Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dobranie ćwiczeń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
kimball

kimball

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

W ostatnim okresie strasznie mi się przytyło jestem bardzo z tego niezadowolony... Muszę się odchudzać czy wystarczy że bd trenować? Chiałem zaznaczyć że nie jestem w stanie się ani razu podciągnąć ani zrobić tych 5 pompek prawidłowych... waga to tak 85-90kg 25-30% bodyfat wzrost 184.


  • 0

#2
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Nie wystarczy. Musisz zacząć inaczej się odżywiać, Dopóki tego nie zrobiłem ważyłem ciągle tyle samo za dużo i źle mi się ćwiczyło


  • 2

#3
Dewy

Dewy

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 109 postów

Poczytaj o różnych dietach redukcyjnych. W dnt dodaj aeroby(np.ranem, lub w dt po treningu). Jeśli nie chcesz stosować zbilansowanej diety to po prostu jedz zdrowo (polecam 3 posiłki dziennie). Poczytaj o zasadach zdrowego odżywiania. Jedz tylko jak będziesz głodny, i nigdy nie jedz, żeby się zapchać całkowicie, lekkie uczucie sytości wystarczy :)


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych