Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Zamach we Francji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#61
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL


Populacja sie nie utrzyma, bo rodzi sie coraz mniej ludzi, a wiecej ginie.

 


Przepraszam bardzo ale to jest straszna bzdura. Ziemia przeludnia się w zastraszającym tempie. Ja w podstawówce uczyłem się o 6 miliardach ludzi. Minęło trochę ponad 20 lat i mamy 7,5 miliarda ludzi. Poczytaj sobie. Przewiduje się, że w bardzo niedługim czasie ziemia zostanie tak mocno przeludniona, że zabraknie zarówno pożywienia jak i wody jak i surowców i wtedy dopiero zacznie się piekiełko. Pisząc w niedługim czasie mam na myśli, że możemy tego dożyć.


Co do uchodźców to zgadzam się - jak najbardziej na pewno wśród są i szumowiny i porządni ludzie. Tak samo jak w naszym narodzie. Tak samo jak i wśród chrześcijan. Tak samo jak wszędzie. Generalnie zdecydowanie powinno się sprawdzać i prześwietlać ludzi ale na pewno nie zgodzę się ze stereotypowym generalizowaniem, że każdy muzułmanin to terrorysta i że każdy uchodźca przyjeżdża w biznesie. Ilość mordowanych w Syrii i okolicach ludzi jasno przemawia za tym dlaczego zdecydowana większość ucieka.


Ogólnie bardzo nie lubię - wręcz nienawidzę stereotypizacji i uogólnień i wrzucania wszystkich do jednego wora - dlatego uciekam z tej rozmowy :)


Pozdrowionka i życzę wszystkim, żeby nikt Was nigdy nie oceniał po kolorze skóry, wyznaniu, pochodzeniu czy obywatelstwie.


Miłego weekendu :)

No tak, 7.5, dawaj ile chcesz mld ludzi, jest za duzo właśnie, temu rzad chce wytępić i dobrze im to wychodzi.
Boja sie o przeludnienie, im mniej ludzi, tym latwiej jest ich kontrolowac.


Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#62
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Przeludnia się bo murzyni i araby mają po 20 dzieci. W Europie już od dawna standardem jest rodzina 2+1, max 2+2. Zaleją nas, narobią dzieci, za 50 lat wygrają wybory i po nas. To po prostu Hidżra.

 

W sprawie uchodźców...tak niektórzy faktycznie uciekają przed wojną...ale czy to jest rozwiązanie ? Ile momentów miał nasz kraj gdzie wszyscy mogli to popieprzyć i uciec ? Czy mówilibyśmy teraz po polsku ? Dojdzie do tego, że oni tu będą sobie żyć za socjal a ktoś inny będzie walczył za ich kraj : D Przecież to zakrawa o kpinę.


  • 0

#63
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin.
Hannibal ma rację, że to tylko liczby ustalone przez "mądrych" tego świata. Na jakiej podstawie w ogóle te bania są przeprowadzane, bo puki co jedzenia nam nie braknie - nie mówię tutaj o zdrowym jedzeniu a o jedzeniu chemii/suplementacji czy jak to się będzie kiedyś tam nazywało.
Jeszcze jedna dziwna sprawa jeden człowiek bądź garstka ludzi zasiadających na krzesłach w parlamentach UE i nie tylko nakazuje, dyryguje to co jest lepsze dla całego kontynentu, no po prostu kpina - jeszcze większe ograniczenie do posiadania broni! Boję się o rodzinę bo jeżeli ktoś będzie chciał wtargnąć do mojego domu to co zrobię by rodzinę ochronić? będę rzucał nożami? krzesłami? nie, niczym bo nie zdążę. Teraz odezwą się oczywiście obrońcy tego że w ogóle najlepiej wycofać armiishopy czy jakkolwiek nazywa się sklep z bronią bo każdy może być zagrożeniem dla innych. bzdura. w teksasie każdy może mieć broń i nawet policja która Cię zatrzymuje do kontroli ma do Ciebie szacunek bo możesz posiadać broń i nie ma w takim wypadku nadużyć, oczywiście są wyjątki od reguły. W Paryżu latali zamachowcy strzelali do ludzi kiedyś latali po budynku jakiejś tam gazety i dopiero uzbrojeni policjanci i inni mundurowi mieli na tyle "odwagi" aby ich powstrzymać. Poza tym chyba Korwin to powiedział że każdy mężczyzna ma potencjalnie narzędzie gwałtu i każdego pasowało by do pudła wrzucić czy jakoś tak.


  • 0

#64
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Ci co zabijają, wysadzaja sie w powietrze, to nie chrześcijanie, czy buddyści, a wlasnie muzułmanie.

Tak sie zastanawiam jak mozna sie wysadzic w powietrze, to chwila moment i nie ma mnie, nic nie czuje, nie cierpie, nic nie boli, i nie ma zycia, a za to nie idzie sie do raju, tylko do piekła, tylko sam Bóg wie, kiedy przyjdzie nam odejść.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#65
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

 

 

Tak sie zastanawiam jak mozna sie wysadzic w powietrze

 

Tak nakazuje im "jedyna właściwa religia pokoju". :) 


  • 0

#66
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
O politykach
https://youtu.be/MPsRPhPsTYU

https://youtu.be/AaNjFx4o-_0

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych