Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Zamach we Francji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#1
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

CZY JESZCZE KTOŚ MA JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI W SPRAWIE PRZYJMOWANIA UCHODŹCÓW PRZEZ NASZ KRAJ, ASYMILACJI I PROPAGOWANIU MULTI KULTI NA TYM CHORYM KONTYNENCIE ?

 

Nie wszyscy smucili się na Stade de France

http://x0.cdn02.imgw...0ca2bde4a0e7e84

 

Polska ambasada w Paryżu odmawia schornienia

http://www.wykop.pl/...nienia-polakom/

 

 

ISIS już w Polsce

http://wiadomosci.dz...z-w-polsce.html

 

Parę godzin przed zamachem Merkel apeluje o przyjęcie jak największej ilości uchodźców

http://www.wykop.pl/...e-przyjmowanie/

 

Polak opowiada prawdę o obozie uchodzcow w Niemczech - kim są po co przyjechali jak się zachowują

https://www.facebook...;_fb_noscript=1

 

Francuzi ostrzegają Polskę 'Francja już nie żyje'

http://www.wykop.pl/...uz-nie-zyje-wy/

 

UE chce rozbroić obywateli

http://www.wykop.pl/...roic-obywateli/

 

Za podburzanie przeciw emigrantom - GRZYWNA LUB WIEZIENIE

http://www.wykop.pl/...ny-lub-120-dni/

 

PLONIE OBOZ

http://pikio.pl/piln...dzcow-w-calais/

 

Muzulmanin mieszkajacy w Szwecji dzwoni do TV - MUST SEE

http://joemonster.or...ni_do_telewizji

 

http://www.wykop.pl/...szki-w-szwecji/

 

Multikulturalna epidemia gwałtów w Szwecji
W roku 1975 parlament Szwedzki postanowił jednogłośnie zamianę narodowościowo homogenicznej Szwecji w tzw. kraj mulikulturalny. 40 lat później wzrosły ciężkie przestępstwa kryminalne, takie jak rozbój o 300% a liczba gwałtów na kobietach o 1472%. Szwecja jest na świecie na drugim miejscu po afrykańskim Lesotho jeżeli chodzi o współczynnik gwałtów.

Zrodlo: Gatestone Institute, New York, USA

 

 

Wojna już się zaczeła. Podczas kiedy na Malcie rozpoczyna się kolejna biurokratyczna nasiadówka, rząd Francji utracił już kontrolę nad częścią terytorium państwa. W porcie Calais 6000 nielegalnych migrantów dyktuje prawo i codziennie atakuje kamieniami policję.

http://www.mpolska24...juz-sie-zaczela

 

Kto jest prawdziwym islamista wg Koranu ?

 

Jak ktoś się jeszcze nie obudził to jest to ostatni moment, ludzie >90proc uchodzców to muzułmanie (do tego dorośli silni mężczyźni), którzy przyjeżdzają tu po socjal, który uważają, że się im należy jak nic bo to pieniądze Allaha! Chcą wprowadzić szariat i nie spoczną póki wszyscy w Europie nie przejdą na Islam ! Najbardziej martwią mną rządy typu Merkel, kto nią steruje, kto jej płaci ? Nie widzi, że mieszkańcy jej kraju, w miastach w których są obozy boją się wychodzić z domu bo mogą dostać kosę za Allaha ? Czemu w TV nikt o tym nie mówi ?  Co w Szwecji gdzie każde miasto ma islamską strefę i policja się tam boi wjeżdzać ? Gdzie boją się skazać muzulmanina za gwałt ?

 

Zaznaczę, że żal mi tych paru procent chrześcijańskich a także islamskich normalnych syryjczyków, którzy na prawdę uciekają przed wojną i chcieli by po prostu normalnie żyć no ale cóż....selekcja na taką wielką skalę jest praktycznie niemożliwa.

 

 

ZAZNACZĘ NR2 BO NIEKTÓRYM POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA PRZESŁONIŁA OCZY, NIE JESTEM KSENOFOBEM, JESTEM CHRZEŚCIJANEM I W IMIĘ TEJ RELIGI SZANUJĘ KAŻDEGO CZŁOWIEKA, NIE MOGĘ JEDNAK POZOSTAĆ OBOJĘTNY NA AKTY PRZEMOCY, KTÓRE DZIEJĄ SIĘ OD DAWNA I BĘDĄ SIĘ DZIAĆ JEŚLI LUDZIE NIE ŚCIĄGNĄ KLAPEK Z OCZU

 

Zanim weźmiesz udział w dyskusji proszę o przeczytanie, obejrzenie każdego z linków i wewnętrzne zastanowienie się.

 

12239706_1033625030016218_47757004987210


  • 6

#2
korczasty

korczasty

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Czułem, że to się tak skończy.

Pożarcie żywcem mających inne poglądy...

Żegnam to forum.

 

 

/no bez sensownej argumentacji nie mogłeś się spodziewać czego innego, papa


Użytkownik czillaut edytował ten post 14 listopada 2015 - 17:09

  • 0

#3
Dante

Dante

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 114 postów

U nas nie będzie większego problemu z islamem, inna sprawa ,że możemy być przez islam otoczeni, nie będzie u nas ale będzie w całej europie - co  wtedy? Trzeba zauważyć ,że tylko kilka procent z nich to ci z pasami szahida, wśród nich jest na pewno wiele normalnych ludzi. Zwróciłbym uwagę na jeszcze jedną rzecz, władze chcą przeciwstawiać różne grupy społeczne przeciwko sobie - mniejszości narodowe, homoseksualistów z hetero, kobiety z meżczyznami nawet. Społeczeństwo skłócone jest słabe, można nim manipulować. Oczywiście to nie znaczy ,że mamy przyjmować uchodźców, istnieje duże zagrożenie, z którym moglibyśmy mieć problem, dodatkowo mamy mieszanie się kultur, które jest dosyć niekorzystne, osłabia naród, dodatkowo polityka unii jest jaka jest zaprasza wszystkich, i daje socjal. Paradoksalnie nasz polski rasizm, ciemnogród - który ma miejsce i nie można temu zaprzeczyć, może nas tym razem uchronić. Pozdrawiam :)


  • 2

#4
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Takie wpisy nie powinny mieć miejsca na tym forum ani nigdzie. Rozgłaszanie treści ksenofobicznych i rozsiewanie nienawiści powinno być natychmiast ukrócane przez administratorów. Tym bardziej ubolewam nad rozpoczęciem tego tematu przez osoby, które powinny stać na straży porządku. Nie jestem aktywnym użytkownikiem forum ale protestuję przeciwko zamieszczaniu tego typu treści i opinii.

Poza tym w Polsce znieważanie lub nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, rasowym, etnicznym, wyznaniowym jest zabronione i karalne na podst. art. 256 i 257 KK. Zachowanie osoby używającej mowy nienawiści może wyczerpywać znamiona przestępstwa np. z art. 190, 212 lub 216 Kodeksu karnego. Zatem byłbym ostrożny wygłaszając powyższe poglądy.

Liczę na większą rozwagę prowadzących forum.

 Może lepiej by Ci było w Szwecji ?, gdzie poprawność polityczna nie pozwala ojcu zgwałconej córki obrazić muzułmanina. Przeczytałeś wgl to co wstawiłem ? Czy meinstrimowe media tak bardzo przesłoniły Ci oczy ? Gdzie jednoznacznie nie chcą wskazać sprawców mimo, że każdy z świadków opowiada, że zamachowcy krzyczeli Allah Akbar ? Co musi się zdarzyć, żebyś zmienił zdanie, musi to doknąć bezpośrednio Ciebie ? Musi powstać obóz w twoim mieście a islamiści muszą zacząć chodzić po twoim osiedlu i szykanować twoich bliskich ?

 

 

Pokaż mi cytat gdzie kogolwiek bezposrednio obraziłem, bądź z treściami ksenofobicznymi w moim wykonaniu, jedyne co zrobiłem to wkleiłem fakty, linki i pozadawałem pare retorycznych pytań.

 

 

[+] a sorry, w sumie zdarzyło się, nazwałem nasz kontynent 'chorym', no to jednak śmiało dzwon na policję.

 

Do czego zmierza ten świat ? :( Chyba do tego ;

 


  • 2

#5
Lestero

Lestero

    JEDZ dobrze, TRENUJ ciężko, ŚPIJ dużo!

  • Użytkownik
  • 37 postów
  • LokalizacjaWrocław/Okolice

Takie wpisy nie powinny mieć miejsca na tym forum ani nigdzie. Rozgłaszanie treści ksenofobicznych i rozsiewanie nienawiści powinno być natychmiast ukrócane przez administratorów. Tym bardziej ubolewam nad rozpoczęciem tego tematu przez osoby, które powinny stać na straży porządku. Nie jestem aktywnym użytkownikiem forum ale protestuję przeciwko zamieszczaniu tego typu treści i opinii.

Poza tym w Polsce znieważanie lub nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, rasowym, etnicznym, wyznaniowym jest zabronione i karalne na podst. art. 256 i 257 KK. Zachowanie osoby używającej mowy nienawiści może wyczerpywać znamiona przestępstwa np. z art. 190, 212 lub 216 Kodeksu karnego. Zatem byłbym ostrożny wygłaszając powyższe poglądy.

Liczę na większą rozwagę prowadzących forum.

 

 

Przed państwem owoc europejskiej edukacji, przez takich ludzi europa zachodnia już zgniła i jest już skreślona, ludzie są terroryzowani, mamy już ofiary śmiertelne, zamachy, kolega przedstawił same fakty a ty jeszcze go atakujesz, nie podając żadnych faktów w obronę. A tą ustawą mogę się podetrzeć conajwyżej, niedługo nie będzie już takich bzdetów. Mamy wolność słowa, ale tylko mniejsza grupa może obrażać tych liczniejszych. Geje mogą demonstrować swoje zdanie ale ja nie mogę demonstrować swojego zdania o nich? Tak to działa. Nawoływanie do nienawiści? Człowieku, najpierw przeczytaj Koran, to jest religia nienawiści, przeczytaj kogo ty bronisz, to nie jest gdy ktoś cię uderzy "nadstaw drugi policzek" tylko "tylko gdy innowierca cię uderzy zabij go, jego rodzinę, najlepiej jeszcze zgwałć a w nagrodę otrzymasz kilka dziewic w niebie" i kto tu nawołuje do nienawiści?! Na szczęście Polacy mają więcej rozumu w głowie i nie pozowolili sobie zrobić wody z mózgu.


  • 3

tumblr_mnvxojg2Wp1s9z343o1_500.gif


#6
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

ISIS przyznało się do zamachów we Francji. Szczegóły oświadczenia

Terroryści określili ataki w Paryżu, w których zginęło przynajmniej 128 osób, mianem "cudów". - Obserwujemy was jak śpicie, a dziś niesiemy wam śmierć - napisali islamiści. Jak podała agencja AP, do przeprowadzenia serii zamachów w Paryżu przyznało się Państwo Islamskie. O szczegółach deklaracji ISIS pisze "The New York Times".

 

Oświadczenie pojawiło się w jednym z oficjalnych kanałów komunikacyjnych Państwa Islamskiego, a następnie zostało rozpowszechnione przez propagatarów dżihadu na Twitterze. Islamiści napisali, że to ich, czyli ISIS, "bracia czynili cuda we Francji", wczoraj w nocy. - Nasi bracia w Galii przypomnieli kaffir (niewiernym - red.), że żyją obok nich - piszą islamiści. Jak dodali, obserwują "niewiernych" oraz niosą im śmierć.

 


  • 0

#7
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

Takie wpisy nie powinny mieć miejsca na tym forum ani nigdzie. Rozgłaszanie treści ksenofobicznych i rozsiewanie nienawiści powinno być natychmiast ukrócane przez administratorów. Tym bardziej ubolewam nad rozpoczęciem tego tematu przez osoby, które powinny stać na straży porządku. Nie jestem aktywnym użytkownikiem forum ale protestuję przeciwko zamieszczaniu tego typu treści i opinii.

Poza tym w Polsce znieważanie lub nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, rasowym, etnicznym, wyznaniowym jest zabronione i karalne na podst. art. 256 i 257 KK. Zachowanie osoby używającej mowy nienawiści może wyczerpywać znamiona przestępstwa np. z art. 190, 212 lub 216 Kodeksu karnego. Zatem byłbym ostrożny wygłaszając powyższe poglądy.

Liczę na większą rozwagę prowadzących forum.

 

To pewnie ty jesteś tym kablem z Ośrodka Zachowań Ksenofobicznych. Zarejestrowany ponad rok temu, zero postów. Siedzi taki pewnie na każdym forum i sprawdza, czy ktoś nie sieje "mowy nienawiści" wobec "biednego" ISIS etc.

 

Więcej nie napiszę bo mi witki opadły. 


  • 0

#8
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Mamhy trzy etapy islamizacji:

1. Islam spokojny - pokazujemy że jesteśmy dobrzy, udajemy że się asymilujemy.

2.Lekki islam ofensywny - zaczynamy wysówać swoje rządania, pokazujemy swoją siłę.

3.Ciężki islam ofensywny - walczymy o swój nowy kraj.

 

Teraz we Francji zaczął się trzeci etap islamizacji europy. Dziś tak sobie o tym zamachu myślałem i wydaje mi się że jest to duzo bardziej skomplikowane niż tylko zwykły ataki ISIS. Odnoszę wrażenie że Francja zrobiła swój własny Pearl Harbour. Ale to tylko moje przypuszczenia.

 

W każdym bądź razie MUSIMY się przed islamem bronić bo zagraża każdemu aspektowi życia - kulturze religgi, światopoglądowi no i oczywiście nasemu życiu. Mam nadzieję że nasz nowy rząd nie pójdzie drogą poprzedników i nie sprowadzi islamu do Polski. Jak tak to bardzo się zawiodę.

 

Cieszę się, że są tu osoby o takich poglądach ja moje, jest szansa dla Nas wszystkich, cieszę się że są ludzie z którymi będzie można w ostateczności pójść walczyć przeciwko islamowi.


  • 0

#9
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

Przepowiednia Nostradamusa oraz innego ziomka, nie pamietam juz, Polska wyjdzie cało z tego wszystkiego.

I tak wędrówka ludów, to Nostradamus rowniez przewidziałale pewnie nikt jej nie zrozumiał i inaczej to wyobrażał.

Zachod sam narobił problemow, i teraz boja sie mowic o tym głośna czy wysylac kazdego do swojego kraju.

Merkel to corka czy tam prawnuczka szatana (Hitlera), sami zobaczcie prawdopodobienstwo oraz inne tajne i ukryte informacje o jej z przeszłości.

Tak samo obczajcie przeszłość Obamy i Putina.

I władza nigdy sie skonczy. Swiat im jest posłuszny i musza współpracować razem.

Ja tam wole Nowa Zelandie, Australię, Argentynę, Portugalię czy Szwajcarię.

GORZEJ jest nawet z papiezem, ciekawe kto bedzie następcą Franciszka? Czarny papier, a moze zaden? Co wtedy?

Ja bym wynaja Babe Wange aby sprawdzać co planują dzjhadysci

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#10
zeralda

zeralda

    Member

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • LokalizacjaKraków
Wlasnie o to im chodzilo. Paru sk.... zmienia oto rzeczywistosc w Europie. Wszechobecna psychoza, przywracaja kontrole na granicach i inne srodki bezpieczenstwa w tym szlaban dla uchodzcow. Ludzie sraja w gacie i elementy skrajne podnosza leb. Ciekawe ile glosow zdobedzie pani le pen w nadchodzacych wyborach. Ech kreca nami jak chca...

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#11
Dipsiarz

Dipsiarz

    Pracuj ciężko w ciszy, niech efekty robią hałas!

  • Bywalec
  • 586 postów

W dzisiejszym świecie system wartości stanął trochę do góry nogami, zobaczycie, że sprawy zamachu zostaną po części rozwiane. Tak jak napisał czillaut, wystarczy spojrzeć co się dzieje w Szwecji, ojcu ZGWAŁCONEJ dziewczyny nie wolno obrazić muzułmanina, z symboli narodowych muszą usunąć krzyż bo obraża islamistów ... niedługo wymordują pół świata a wszyscy dookoła będą się przyglądać i przymykać na to oko, bo tolerancja religijna, szkoda że setki a nawet niekiedy tysiące chrześcijan ginie co dzień z rąk innowierców i nikt o tym nie wspomni. Zaczyna się od takich incydentów jak ten wczorajszy we Francji. W ich religii jest zapis, nie pamiętam dokładnie jak brzmiał ale chodziło tam, że islam wytępi wrogów- inne religie. Choć już jest mowa, że zamach miał podłoże polityczne, tolerancja religijna? warto zauważyć, że terroryści z bataclan wykrzyczeli "akbar allah" co dla nich znaczy "Bóg jest wielki" po czym zaczęli strzelać do ludzi jak do kaczek. Dziękuje Bogu, że urodziłem się w Polsce, większy zaszczyt nie mógł mnie spotkać, pomimo tego, że nie jest to kraj idealny, ale przynajmniej chrześcijański, pełen patriotów i czytając wasze posty stwierdzam, że też ludzi o prawidłowym systemie wartości i trzeźwym myśleniu. Mam tylko nadzieję, że nasz kochany kraj- Polska, pozostanie Polską i nie przyjmie ludzi, którzy wierzą, że zabijanie ludzi innej wiary to "cud". 


  • 3

#12
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Dobrze powiedziane Dipsiarz! W Polsce kosciół jest jeszcze naprawdę mocny dzięki czemu mamy strażnika wartości, tak było za komuny, tak jest teraz i tak będzie w przyszłości. Dodatkowo w Polsce jest wielu patriotów, widać to było po marszach przeciwko imigrantom na które przychodziło tysiące ludzi, zwłaszcza młodych co jest bardzo budujące.


  • 2

#13
Lestero

Lestero

    JEDZ dobrze, TRENUJ ciężko, ŚPIJ dużo!

  • Użytkownik
  • 37 postów
  • LokalizacjaWrocław/Okolice

Od 966 r. kiedy Polska przyjęła chrzest, przyjęła też tę kulturę, a do 2015 r. próbowano to zniszczyć. Najpierw komuna próbowała siłą zakazać - nie udało się, później media ośmieszały wszystko co związane z kościołem, próbowały wzniecić nienawiść do tradycyjnych wartości. Europa zachodnia stała się laicka, upadek wartości, ale państwo nie może być nijakie, więc szybko to wykorzystali muzułmanie, nie wiem czy byliście w Niemczech czy Francjii, ale np. na niemieckim podwórku bawi się średnio pięciu arabów i jeden niemiec. W Paryżu, Londynie czy Berlinie są dzielnice gdzie obowiązuje prawo szariatu kto się nie stosuję może być np. publicznie wychłostany. Z herbów, flag znikają krzyże bo nie podoba się to szejkom. Rozumiał to Sobieski, który bohatersko powstrzymał kilkaset lat temu Europę przed tym co dzieje się dzisiaj. Ale moim zdaniem, nie powinniśmy powtarzać jego wyczynu, Polacy zbyt wiele razy walczyli za kogoś w historii a za mało razy otrzymali prawdziwą pomoc, niech zachód ma to co wychodował a my śladem węgier zamknijmy dla islamistów granicę i róbmy porządek na swoim podwórku.


  • 1

tumblr_mnvxojg2Wp1s9z343o1_500.gif


#14
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

Temat się rozwinął, co mnie bardzo cieszy, więc pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze.

 

Takie tematy powinny powstawać - musimy zająć chociaż mentalne pozycje obronne. Polityka multikulturalizmu od zawsze musiała zostać skazana na porażkę. Co spotkało choćby Imperium Rzymskie? To tak na pierwszy rzut...

 

Idąc dalej - nie jestem rasistą. Prawdziwy rasizm wyginął w latach 60, wraz z erą osobnych punktów z wodą dla "kolorowych" tudzież osobnych ławek dla "kolorowych" w środkach komunikacji miejskiej. Nienawiść do osobnika z powodu innego koloru skóry jest dla mnie identycznym fermentem mózgu jak oblicze "otwartych drzwi dla każdego bez wyjątku". We WSZYSTKIM musi być zachowany rozsądek i głowa na karku. Jestem z natury skrajnie nieufny i potrzebuję masy czasu, by orzec, że ktoś jest "w porządku".

 

Jestem jednak skrajnym przeciwnikiem panującej sytuacji i fundamentalnej zasady - braku poszanowania obyczajów, TRADYCJI innych kultur. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że do mojego domu wchodzi obcy i zaczyna rozporządzać wszystkim wokoło. Oto alegoria Europy. Spróbuj się sprzeciwić - jesteś nietolerancyjnym, zaściankowym i ciemnogrodzkim ksenofobem, który powinien zostać strącony w ostatni krąg piekła Dantego. 

 

Europa zmierza ku zagładzie. Francja już dogorywa i wydaje ostatnie tchnienie. Czyżby kolej na Niemcy, kraje skandynawskie?

 

 

 

Europa zachodnia stała się laicka

 

Właśnie ta laicyzacja społeczeństw była ogniwem zapłonowym całego syfu. 

 

 

 

a my śladem węgier

 

Przydałby się nam ktoś niczym Orban. Niestety, pies ogrodowy Merkelowej, osobnik Kopacz zrobił zupełnie odwrotnie.


  • 3

#15
Lestero

Lestero

    JEDZ dobrze, TRENUJ ciężko, ŚPIJ dużo!

  • Użytkownik
  • 37 postów
  • LokalizacjaWrocław/Okolice
Właśnie ta laicyzacja społeczeństw była ogniwem zapłonowym całego syfu.

 

 

Ano dokładnie, islamiści są silni bo wierzą że nawet jak zginie pójdzie do nieba, bo mają swój chory system wartości, ale mają, a ten laicyzm wprowadził upadek wartości, dewastowanie patriotyzmu, ujemny przyrost naturalny podczas gdy oni się mnożą jak króliki itd. jaki skutek jest to dla społeczeństwa można zauważyć choćby we Francji.

 

Przydałby się nam ktoś niczym Orban. Niestety, pies ogrodowy Merkelowej, osobnik Kopacz zrobił zupełnie odwrotnie.

 

 

Na szczęście ten osobnik przypłacił za to głową na ostatnich wyborach, może nie mamy Orbana ale i tak jest trochę lepiej jak było, sejm jest teraz bardziej prawicowy bo ostatnie 4 lata rządziła lewica (Po, PSL, SLD, Palikot).


Użytkownik Lestero edytował ten post 14 listopada 2015 - 18:24

  • 0

tumblr_mnvxojg2Wp1s9z343o1_500.gif


#16
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Ano dokładnie, islamiści są silni bo wierzą że nawet jak zginie pójdzie do nieba, bo mają swój chory system wartości, ale mają, a ten laicyzm wprowadził upadek wartości, dewastowanie patriotyzmu, ujemny przyrost naturalny podczas gdy oni się mnożą jak króliki itd. jaki skutek jest to dla społeczeństwa można zauważyć choćby we Francji.

 

 

Na szczęście ten osobnik przypłacił za to głową na ostatnich wyborach, może nie mamy Orbana ale i tak jest trochę lepiej jak było, sejm jest teraz bardziej prawicowy bo ostatnie 4 lata rządziła lewica (Po, PSL, SLD, Palikot).

 

Tak naprawdę od 25 lat rządzi nami lewica i byli komuniści z małym dwuletnim epizodem rządzenia bardziej prawicowej opcji.

 

Obawiam się, że sprawa tej całej islamizacji ma jednak drugie, mroczniejsze dno o którym się nie mówi. O którym tak naprawdę żaden z nas, poza nielicznymi wyjątkami nawet nie ma pojęcia. Mam na myśli masonerię i illuminatów. Wydaje mi się, że najgorsze dopiero przed nami ale obym się mylił.


  • 1

#17
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

 Mam na myśli masonerię i illuminatów. 

 

Oraz ich plan ograniczenia liczby ludzkości? Też coraz częściej się nad tym zastanawiam. Obecna sytuacja to jeden wielki plan, tutaj NIC nie jest przypadkowe.


  • 0

#18
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Noo też miałem dodawać odnośnie iluminatów ale nauczony doświadczeniem wiem, że większość ludzi zaczyna się pukać w głowę słysząc jak ktoś o tym mówi...niestety :P


  • 1

#19
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Tak.

 

Jakieś dwa lata temu tymi tematami zainteresował mnie mój kierownik zmiany. Potem sporo oglądałem i czytałem z żoną na te tematy. Ale skończyliśmy bo mieliśmy problemy ze spaniem po nocach. Gorąco polecam cykl na YT "illuminati w przemyśle muzycznym". Z niego np dotarło do mnie że zamachy 11.09.2001 tak naprawdę nie były tylko dziełem Bin Ladena o ile wogóle były.  Wiele zagadkowych śmierci, np. Michaela Jacksona i innych artystów w Ameryce, ideologia gender, zaśmiecanie jedzenia, tworzenie super elit umysłowych i finansowych, dzielenie na lepszych i gorszych obywateli... przykłady można mnożyć.

 

Jak już wspomniałem, Polska jeszcze się tak długo trzyma dlatego że kościół jest tak mocny, przetrwał 2000 lta, jak już koledzy wspomnieli komunizm i szkalowanie go w mediach i przetrwa dalej i dlatego jak napisął Hnnibal o przepowiedni Nostradamusa, Polska przetrwa.


  • 0

#20
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Noo też miałem dodawać odnośnie iluminatów ale nauczony doświadczeniem wiem, że większość ludzi zaczyna się pukać w głowę słysząc jak ktoś o tym mówi...niestety :P

 

Właśnie o to chodzi. W ich przypadku mamy dwa typy działania. Masoneria działą w ukryciu, mamy o nich jak najmniej wiedzieć, a jeśli już coś wiemy to tylko tyle że są i są dobrzy. Niestety nawet masoni do 31 poziomu nie mają pojęcia z czym mają do czynienia. Dopiero 32 i 33 znają prawdę.

Jak czytałem dietę bez pszenicy Daviesa i padło tam nazwisko Rockeffeler to już wiedziałem że te szmatławce maczały w tym genetycznym mieszaniu zboża palce.

Z illuminati jest jednak inaczej. Oni nie kryją się że chcą aby na świecie zapanował Szatan i dążą do tego w otwarty sposób. Gwiazdy same mówią lub dają aluzje, że aby zaistnieć na świecie w dzisiejszych czasach trzeba podpisać cyrograf.

Ale wszyscy się z tego śmieją bo przecież Bóg i Szatan nie moga istnieć, no bo jak to możliwe, przecież nikt ich nie widział, nie można naukowo udowodnić ich istnienia więc ich nie ma i nie ma się czym przejmować. Potem rosną nam pseudonaukowce w stylu Dawkinsa i mówią, że Boga nie ma. A ja mógłbym mnożyć przykłady na jego istnienie w nieskończoność. Ale żeby je zrozumieć trzeba naprawde WIERZYĆ, a nie "wierzyć".


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych