Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pierwsza "flaga"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1
Ricko

Ricko

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 225 postów
  • LokalizacjaMarki

Witam,

 

o to co mi się udało w niedzielne popołudnie wykonać :)

 

 

 

trochę hamak przeszkadzał ale jaram się bo pierwszy raz czułem że mam to w jakimś stopniu pod kontrolą :D

 


  • 3

#2
zip

zip

    Iron Body

  • Moderator

  • 177 postów
Wytrwałości w dążeniu do celu życzę, jest juz nieźle...
  • 0

#3
Ricko

Ricko

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 225 postów
  • LokalizacjaMarki

Dzięki,

obecnie szlifuję wolne stanie na rękach (podrzucę do oceny wkrótce) a flaga wyszła spontanicznie w przypływie endorfin po wcześniejszym pływaniu. Dzisiaj mam lekko obolałe ramiona i lewy nadgarstek.

 

Jestem wyjątkowo wdzięczny portalowi kalistenikapolska, korzystam z zebranej tu wiedzy od dawna z dobrymi efektami.

Dzięki za zaangażowanie, świetną merytoryczną pracę i dużo pozytywnej energii na forum :)

Pozdrawiam.


  • 0

#4
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Nieźle! Bardzo elegancko! Ja muszę poszukać czegoś aby się złapać gdyż nie mam balkonu :D A to ćwiczenie baardzo mi się podoba


  • 0

#5
Ricko

Ricko

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 225 postów
  • LokalizacjaMarki
Próbuj złapać się na pierwszym lepszym znaku drogowym, flaga chwytana to fajna sprawa, tylko wydaje się łatwa, równowagę trzeba łapać :-)
  • 0

#6
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

nie no wiesz, na razie jestem zielony w temacie to nie będę siary se robił na ulicy :rolleyes: Ale w przyszłości tak, podobno nic lepszego na łańcuch boczny nie ma , tak przynajmniej Wade twierdzi


  • 0

#7
Ricko

Ricko

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 225 postów
  • LokalizacjaMarki
Ja też na początku sprawdzałem czy ktoś nie patrzy :-) jak juz robisz wznosy nóg, sylwetki i plancki jakiś czas to możesz spróbować, odwagi ;-)
  • 0

#8
Effx03

Effx03

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 85 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Jest nieźle, trenuj flagę jak pod "smarowanie gwintów"/trening konsolidacyjny, a jeszcze trochę czasu i będziesz umieć ^^. Ogólnie staraj się mieć prostą rękę na górze. Potem się przyda jeśli będziesz chciał robić podciągnięcia/muscle up'y we fladze. I ogólnie tak lepiej wygląda.


  • 0

"Jesteśmy tym o co walczymy i tym czym żyjemy,

Nie zawsze tym kim chcemy być i tym za co zginiemy,
Każdą przelaną kroplą krwi w imię naszej idei,
Jeśli nie wywalczymy, nie mamy nic, nie istniejemy."


#9
Ricko

Ricko

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 225 postów
  • LokalizacjaMarki
Dzięki za radę, z lewą na gorze jest mi łatwiej niż z prawą, próbuje gdzieś tylko mogę, ale nie za często bo potem mam straszne zakwasy w barkach :-) a przyznam że zapomniałem o smarowaniu pod ten element, częściej robię pod HSPU
  • 0

#10
xPatrykk

xPatrykk

    [Prime Сasual Dating Real-life Girls]

  • Użytkownik
  • 83 postów
  • LokalizacjaLondon

Ładnie! Powodzenia i wytrwałości w osiągnięciu celu :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych