Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Ogólna pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Roper

Roper

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Witam,
 w sumie parę dni temu wreszcie zdecydowałem żeby zrobić coś w stronę podniesienia swojej ogólnej sprawności i siły. Parę razy zbierałem się do takich ćwiczeń jak "8 min abs workout" czy podciąganie z dosyć chaotycznie dodawanymi seriami i powtórzeniami, ale bez większych rezultatów. Poszukując metody ćwiczeń która by mi najbardziej odpowiadała trafiłem tutaj. Pewnie jak większość na start przeczytałem "Skazany na trening" i mam w planie realizować plan ćwiczeń opisany w tej książce, ale nie wiem czy do końca dobrze zrozumiałem dokładnie jak ma wyglądać przebieg ćwiczeń. Tak więc z programów treningowych wybrałem "Świeża krew" ale nie wiem od jakiego progu ilości serii i powtórzeń mam zacząć. W sumie też nie do końca wiem co jaki czas dodawać powtórzenia (wydaje mi się że w książce jest napisane gdzieś że co 1-2 tygodnie zależnie od ćwiczenia). Ostatecznie mam jeszcze wątpliwości co do intensywności ćwiczeń, wydają się dosyć proste i nie wiem czy nie powinienem zacząć od któregoś z kolejnych progów lub innego bardziej intensywnego planu. 

 

Z góry dzięki z a pomoc. 

 
  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Na kazde pytanie odpowiedz jest w ksiazce i na forum. O skazanym bylo napisane tyle ze 4 osobne faqi mozna stworzyc.

Ale odpowiadajac wprost.
Chcac cwiczyc wg skazanego cwicz wg skazanego, czyli zaczynasz od 1 kroku i wykonujesz progresje zgodnie z ksiazka.

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Co do progresu to możesz dodawać 1-5 powtórzeń co 1-3 treningi (tak na oko, oczywiście wartości te moga się różnić. Ważne tylko by nie robić zbyt dużych skoków z treningu na trening i nie gonić do przodu za wszelką cenę. Trenujemy ciało i umysł a nie ego ;) ). Poza tym poczytaj forum i ostatni rozdział z książki, wszystko było już omawiane setki razy.

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów, bo jesteś nowy na forum ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych