Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Ćwiczenia dynamiczne w planie FBW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
papryc

papryc

    Member

  • Użytkownik
  • 13 postów

Witam,

 

trenuje regularnie o ok. 6 tygodni... Na poczatku mialem problemy z podciagnieciem sie nachwytem, ale treningi wg Pullup by Pavel pozwoliły mi na osiagniecie podczas treningu powtorzen 8,7,6,6,5, wiec progres jest, plan ulozylem pod siebie i sa to calkowite podstawy, tzn.

 

Rozgrzewka: wszelkiego rodzaju krazenia, pajacyki, itp.

 

Trening (Pn, sr, pt):

 

- przysiady 12,15,12,13,18

- podciaganie nachwytem (troche szerzej niz szerokość barków) 5x5

- podciaganie chwytem mlotkowym 6, 5, 4 powt.

- chest dip 10x5

- diamond push up 3x12

- podciaganie podchwytem wasko 3x5

 

Oprocz tego codziennie rano (do kawy) robie pompki 3 serie z rozna iloscia powtorzen.

 

Podciaganie nachwytem i chest dip to sa moje glowne cwiczenia, postanowilem ze od tej chwili bede trenowal 1 tydzien podciaganie 5x5, dipy 10x5, 2 tydzien podciaganie 4x8-6, dipy 4x12-10, 3 tydzien podciaganie 10x5, dipy 5x5.

 

Plan jak najbardziej mi odpowiada, widze progres silowy, jak i sylwetkowy.

 

Po tym wstępie, czas na moje pytanie... Chodzi mi cwiczenia takie jak skin the cat, pullover, burpees. Czy dla urozmaicenia treningu i przygotowania na pozniejsze ciezsze, lepiej bedzie wplesc te cwiczenia w trening, czy wykonywac w dnt? Oprocz treningow na drazkach, 2-3x w tygodniu biegam, krotkie dystanse 3 - 5 km.


Użytkownik papryc edytował ten post 29 czerwca 2015 - 17:36

  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Chaos, widze chaos :)

Jaki masz cel?

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
papryc

papryc

    Member

  • Użytkownik
  • 13 postów
Jak trenuje to az tak chaotycznie to nie wyglada ;) moim celem jest sila z efektem ubocznym sylwetki (tak to nazwe) po przegladnieciu forum i paru artykulow uporzadkuje sobie trening w ten sposob:

1. Rozgrzewka.
2. Trening:

- podciaganie 5x5
- wznosy nog + dipsy drabina 1-6
- przysiady 15, 13, 14, 18

3. Rozciaganie.

Jesli chodzi o np. skin the cat to chcialbym wprowadzic zeby w pozniejszym czasie moc dodac pompki w staniu na rekach, muscle up i inne cwiczenia o podwyzszonym stopniu trudnosci :) w sensie przygotowac barki i cialo do tego ;)

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik papryc edytował ten post 30 czerwca 2015 - 23:03

  • 0

#4
papryc

papryc

    Member

  • Użytkownik
  • 13 postów
Jak trenuje to az tak chaotycznie to nie wyglada ;) moim celem jest sila z efektem ubocznym sylwetki (tak to nazwe) po przegladnieciu forum i paru artykulow uporzadkuje sobie trening w ten sposob:

1. Rozgrzewka.
2. Trening:

- podciaganie 5x5
- wznosy nog + dipsy drabina 1-6
- przysiady 15, 13, 14, 18

3. Rozciaganie.

Jesli chodzi o np. skin the cat to chcialbym wprowadzic zeby w pozniejszym czasie moc dodac pompki w staniu na rekach, muscle up i inne cwiczenia o podwyzszonym stopniu trudnosci :) w sensie zeby barki przygotowac i ogolnie cialo ;)

Użytkownik papryc edytował ten post 30 czerwca 2015 - 23:04

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych