Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Ćwiczenia na brzuch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#21
Bejek

Bejek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 145 postów
  • LokalizacjaSzczecin

 

Witam,

 

Otóż chciałbym spróbować nowego treningu na brzuch. Od 4 lat ćwiczyłem swój bebech na leżąco robiąc różne treningi Mendrano, Mayersa, ogółem tyle już się tego wyrobiłem, że praktycznie po 3 treningach dopiero zaczynam czuć, że boli mnie bebeszek, więc postanowiłem zmienić całkowicie trening i zacząć robić brzuch na drążku i tu pojawił się problem. Przy różnych dociągnieciach do l-sita ewentualnie wznosach nóg, wycieraczkach itp. nie boli mnie brzuch tylko zaczynają piec przedramiona i pompuje mi się biceps, jak temu zaradzic? ; o Z góry dziękuję

Widzę że zapomniałeś o drążku. Jeżeli pieką cie przedramiona czy biceps to znaczy że masz słabe, musisz je wzmocnić, najlepiej podciągaj się oraz wis. Wiszenie wzmacnia Rękę od palców do barków, dodatkowo jak poczujesz poprawę to zmień grubość drążka, czym masz mniejszą średnice tym przedramienia słabiej działają a czym większą tym bardziej, tzn. że jeżeli podciągasz się na drążku gdzieś w parku to tego aż tak bardzo nie poczujesz jakbyś podciągał się na jakieś grubej różę ;d

Na mięśnie brzucha -> Wycieraczki, wznosy nóg do drążka, l hang (wiszenie w lst), podciąganie w lst, dragon flag oraz plank, myślę, że jedne z najlepszych ćwiczeń :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych