Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Zamach we Francji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#21
Dipsiarz

Dipsiarz

    Pracuj ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas!

  • Bywalec
  • 586 postów

Tak jeszcze wtrącając.. mam wrażenie, że islam.. jest to po części religia manipulowana. I myślę, że za sprawą wielu zamachów na świecie, nie mówiąc konkretnie o tym, ktoś postawiony wyżej widzi w tym cel, bo fanatycznych wyznawców nie jest trudno podpuścić. Jak wywołać wojnę nie wywołując jej ? Religią. Religia jest wielonarodościowa to pierwszy argument, drugi argument tacy ludzie są zdolni do wszystkiego, wmówić im, że ich ręka obraża allaha to pójdą i sobie ją utną, trzeci argument, to nie wojsko i nie trzeba w nich inwestować, uzbrajać i czwarty argument jeśliby złapać takiego jednego terrorystę, to on nie wyjawi, że ktoś mu to zlecił, tylko fanatycznie będzie wykrzykiwał, że to dla jego Boga. Nie wierzę, że nikt nie wpadł aby to wykorzystać, nie koniecznie w tym zamachu, ale w innych na pewno. Cała Europa siedzi na Muzułmańskiej minie, ludność w Anglii jest tak przemieszana, że idąc po Londyńskiej ulicy musisz się pilnować, aby nosić krzyż pod koszulką, żeby nie mieć problemów, oby to nie dosięgło Polski.

Europa, no nie ukrywajmy pogrąża się ... tolerancja na wszystko i robi się bajzel, homosie, terroryści, co dalej?... Popatrzmy na Rosję. Ilu oni przyjęli uchodźców? Putin ma w dupie uchodźców, niech spierniczają wszędzie byleby nie do niego do kraju. Polska nie powinna iść za wszystkimi. Żadnych homosiów i pedałów, żadnych uchodźców, wszystkie dziwolągi typu Grodzki/Grodzka, nawet nie wiem jak to nazwać nie powinni mieć w ogóle styczności z rządem. Polska jest jedna. Szkoda tylko, że lubimy małpować to co robi zachód. Mam nadzieję, że nowy rząd będzie myślał po Polsku, a nie po światowemu i nie będzie obojętny na krzyk narodu. Naród nie chce uchodźców? NIE PRZYJMUJEMY uchodźców, rząd z narodem, nie przeciw. Religia Polski ? Chrześcijaństwo. Tak było, jest i mam nadzieję, że będzie. Niech nazywają nas moherowymi beretami. "Lepiej zginąć stojąc, niż żyć na kolanach" Polska powinna z dumą zawsze wykrzykiwać, że tu jest ziemia chrześcijan, a nie podporządkowywać się innym i czekać aż "syryjska czerń zabierze biel z Polskiej flagi".

Europa musi wysrac caly syf (przepraszam za to i pare innych okreslen)

Iluminaci sa doslownie wszedzie... nie zwracamy na to uwagi ale naprawde coraz gorzej sie na swiecie dzieje.. Problem, ze nie wiadomo jak z tym kitem walczyc. Zlo dobrem zwyciezac .. ja zwycieze, wy tez, ale co z reszta ludzi? oleja to bo stwierdza, ze to banialuki. I to jest najwiekszy problem. Jednej rzeczy w islamie zazdroszcze, jak maja czas modlitwy to sie modla gdzie by nie byli a u nas cudem jest spotkac kogos kto przezegna sie mijajac kapliczke czy kosciol. Oni caly dzien pamietaja o religii.. a my niestety nie zawsze, szkoda.. 

Jeśli chcecie obejrzeć jedną z moim zdaniem ciekawszych wypowiedzi to zarzucam link

https://m.facebook.c...=message_bubble


  • 0

#22
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Fajny demotywator apropo obecnych działań swiata

 

http://demotywatory....e-bylo-za-pozno


  • 0

#23
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

'Grecki minister Nikos Toskas potwierdził, że terrorysta, przy którym znaleziono syryjski paszport, dostał się do Unii Europejskiej przez grecką wyspę Leros wraz z grupą uchodźców.'


  • 0

#24
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Tutaj macie ciekawe filmy.

https://youtu.be/h5Y-gabe3WA

https://youtu.be/N7IkPcb1C9w

https://youtu.be/bjfJGG8w3MQ

https://youtu.be/5zCG-Ks-mTw

https://youtu.be/WiAUmJdERe0

https://youtu.be/wfqZ5z2QiUY

https://youtu.be/Uki-CtZ7alQ

https://youtu.be/YoHXZYAEBgI

https://youtu.be/YVsrufFXjQ8

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#25
Razzor

Razzor

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 45 postów

Odnośnie Islamu i tym wszystkim to się oczywiście z Wami zgadzam. Europa na własne życzenie zmierza ku autodestrukcji, odwrócenie procesu islamizacji jest praktycznie niemożliwe, a ostatnie wydarzenia jedynie przyśpieszyły ten proces. Szkoda, że niektórym się dopiero teraz oczy otwierają, jakieś kilkadziesiąt lat za późno. 

 

Jedyne z czym się nie mogę zgodzić to masoneria i illuminati. Supertajne organizacje (wiem, że masoneria istnieje oficjalnie, ale chodzi mi bardziej o ich "prawdziwe" intencje), których istnieniu wie multum ludzi i zostało napisanych mnóstwo książek, nakręconych filmów. Nie uważacie, że śmieszne jest to, że ludzie w masonerii do 31 poziomu wtajemniczenia nie wiedzą o co tam chodzi, a z pierwszej lepszej strony można dowiedzieć się prawie wszystkiego? Nie odbierajcie tego oczywiście za ataku (nie uważam Was oczywiście za żadnych świrów), ale myślmy logicznie.

 

To samo z grupą Bildenberg. Dam Wam przykład, który doskonale to obrazuje. Jest wioska X i pojawia się firma Y, która chce w owej wiosce rozpocząć jakąś działalność. Pojawia się miejscowy lider, osoba Z, która jest dosyć charyzmatyczna i obiera rolę dyplomaty. Spotyka się on z prezesem firmy Y i w rzeczywistości przedstawia stanowisko miejscowych i prowadzi "negocjacje", wszystko w jak najlepszym porządku. A o czym myślą ludzie z wioski? "K#### Stachu, Y nas zdradził, patrz tam samochód tego prezesa tam stoi, na pewno się dogadują". To w takiej mikro skali, a jeżeli przy jednym stole zasiadają najbardziej majętne osoby na globie to automatycznie strach ludzi jest proporcjonalnie większy. 


  • 0
“He who who says he can and he who says he can’t are both usually right” 

#26
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Właśnie prawie robi tę różnicę. Oni mówią tylko to co chcą żebyśmy usłyszeli. A problem w tym, że ludzie nie wierzą w to i uważają to za bajki. Dzięki temu śmieją nam się w twarz. Najlepszym przykładem jest jeden z ich głównych symboli czyli wszystko widzące oko lub inaczej oko chorusa. Kilka miesięcy temu we wrocku na na bloku przy skrzyżowaniu Grabiszyńskiej z Piłsudkiego był powieszony ogromny plakat reklamujący CH Renoma. Na plakacie była dziewczyna z tak ułożonymi włosami że zakrywały jedno oko odkrywając drugie. Niby szczegół ale czy ktoś się tym przejął. Raczej nie. Ludzie przechodzili obok tego i nic. I o to w tym wszystkim chodzi, mamy być wszędzie, moga wiedzieć że istniejemy ale nic o nas nie wiedzą. Co z tego że w necie jest tak dużo wiedzy o nich i ich znakach? Ile osób to czyta, tym się interesuje? Jedna na tysiąc? Może mniej.Trochę osób coś tam słyszało ale nic lub prawie nic nie wie. A poza tym nawet w internecie nie ma wszystkiego na ten temat gdyż w pewnym sensie jest on przez nich kontrolowany. Amerykę założyli masonii, większość największych firm, w tym google znajduje się w USA. Google tak naprawdę w pewnym sensie ma monopol na internet. Więc moga pokazać co chcą i komu chcą. A skoro wszyscy wszystko o nich wiedzą, wiedząn jakie mają zamiary czyli oddanie świata pod panowanie Diabła, zmniejszenie populacji do 10% i jej pełne podporządkowanie to czemu nikt nic z tym nie robi?

Na chłopski rozum już dawno powinni być rozwiązani i skazani.

 

A to, że illuminaci się nie kryją ze swoimi zamiarami to fakt wiadomy i powszechny. Mówią otwarcie, że chcą oddać świat pod panowanie Lucyfera. Tylko co z tego. Ktoś się tym przejmuje? Zauważyliście jakieś akcje w stylu pojmaliśmy przywódce groźnej grupy satanistycznej XYZ powiązanej z organizacją illuminati? Nie, prawda. Ale jak znajdą księdza geja czy pedofila, jednego odszczepieńca na kilkadziesią tysięcy to cały świat o tym trąbi jakby pojmali samego Belzebuba.

 

O tej grupi Bildenberg poczytam jak będę miał chwilę bo nawet o niej nie słyszałem, ale dzieki Tobie już wiem że taki twór istnieje.

 

Jak ktoś chce posłuchać więcej to odsyłam na YT na audycje pana dr Krajskiego oraz do cyklu "illuminati w przemyśle muzycznym". Polecam też obejżeć film o beyonce i jej alter ego sasha fierce.


  • 0

#27
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
To cos ma zwiazek z przekazem podprogowym w piosenkach o reklamach?

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#28
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

Tak wygląda tłumaczenie się środowisk popierających odwrotne od zdrowego rozsądku myślenie.

 

1ffe8b20cfda.png


  • 1

#29
Razzor

Razzor

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 45 postów

Nie myśl, że próbuje Ciebie wyśmiać czy coś w tym stylu, ale nie uważasz, że doszukiwanie się ich symboli na siłę jest już paranoiczne (jak w tym plakacie) :)? To samo z wszystkimi symbolami w teledyskach piosenkarzy. Ja nie neguję tego, że może istnieć pewna grupa szarlatanów, którzy rzeczywiście są związani z niebezpiecznymi ruchami i ze względów ideowych umieszczają ich symbole w swoich teledyskach, ale większość robi na tym zwyczajny biznes. Ile teledysków Rihanny obejrzałeś, aby dostrzec jakieś tajemnicze znaki? Ilu znajomym to pokazałeś? Ilu takich ludzi podobnych jest? To po prostu czysty biznes, nie zawsze, ale przeważnie jednak tak. Nawet jeżeli nie chodzi tylko o kasę, to chodzi też o rozgłos, zgodnie z powiedzeniem nie ważne jak gadają, ważne że gadają

 

Co do internetu, to nie jestem specjalistą, ale istnieje przecież coś takiego jak Thor, czyli choćby mała część internetu musi być "wolna".

 

I powiedź mi dalej w jaki sposób oni mają zmniejszyć populację do 10 %? Nie wyskakuj mi proszę z żadnym chemtrails ani GMO, bo te teorie są już dawno obalone. Wszelkie argumenty mówiące o tym, że prawie wszyscy badacze są sługami illuminatów, a tylko nieliczni (którzy najczęściej są oszołomami, którzy próbują zaistnieć) wychodzą przed szereg i próbują uratować ludzkość też mnie nie przekonują, 

 

Poza tym, nawet jeżeli oni próbują stworzyć jeden rząd światowy, jedną religię, walutę i uczynić z nas swoich poddanych to naprawdę kiepsko im idzie, patrząc na to, jak w większości krajach odradza się świadomość narodowa. 


Użytkownik Razzor edytował ten post 14 listopada 2015 - 22:50

  • 0
“He who who says he can and he who says he can’t are both usually right” 

#30
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

To cos ma zwiazek z przekazem podprogowym w piosenkach o reklamach?

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

 

Jest to jedna z metod wywierania wpływu, często bardzo konkretnego. Wystarczy obejżeć filmy na YT na temat bajek disneya. Po ich obejżeniu załamało się całe moje dzieciństwo :(

 

 

Nie myśl, że próbuje Ciebie wyśmiać czy coś w tym stylu, ale nie uważasz, że doszukiwanie się ich symboli na siłę jest już paranoiczne (jak w tym plakacie) :)? To samo z wszystkimi symbolami w teledyskach piosenkarzy. Ja nie neguję tego, że może istnieć pewna grupa szarlatanów, którzy rzeczywiście są związani z niebezpiecznymi ruchami i ze względów ideowych umieszczają ich symbole w swoich teledyskach, ale większość robi na tym zwyczajny biznes. Ile teledysków Rihanny obejrzałeś, aby dostrzec jakieś tajemnicze znaki? Ilu znajomym to pokazałeś? Ilu takich ludzi podobnych jest? To po prostu czysty biznes, nie zawsze, ale przeważnie jednak tak. Nawet jeżeli nie chodzi tylko o kasę, to chodzi też o rozgłos, zgodnie z powiedzeniem nie ważne jak gadają, ważne że gadają

 

Co do internetu, to nie jestem specjalistą, ale istnieje przecież coś takiego jak Thor, czyli choćby mała część internetu musi być "wolna".

 

I powiedź mi dalej w jaki sposób oni mają zmniejszyć populację do 10 %? Nie wyskakuj mi proszę z żadnym chemtrails ani GMO, bo te teorie są już dawno obalone. Wszelkie argumenty mówiące o tym, że prawie wszyscy badacze są sługami illuminatów, a tylko nieliczni (którzy najczęściej są oszołomami, którzy próbują zaistnieć) wychodzą przed szereg i próbują uratować ludzkość też mnie nie przekonują, 

 

Poza tym, nawet jeżeli oni próbują stworzyć jeden rząd światowy, jedną religię, walutę i uczynić z nas swoich poddanych to naprawdę kiepsko im idzie, patrząc na to, jak w większości krajach odradza się świadomość narodowa. 

 

Spokojnie, nawet jakbyś mnie wyśmiewał to i tak bym się nie przejął i robił swoje ;)

 

Co do doszukiwania się wszedzie symboli to masz rację, mieliśmy z żoną taki okres. Ale na szczęscie wyszliśmy z tego. Niestety jest ich naprawdę dużo i czasem trudno ich nie zauważyć. Przykładem oko. Owszem nie mozna każdego wizerunku oka łączyćodrazu z masonerią i iluminatami, ale są miejsca i sytuacje w których i ch wykorzystanie jest celowe i swiadome.

Jeżeli utożsamiasz się z jakąś grupą to stosujesz wwszystko co jest związane z nimi. Dłonie złożone w kształt trójkąta są sybolem oka. Zauważ że w wiekszość amerykańskich gwiazdek to pokazuje, jaki mieliby mieć biznes żeby zrobić taki znak? Własne życie. Stawiają komuś ultimatum. Albo jesteś z nami i masz wpływy, władzę, pieniądze, albo jesteś przeciwko nam i cię zniczczymy. Co było z Eminemem. Najpierw mało kto go znał, potem był na niego bum i nagle zniknął, był szkalowany, opluwany, potem jakoś się podniósł czego dowodem była piosenka I'm not afraid".

A oglądałeś analizę teledysku "umbrela", jak nie to polecam. Tego nie da się zobaczyć normalnie, a przynajmniej większości dlatego że treści te oparte są o przekaż podprogowy, nie Ty czy ja mamy go zobaczyć tylko mózg i ma go odpowiednio zinterpretować.

Tu nie chodzi tylko o biznes. Kasy mają jak lodu, Rockefelerowie, Rotshildowie i Louvilovie o to zadbają. Chodzi o władzę nad umysłem, nad masą. Wielkie gwiazdki sa tak popularne że oplatają sobie ludzi wokół palców, a oni nawet tego nie wiedzą. Muzyka ma ogromy wpływ na umysł. Poecam wyznania Leszka Dokowicza . Nie mogłem się od nich oderwać, tak są wciągające, a słuchając ich włosy się jeżą na głowie.

 

Ja niestety też nie jestem specjalistą. Co to ten Thor to akurat nie wiem :/

Ale jak dla mnie z tym wolnym internetem to może być różnie. Przykładem CHRL gdzie władze filtrują obywatelom co moga, a czego nie mogą oglądać.

 

A czy już to się nie dzieje? A czym są ruchy LGBT, geje, lesbijki, oni raczej nie moga się rozmnażać. To samo in vitro. Udowodniono że dzieci z in vitro częściej rodżą się z wadami wrodzonymi, np. afera z dr Chazanem. Mało kto wie że dziecko które chciano aby abortował było chore i było właśnie poczęte metodą invitro. Propagowanie aborcji i eutanazji. Nastolatki moga sobie kupić pigułkę po bez żadnych ograniczeń. Rewolucja seksualna która ogłupia ludzi. Ludzie ogarnięci popędem bardzo łatwo dają się sterować.

Pan Gates już działa w tym kierunku http://www.piotrskar...t zaangażowany)

Przy GMO jest tak dużo zawikłań i dziwnych zawirowań że już samo to sugeruje aby tego uniknąć. W dieci bez pszenicy Davies pisze, że pszenica została tak mocno zmodyfikowana że włoś się jeży na głowie, z 24 hromosomów osiągnięto 42. Jak to działą to odsyłąm do książki tam jest to ładnie opisane.

 

Takie rzeczy nigdy nie dzieją się szybko, muszą być starannie przygotowane, są nauczeni po upadku cesarstwa rzymskiego, aleksandra wielkiego czy ZSRR. Poza tym sam wspomniałeś o grupie Bildenberg, spotykają sie tyle lat, ciągle radzą jak rozwiązać różne kryzysy a te kryzysy i tak są, więc pytanie czy oni tam rozmawiają jak je rozwiązać czy raczej o czymś innym. Świadomość odradza się w wielu krajach krajach ale są takie jak szwecja czy norwegia gdzie przerabianie ludzi idzie im świetnie, francja też jest bliska tego.


  • 0

#31
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

 

 

Co to ten Thor to akurat nie wiem :/

 

Krótko mówiąc, TOR to taka ukryta sieć, która wymaga miesięcy "praktyki" i obycia by cokolwiek tam znaleźć, ale jeśli już ma się jakąś wiedzę na ten temat to można tam trafić na naprawdę niepokojące (i prawdziwe, wiem co mówię, oczywiście nie z autopsji) treści: pedofilia, handel narkotykami, handel żywymi ludźmi, handel bronią, wynajem najemników, masa teorii spiskowych popartych skanami autentycznych dokumentów etc. 


  • 0

#32
Cyriusz

Cyriusz

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów

 
 
Co to ten Thor to akurat nie wiem :/

 
Krótko mówiąc, TOR to taka ukryta sieć, która wymaga miesięcy "praktyki" i obycia by cokolwiek tam znaleźć, ale jeśli już ma się jakąś wiedzę na ten temat to można tam trafić na naprawdę niepokojące (i prawdziwe, wiem co mówię, oczywiście nie z autopsji) treści: pedofilia, handel narkotykami, handel żywymi ludźmi, handel bronią, wynajem najemników, masa teorii spiskowych popartych skanami autentycznych dokumentów etc. 
</blockquote>

No właśnie w tym rzecz, że nie wiesz, szczególnie jeśli chodzi o te miesiące praktyki.
TOR to nie jest żadna "ukryta sieć", tylko wirualna, mająca na zasadzie wielokrotnego routingu oraz szyfrowania zapewnić anonimowość zarówno po stronie zwykłego użytkownika, jak i autorów treści. Za jej pomocą można przeglądać "zwykły" internet jak i strony udostępnione tylko w TORze, byle tylko znać domenę.

Tapatalk - wybaczcie błędy.


Użytkownik Cyriusz edytował ten post 15 listopada 2015 - 03:15

  • 0

#33
Boluś

Boluś

    Real muthafuckin G's

  • Użytkownik
  • 84 postów
  • LokalizacjaChełm
Jeśli chodzi o Illuminati (dla mnie killuminati :]) to 100% Ze 2Pac zginął zastrzelony przez ich slugusa.
Pac powiedzial że iluminati to g*wno i dlatego dodaje "k" na poczatku ich nazwy . A zaraz zostaje zastrzelony .
Sprawcy nie znalezli, a mi sie wydaje że kryto go celowo bo illuminati ma uklady z rzadem amerykanskim.

Użytkownik Boluś edytował ten post 15 listopada 2015 - 07:49

  • 0

#34
Razzor

Razzor

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 45 postów

@eragon3d Trochę długi post, więc podzielę jego najważniejsze fragmenty i odniosę się do każdego z osobna ;)

 

 

Jest to jedna z metod wywierania wpływu, często bardzo konkretnego. Wystarczy obejżeć filmy na YT na temat bajek disneya. Po ich obejżeniu załamało się całe moje dzieciństwo :(

 

Też o tym słyszałem i byłem również przerażony. Jednym z moich ulubionych filmów Disneya był Potwory i spółka, a tutaj dowiaduję się, że znajduje się ten rysunek z wujem Rogerem. Po sprawdzeniu tego okazało się, że czegoś takiego tam nie ma. To samo z tym rzekomym słowem seks, których wszyscy na siłę się doszukują w filmach Disneya, to już nie jest według mnie normalne. Kiedyś też czytałem jakiś artykuł, że pracownicy Disneya czasem po prostu w celu urozmaicenia sobie pracy dodają różne elementy, ale raczej nie są to żadne rzeczy, które przedstawiają filmy na YT. 

 

 

Dłonie złożone w kształt trójkąta są sybolem oka. Zauważ że w wiekszość amerykańskich gwiazdek to pokazuje, jaki mieliby mieć biznes żeby zrobić taki znak? Własne życie. Stawiają komuś ultimatum. Albo jesteś z nami i masz wpływy, władzę, pieniądze, albo jesteś przeciwko nam i cię zniczczymy. Co było z Eminemem. Najpierw mało kto go znał, potem był na niego bum i nagle zniknął, był szkalowany, opluwany, potem jakoś się podniósł czego dowodem była piosenka I'm not afraid".

A oglądałeś analizę teledysku "umbrela", jak nie to polecam. Tego nie da się zobaczyć normalnie, a przynajmniej większości dlatego że treści te oparte są o przekaż podprogowy, nie Ty czy ja mamy go zobaczyć tylko mózg i ma go odpowiednio zinterpretować.

Tu nie chodzi tylko o biznes. Kasy mają jak lodu, Rockefelerowie, Rotshildowie i Louvilovie o to zadbają. Chodzi o władzę nad umysłem, nad masą. Wielkie gwiazdki sa tak popularne że oplatają sobie ludzi wokół palców, a oni nawet tego nie wiedzą. Muzyka ma ogromy wpływ na umysł. Poecam wyznania Leszka Dokowicza . Nie mogłem się od nich oderwać, tak są wciągające, a słuchając ich włosy się jeżą na głowie.

 

Najpierw odniosę się do samego Eminema, bo jest on jednym z moich ulubionych wykonawców. Eminem tak szybko wzbił w górę głównie dzięki pomocy Dr. Dre, który go wypromował, no i oczywiście dzięki wielkiemu talentowi. Przerwa też wynikała z tego, że a) stwierdził, że nie wie dokąd zmierz jego życie b ) musiał udać się na odwyk z powodu leków nasennych. Piosenka "I'm not afraid" jest w dużym stopniu utworem o jego uzależnieniach właśnie, nie o żadnych illuminatach. 

 

Oglądałem analizę "Umbrella", sorry ale większość z tego to według mnie paranoiczne doszukiwanie się symboli wszędzie (fragmenty o "gwałcie" na Rihannie w ogóle przebijają wszystko xD). Właśnie według mnie z tymi "tajnymi" symbolami i gestami chodzi głównie o zwrócenie na siebie uwagę i dodatkową kasę, ale masz pełne prawo uważać inaczej, być może kryje się za tym jakaś głębsza logika, której nie potrafię albo nie chcę dostrzec :). Odnośnie dokumentu Dokowicza to muszę to w końcu odsłuchać.

 

 

A czy już to się nie dzieje? A czym są ruchy LGBT, geje, lesbijki, oni raczej nie moga się rozmnażać. To samo in vitro. Udowodniono że dzieci z in vitro częściej rodżą się z wadami wrodzonymi, np. afera z dr Chazanem. Mało kto wie że dziecko które chciano aby abortował było chore i było właśnie poczęte metodą invitro. Propagowanie aborcji i eutanazji. Nastolatki moga sobie kupić pigułkę po bez żadnych ograniczeń. Rewolucja seksualna która ogłupia ludzi. Ludzie ogarnięci popędem bardzo łatwo dają się sterować.

Pan Gates już działa w tym kierunku http://www.piotrskar...t zaangażowany)

Przy GMO jest tak dużo zawikłań i dziwnych zawirowań że już samo to sugeruje aby tego uniknąć. W dieci bez pszenicy Davies pisze, że pszenica została tak mocno zmodyfikowana że włoś się jeży na głowie, z 24 hromosomów osiągnięto 42. Jak to działą to odsyłąm do książki tam jest to ładnie opisane.

 

Co do wszelkich ruchów LGTB, zielonych czy innych chorych ludzi to masz rację, to nie jest normalne. To samo ma się z aborcją czy nieuzasadnioną eutanazją (zdaję sobie sprawę, że niektórzy są za eutanazją w przypadku kiedy chory i tak umrze, ale eutanazja z powodu depresji jest chora). Ja jednak nie doszukuję się żadnego spisku illuminati, po prostu jest to wymysł lewicowych szarlatanów, którzy naprawdę ogłupili społeczeństwo do granicy obłędu. Według mnie to już sięga powoli apogeum. Niedługo będzie prawdopodobnie jakiś większy konflikt (np. starcie naszej kultury z Islamem) albo ogromny krach finansowy i ludzie się obudzą z tego lewicowego snu i wrócą do normalnych wartości. W Polsce na szczęście społeczeństwo powoli się budzi i światopoglądowo skręca coraz bardziej w prawo, szkoda tylko, że gospodarkę, która jest de facto sprawą ważniejsza mają gdzieś. 

 

Jeżeli chodzi o GMO, ja osobiście raczej się tego nie obawiam, przeczytałem trochę niezależnych badań naukowych, więc osobiście zjadłbym pomidora, który jest owocem inżynierii genetycznej. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie każdy chciałby coś takiego jeść, z różnych powodów, dlatego też powinny być zarówno produkty modyfikowane genetycznie jak i "naturalne".

 

________________________________________________________________________________________________

 

Trochę uciekliśmy od głównego tematu, ale wracając do Islamu. Jak myślicie, kiedy i gdzie następnie uderzą? Londyn, Berlin, Moskwa? Najbardziej przeraża mnie fakt, że za niecały rok w Krakowie są Światowe Dni Młodzieży, oni mogą nie przepuścić takiej okazji by tam uderzyć, a wątpię, że polskie służby zdołają temu zapobiec, skoro są tak nieudolne. 


Użytkownik Razzor edytował ten post 15 listopada 2015 - 08:50

  • 0
“He who who says he can and he who says he can’t are both usually right” 

#35
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Masz rację, wróćmy do głównego wątku tematu, nie ma sensu przekonywać się na siłę ;) Tak na konieć tego wątku, mam nadzieję że się mylę i do niczego nie dojdzie i że masz rację.

 

Londyn i Berlin są bardzo prawdopodobne. Zapewne we Francji też spokojnie nie będzie zważywszy że za rok ponoć są tam ME w gałę. Tak naprawdę mogą zaatakować wszędzie. Moskwa raczej się uchroni bo Putin ich tam nie wpuszcza, chociaż może jacyś terroryści przemknęli.

Mam nadzieję że nasze władze wyciągną wnioski z tej tragedii. Dziś w radiu słyszałem jak przyszły minister chyba MSZ powiedział że muszą zrewidować unijne ustalenia w sprawie uchodźców. Oby ŚDM przebiegły spokojnie.


  • 0

#36
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Nie uwierzycie. W styczniu kiedy byl zamach na Charlie Hebdo to to kilka dni pozniej na mojej dzielnicy w metrze ktos wykrzykiwał Allah Abdar. I potem kilku zgarnęli.

I dzisiaj znowu na mojej dzielnicy złapali kilku oraz samochod golf czarny, ktory byl w Paryżu.

No i trafik bronia, znowu u mnie.

Jak ktos mieszka, gdzie dookola sa arabowie, mozna sie przyzwyczaić, arabowie nie sa tacy źli, znam kilkunastu. I sa rowniez źli, groźni, najczęściej zamieszki/bójki robia wlasnie arabowie. Oni maja taki charakter, ze wszystko mogą.

Sa boiska do mini pilki nożnej nie spotkacie normalnego czlowieka tam.

Np rynki, sklepy prywatne, kto jest tam, arabowie. Oni handlują, rozsiedlaja sie dookola.

Dzieci produkuja na masowa skale, zawsze z dziecmi sa.

Do sklepu zajdziecie w pierwszych dniach miesiaca, wtedy kiedy jest wypłata, to kolejki nie milosierne.

Albo młody arab zginął pod metrem, rok pozniej rocznica i arabowie zgromadzeni pod metrem robia rozgłos i solidarność.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#37
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

 

+18, włączcie sobie napisy

Można się przerazić...będzie wojna za naszego życia...


  • 1

#38
Dipsiarz

Dipsiarz

    Pracuj ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas!

  • Bywalec
  • 586 postów

Kurde przerażające, jeśli dalej będą zalewać Europę w takim tempie to będziemy mieli dosłownie filmy na jawie takie jak "jestem legendą" czy "noc oczyszczenia" trzeba będzie barykadować domy i masowo kupować broń by w ogóle przeżyć. Masakra, mam nadzieję, że przywódcy się jakoś ogarną i przetrą oczy. Licząca półtora miliona fala właśnie brnie przez Europę, już jest cholernie późno bo nie wiadomo jak ich odesłać a wybijać w pień ? nie zgodzą się na to .. jeśli wybuchnie wojna przeciw muzułmanom to niestety ale spora część walk będzie się toczyła już w europie, co spowoduje zniszczenia.. Mam wrażenie, że ludzkość się uwstecznia umysłowo a brnie do przodu technologicznie a to baaardzo niedobrze.


  • 0

#39
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

To co robią Islamiści jest przygotowywane nie od dzisiaj, czy paru miesięcy odkąd zaczeli zwalać się na Europę uchodźccy... to się dzieje już kilkadziesiąt lat. Jest to świadome i przemyślane:/

"Plan długoterminowy" i raczje nie da się tego powstrzymać ! :/


  • 1

#40
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

http://www.wykop.pl/...-miesiace-temu/

 

Ciekawe.


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych