Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan na mase mięśniową

trening fbw masa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Jorcyk

Jorcyk

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

WItam, mam 24 lata, 175 cm wzrostu, 82 kg wagi. Trenuje około roku kalestenike a wczesniej trenowałem 4 lata na siłowni.

Moim celem jest ułożenie treningu do rozwoju masy mięśniowej aby mieć estetyczną umięśnioną sylwetkę (moją inspiracją są barbrothers) a przy okazji wyrobienie troche siły.  Trening wykonuję metodą FBW 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek). Staram odżywiać się na tyle zdrowo na ile pozwala mi czas i możliwości.

 

Trening wykonuje w 3 seriach po 10 powtórzeń, przerwy między ćwiczeniami 2 minuty a między seriami 40 sek.

 

Mój trening wygląda następująco:

1. Przysiady ( tutaj robię po 25 powtórzeń)

2. Wspięcia na palce ( też po 25 powt.)

3. Pompki w staniu na rękach przy ścianie

4. Zwykłe pompki

5. Nachwyt na szerokość barków

6.Podchwyt wąski

7.Horyzontalne podciąganie podchwytem

8.Pompki na poręczach

9. Pomki "diamenty"

 

Trening zajmuje mi około 40- 45 minut plus po każdym robie jeszcze 8 min ABS.

W dni nie treningowe czyli wtorek, czwartek biegam 30 - 40 minut. Weekend pozostawiam na regenerację :D .

 

Mam pytanie czy metoda 3x10 jest dobra czy raczej wybrać coś innego ?

Mam też pytanie czy ewentualnie dany trening wykonywać w stylu rutyn madbarz czyli trening obiegowy?

 

Proszę was o ocenę, pomocne uwagi i opinie.

Dzięki za uwagę  ;)


Użytkownik Jorcyk edytował ten post 01 lipca 2015 - 23:16

  • 0

#2
Yarpen

Yarpen

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 81 postów

Brak ćwiczeń na dolne mięsnie pleców ,zmień to . Co do brzucha to robienie jakiś filmików z internetu 8 minut mija sie z celem . Zrób sobie wznosy nóg leżąc i wznosy nóg na drążku ,a brzuszek będziesz miał bardzo ładnie zbudowany .


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trening, fbw, masa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych