Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

pół pompki w staniu na rękach przy ścianie do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

1. Pół-pompki  w wstaniu na rękach przy ścianie

2. Mój staż treningowy to kilkadziesiąt lat ale nieregularnie i bez sensu ćwiczone było :rolleyes:

3. Ten element rzeźbię gdzieś tak  od miesiąca, od 7 miesięcy samo stanie przy ścianie

4. Wiem, że mają być 3 powtórzenia ale to było już dość nisko dla mnie w ten dzień i dlatego tylko dwa,mogę dorzucić jak coś 3 w innym filmie, nogi złączyłem i generalnie trzymam prosto (chyba nie widać dokładnie na filmie) a rękawiczki włożyłem bo tam śliska podłoga jest :D

Z góry dziękuję za oceny i zainteresowanie. Konstruktywna krytyka mile widziana :lol:

 

 


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Banan!
Chyba ze ujecie przeklamuje, ale wydaje mi sie ze miednica zbyt luzno "wisi" i dziala sila grawitacji a nie miesni.
Swietnie pokazane jest to tutaj:
https://youtu.be/jSgjAMwOolU
(Przydatne materialy. Dzieki nie pamietam komu).

Lepsza praca miesni jest przy robieniu hspu przodem do sciany. Wtedy latwiej o hollow i pchamy przed soba, a nie za.

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
remix666

remix666

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 965 postów

Hehe raczej banan. Dzięki za te uwagi! Musze to z boku sfilmować żeby dokładnie zobaczyć. A przy okazji- jaką odległość dłoni od ściany byś sugerował bo ja zdaje się robię za dużą i stąd bananarama :rolleyes: No będę próbował też brzuchem do ściany


  • 0

#4
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Im blizej tym lepiej, lecz nie mozesz dotykac poza stopami zadna czescia ciala sciany.

Sprobuj tez w futrynie. Fytryna miedzy nogi i balansujesz na obie stony

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych