Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Zamach we Francji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#41
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Wiem ze moze troche teraz nie na temat. Ale glupota ludzka dobija..
  • 0

#42
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Noo hehe albo to:

demot-150-546.jpg

 

xDDD


  • 0

#43
Tysonek0

Tysonek0

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 85 postów

Aż sam się dołączę do tego tematu, chciałbym powiedzieć o tej całej kolonizacji Europy przez islamistów(tfu!) jak to się profesjonalnie nazywa. To w ich religii nazywa się Hidżra i to jest jeden ze sposobów podbijania jakiegoś terytorium, używany głównie wtedy kiedy nie ma się wystarczających wojsk i środków. Polega po prostu na stopniowym wędrowaniu na dane terytorium i masowe rozmnażanie się do czasu kiedy populacja będzie stanowiła 50% danego państwa. Gdy to się uda, to automatycznie w wyborach wygrywają islamiści, zmieniają konstytucję i dalej nie będe o tym mówił, bo dreszcze aż przechodzą. 

 

Tutaj jeszcze ciekawy wywiad z islamistą, nauczycielem prawa szariatu. Opowiada on na temat na czym polega cały islam i co oni mają na celu, strasznie przez to wzrosła moja nienawiść do ich wyznania, proszę zobaczcie to :) 

 

https://www.facebook...509544/?fref=nf


  • 1

#44
Lestero

Lestero

    JEDZ dobrze, TRENUJ ciężko, ŚPIJ dużo!

  • Użytkownik
  • 37 postów
  • LokalizacjaWrocław/Okolice

Jakoś mnie nie rusza to zmienianie profilówek (ja nie zmieniłem nigdy się w to nie bawiłem), ale nie wiem co w tym złego niektórzy widzą.

 

"Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra (Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki" – Michael Waldorf Kappersteen.

 

Gdzieś też słyszałem że ISIS się przyznało do tego, ale nie jestem w stanie stwierdzić czy to stuprocentowe prawdziwe informacje.


Użytkownik Lestero edytował ten post 15 listopada 2015 - 23:00

  • 0

tumblr_mnvxojg2Wp1s9z343o1_500.gif


#45
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
http://m.onet.pl/wia...ci/swiat,j880g5
  • 0

#46
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

Odkąd świat istnieje wojny były, są i będą, niestety nic ani nikt tego nie zmieni, jest nas na świecie za dużo i zbyt wiele różnych poglądów się uformowało, na szczęście przyszło nam żyć w czasach, gdzie technologia i interwencje sił zbrojnych i policji są szybkie i skuteczne, choć nadal nie zawsze i nie ginie tylu ludzi co kiedyś. Jeśli już będzie wojna, to użyte powinny zostać takie metody, by zrównać wszystko z ziemią w kilka sekund za pomocą bomb, bezboleśnie i w mgnieniu oka, choć to też nie jest możliwe i takie proste do zrobienia. Odbiegając od sedna sprawy to chciałbym zostać takim komandosem sił specjalnych i walczyć z fanatykami islamskimi bezpośrednio i bezkompromisowo.

 

Francja już bombarduje i bezlitośnie odpowiada na piątkowe zamachy, teraz czekać na kolejne akcje ISIS i tak w kółko...

 

12235105_516398101818566_385916081837678


  • 2

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 

#47
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce
A ISIS oficjalnie przyznało, że na 100 uchodźców 2 to ich ludzie. Pozdrawiam całą to multikulturowość w Europie.
Do tego ta inteligentna wypowiedź pani Kazimiery Szczuki "Jak się okaże, że większość uchodźców to terroryści, wtedy się będziemy martwić"
Boże.. gdzie ten świat zmierza?
  • 0

#48
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Satanizm tez jest okrutny.
I polecam film, wezwanie do przebudzenia

https://youtu.be/0wlYQ5wDM8M

https://youtu.be/8PqYlZfE5ns


Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#49
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Cos na otarcie łez ;)

https://m.youtube.co...ature=related

https://m.youtube.co...h?v=R3qPfaEF3H8

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#50
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

http://wiadomosci.wp...l?ticaid=115f57

Rosja też już działa.

 


  • 0

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 

#51
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Wywiad z Polakiem walczącym dla ISIS

 


  • 1

#52
Chors

Chors

    Ad Astra

  • Bywalec
  • 354 postów
  • LokalizacjaPrawie Tatra

W jego przypadku napisanie "Polak" (i to z wielkiej litery) zakrawa o nadużycie. :) 


  • 0

#53
Lędzian

Lędzian

    Member

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • LokalizacjaLubelskie
Jeszcze nie przejrzałem całego tematu.

Obejrzyjcie to http://aronjasnowidz...ro-dla.html?m=1
I drugą część
Zalecam także inne tematy

Religie dzielą ludzi a Ci co w nie wierzą będą sie bić na arenie i uczestniczyć w tym absurdzie
  • 0

#54
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów

Religie dzielą ludzi a Ci co w nie wierzą będą sie bić na arenie i uczestniczyć w tym absurdzie

 

Jakoś inne religie nie mają problemów ze sobą. Tylko sekta o nazwie islam chce się bić. Np. w chrześcijaństwie propaguje się wiarę w pokojowy sposb poprzez dialog. Tylko islam umie to załatwić za pomocą przymusu i siły.


  • 0

#55
fildi

fildi

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 95 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

Lędzian do 15 min przesłuchałem i nie za bardzo pasuje mi ten monolog, lecz :
1. zgadzam się/prawdą jest że USA wywołało ów zagrożenie dla Europy
2. zgadzam się/prawdą jest że powstają koalicje między państwami
3. zgadzam się/prawdą jest że chcemy aby nasz "oprawca" USA pomagał w walce z radykalnym Islamem
4. prawdą jest że USA doprowadza do NWO
5. zgadzam się/prawdą jest że jesteśmy dziełem systemu i banków, mimo rzekomej walki z nim (kredyty na domy, samochody i inne)
6. nie zgadzam się/ nie prawdą jest że ów uchodźcy są biedni!!! proste pytanie tyle tysięcy wręcz miliony przepływających ludzi czym dopływają? za co? za swoje? jeżeli jest to nawet wędrówka to muszą mieć co i za co jeść! to wszystko jest finansowane przez USA. zresztą gdzieś doczytałem się do informacji że USA zrzuciło kilka kontenerów broni/amunicji po tym jak Rosja zniszczyła skład broni ISIS. Mało tego finansowanie samochodów - TOYOTy.
7. nie zgadzam się/ nie prawdą że uchodźcom się należy i dlaczego mamy mieć więcej niż oni. Totalna głupota bo kraje arabskie mają ciężkie pieniądze ale nie chcą "braci" przyjąć bo to są po prostu nieroby i nie okłamujmy się. Od zarania dziejów ludzie dążyli do podniesienia swoich kwalifikacji, luksusu, łatwej i przyjemnej pracy, ci którzy tego nie robili zostawali w tyle i najnormalniej świecie żebrali. I jeżeli ów człowiek powołuje się na religie chrześcijańską mówiąc o czasach ostatecznych i zejściu Jezusa na świat to - niech zapozna się z Koranem gdzie każde zachowanie ów biednych ludzi wojny można wypunktować i udowodnić że jest zalewanie nie tylko Europy ale także świata.

słowo na koniec
chrześcijaństwo też miało swoje czasy chrystianizacji lecz to była inna epoka, teraz jest epoka poprawności politycznej i lewactwa

 

 

 

ps. po 15 min nie mogłem go słuchać, fałsz i obłuda, nie do końca gość jest spójny, wręcz mógłbym stwierdzić że sam należy do jakiejś organizacji która chce zanęcić w głowie ...


Użytkownik fildi edytował ten post 20 listopada 2015 - 12:26

  • 0

#56
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Przepraszam ale chciałbym tylko nadmienić, że najwięcej ofiar terroryzmu na świecie bo aż ok 80% to muzułmanie. Najwięcej ofiar ginie w tamtych rejonach właśnie, z którch ludzie uciekają do Europy. To co się stało w Paryżu jest straszne ale wyobraźcie sobie, że to się dzieje codziennie w krajach arabskich i afrykańskich. W Syrii od początku wojny czyli ok. 4 lata codziennie ginie średnio 150 osób. 4 lata - 365 dni - 150 osób dziennie. Więc generalnie dyskutując o tym strasznym terrorze w Europie za sprawą tych strasznych uchodźców weźcie to pod uwagę i zorientujcie się najpierw z jakiego piekła Ci ludzie uciekają, a potem wysnuwajcie dopiero wnioski. Ja mogę powiedzieć za siebie, że gdyby u mnie w kraju ginęło 150 osób dziennie to nawet pontonem, nawet za nerkę, nawet na piechotę spierdalałbym gdzieś indziej.

PS. Moim skromnym zdaniem bez sensu zaśmiecać to forum tematami o polityce czy religii :) Ale to tylko moim zdaniem.

Pozdrawiam
Michał.


Użytkownik Merfi84 edytował ten post 20 listopada 2015 - 14:34

  • 0

#57
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

chrześcijaństwo też miało swoje czasy chrystianizacji lecz to była inna epoka, teraz jest epoka poprawności politycznej i lewactwa

Wlasnie polityka, banki i mass media rządzą nami.


****

Merfi, ale nie w każdym kraju sa wojny. Spojrz, to nie tylko ludzie opentani przez wojny uciekają.

I spojrz jak smietnik pozostawiają po sobie, przez ten syf choroby sie tworza, oni nas zaraza, czy chcesz czy nie, jedynie mozesz sam uciekac z Europy, a dalej bede media nam wmawiać o szczepionkach, za tym idzie gruba kasa i jeszcze nie wiadomo czy te szczepionki beda skuteczne, jak nie to beda zgony jeden za drugim.

Rzad chce wytępić z 5mld ludzi na globie, do jakichs 500 tys, a moze i mniej.

Populacja sie nie utrzyma, bo rodzi sie coraz mniej ludzi, a wiecej ginie.

Samo zlo na tym świecie i jeszcze niszczymy sami swoja planetę odpadami, niszczeniem lasów, czy to samochodami.

Papierz tez nam nie pomaga, modli sie wszystkich, i co? I dalej wojny sa.

Angela Merkel, putin, oraz obama, oni powinni zmienic stanowisko.

Ludzie ich popierają, bo widza w nich przywódców swiata, ale media ukrywają prawdę, i ludzie boja sie aby kogos innego nie wybierac.

Ameryka sama siebie zaatakowała za Busha, i.media krzyczą terrorystach fikcyjnych.

I teraz wieksze zagrozenie, ludzie domagają sie ochrony, taaaaa, wiecej kamer, zero prywatności na swiecie, kazdy twoj ruch moze byc śledzony, a ty obtym nie wiesz, i nie jestes terrorystą.



Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#58
eragon3d

eragon3d

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Bywalec
  • 748 postów
O chrzescijanach i jawnym holokauscie na nich jakos sie nie mówi a o muzułmanach ciagle.
Chciałbym byc takim uchodźca, miec iphona i takie ciuchy jak oni. Miec 10000 dolarów zeby wyjechać do niemiec gdzie dadzą mi kilka tysięcy euro zasiłku i mieszkanie za darmo.
  • 0

#59
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
O chrzescijanach i jawnym holokauscie na nich jakos sie nie mówi a o muzułmanach ciagle.

Chciałbym byc takim uchodźca, miec iphona i takie ciuchy jak oni. Miec 10000 dolarów zeby wyjechać do niemiec gdzie dadzą mi kilka tysięcy euro zasiłku i mieszkanie za darmo.

I jeszcze darmowy internet ;) w czasie wędrówki, darmowe zasilania konta na telefon?

Ale takie zycie nie jest fajne, nie sadze aby w klatce 6x6 metrow kw, gdzie spisz z 10 ludzmi moze byc fajne. I przykladowo jedna kuchnia jest i z rana tłok, w na wieczor cie podkradaja żarło.


Wpiszcie w youtube, zeitgeist, filmy po 2h.


Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#60
Merfi84

Merfi84

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 733 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Populacja sie nie utrzyma, bo rodzi sie coraz mniej ludzi, a wiecej ginie.
 

Przepraszam bardzo ale to jest straszna bzdura. Ziemia przeludnia się w zastraszającym tempie. Ja w podstawówce uczyłem się o 6 miliardach ludzi. Minęło trochę ponad 20 lat i mamy 7,5 miliarda ludzi. Poczytaj sobie. Przewiduje się, że w bardzo niedługim czasie ziemia zostanie tak mocno przeludniona, że zabraknie zarówno pożywienia jak i wody jak i surowców i wtedy dopiero zacznie się piekiełko. Pisząc w niedługim czasie mam na myśli, że możemy tego dożyć.

Co do uchodźców to zgadzam się - jak najbardziej na pewno wśród są i szumowiny i porządni ludzie. Tak samo jak w naszym narodzie. Tak samo jak i wśród chrześcijan. Tak samo jak wszędzie. Generalnie zdecydowanie powinno się sprawdzać i prześwietlać ludzi ale na pewno nie zgodzę się ze stereotypowym generalizowaniem, że każdy muzułmanin to terrorysta i że każdy uchodźca przyjeżdża w biznesie. Ilość mordowanych w Syrii i okolicach ludzi jasno przemawia za tym dlaczego zdecydowana większość ucieka.

Ogólnie bardzo nie lubię - wręcz nienawidzę stereotypizacji i uogólnień i wrzucania wszystkich do jednego wora - dlatego uciekam z tej rozmowy :)

Pozdrowionka i życzę wszystkim, żeby nikt Was nigdy nie oceniał po kolorze skóry, wyznaniu, pochodzeniu czy obywatelstwie.

Miłego weekendu :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych