle, ziemniaki, owoce, książki i tłuszcze zwierzęce w spokoju co? :) Napiszę w tym wątku za jakiś miesiąc-dwa jak sytuacja z sylwetką, wagą i tkanką tłuszczową i tyle :)


  • 0

#22
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Hannibal daj już spokój :) Zostawmy mnie, moje węgle, ziemniaki, owoce, książki i tłuszcze zwierzęce w spokoju co? :) Napiszę w tym wątku za jakiś miesiąc-dwa jak sytuacja z sylwetką, wagą i tkanką tłuszczową i tyle :)


Okey,
kazda teoria jest swietna, aby sprawdzała sie w praktyce bez zbednych zmartwień, problemów i rozczarowan w trakcie i po. ;)

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#23
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Otórz to! :) Jakbyś ktoś miał ochotę śledzić mój tak zwany "postęp" to nie piszę tutaj dziennika ale za to mam profil na instagramie, który jest zarezerwowany jedynie do postępów w pracy nad własnym ciałem :)

https://www.instagram.com/merfi1984/

Zapraszam.


  • 0

#24
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków
Ode mnie kilka slow. Dopadla cie stagnacja. Dieta - malo wegli, wiecej tluszczu. Trening - doloz HIT do zwyklego treningu. Sama dieta i trening silowy czesto nie wystarcza aby dokopac sie do ladnej kraty. Albo dlugi wysilek tlenowy albo krotki beztlenowy - oba sposoby sa skuteczne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

...


#25
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Hej, dzięki. Chodzi Ci HIT - ten trening intensywny z ruchem np. 4/4 sekundy i liczbą powtórzeń do ostatniego nie wykonanego? Czy o HIIT - interwały?


  • 0

#26
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

To zaden mit, sprawdź sam :) co ci szkodzi ?
Sam wiem, ze to prawda. Ale jesli jestes pasywny, no Active, to nic sie nie zmieni.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

O! W końcu ktoś mnie poparł:) praktyka panowie i potem ocena sytuacji a nie, że jakiś naukowiec napisał, że seks nic nie spala tłuszczu:) pewnie naukowiec który ma z tym problem hehe. To jest mega cardio i tyle


  • 1

#27
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Bez przesady :D Ja nie mówię, że to nie spala w ogóle kalorii tylko nie spala w takiej ilości jak się sądzi :) Mega cardio pewnie i jest ale jak "bzykasz" się nieustannie przez 30 minut i jesteś stroną aktywną. Zgodzę się :) Jednak chodziło mi o to, że to standardowo nie trwa tak długo i nie wygląda tak intensywnie :) Ja np. nie lubię ruszać dupskiem jak królik ;) A i czas średniego stosunku na pewno nie przekracza u mnie 8-10 min. Tak więc spala kalorie na pewno bo to mimo wszystko ruch ale nie spala ich w takiej ilości jak niektórzy sobie wyobrażają :D (czytałem, że ktoś nawet porównywał krótki stosunek do godzinnego biegu lol) :D


Użytkownik Merfi84 edytował ten post 02 grudnia 2015 - 11:00

  • 0

#28
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

no też nie jest to moje ćwiczenie bazowe, że tak powiem:) ale ja nie lubię biegać hehe


  • 0

#29
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków
HIT to interwaly. Jak je zaprojektujesz to juz twoja sprawa. Moze byc to tabata. Moze byc tez 40/20 lub jeszcze inaczej. Mozliwosci jest duzo. Zasada jest taka ze po dobrze zrobionym HICIE umierasz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Struc edytował ten post 02 grudnia 2015 - 17:21

  • 0

...


#30
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk
A to chodzi ci o HIIT jednak :) High Intensity Interval Trening. HIT to trochę coś innego. No ale Tabate robie regularnie wiec wiem o co chodzi. Dzięki! :)
  • 0

#31
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Tutaj masz o insulinie:

https://youtu.be/7OkRXWYfpws

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#32
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Hej. Wrzucam mały update gdyby kogoś to zainteresowało :) Tak więc trzymam się rad kolegi trenera. Obecnie jem ok 3000 kcal i jestem na treningu, którego założeniem jest zwiększenie masy mięśniowej. Waga już stoi w miejscu ale zauważyłem, że dość mocno odkryły mi się żyły na ciele. Podejrzewam więc, że tkanka tłuszczowa się spala, a mięśni ciut przybywa - stąd wskazówka w miejscu. Może to być tylko moje wrażenie, ale i brzuch mi się coraz mocniej odkrywa. Wszystko zdaje się pięknie działać. Za jakiś czas odezwę się znowu :)

Tak teraz wygląda moja klatka i ramiona:
https://www.instagra...m/p/_kCnn7vpaW/


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych