Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Rozciąganie

Rociąganie odprężone

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
nullo98

nullo98

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów

Hej. 

 

Od września wybieram się na muay thai. Z tego względu postanowiłem się do tego przygotować przez wakacje. Plan treningowy mam już ułozony. Trening kondycyjny też. Została mi już tylko kwestia rozciągania. Zakupiłem sobie ksiązki "Rozciąganie odprężone" i "Super stawy". Przeczytałem oby dwie. Bardzo dużo jest  w nich ciekawych i przydatnych technik, duża liczba ćwiczeń. No i tutaj zaczął się mój problem ponieważ nie jestem zbytnio doświadczony w rozciąganiu i nie wiem jak mam zacząć. Tak jak już wspominałem w tych książkach jest dużo ćwiczeń a ja nie wiem które będą najodpowiedniejsze właśnie pod muay thai ( przede wszystkim zależałoby mi na dobrym rozciągnięciu nóg żeby móc wysoko kopać). Gdyby ktoś mógł mi doradzić jak zacząć, bo pózniej to wiadomo z biegiem czasu sam zacznę to ogarniać i jakoś już poleci.

Dzięki za odp :D


  • 0

#2
Długi Wilk

Długi Wilk

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 60 postów
Kopanie to bardziej rozciaganie dynamiczne, wiec napewno przydadza Ci sie wszelkiego rodzaju wymachy po dobrej rozgrzewce, fenomenalnym cwiczeniem jest kozak a z ksiazki to cwiczenia od 17 do 22
  • 0

Honor, Tradycja, Szacunek, Perfekcja, Fairplay

 

Muay%20thai%20letras.JPG





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych