Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Skazany na trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dewy

Dewy

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 109 postów

Witam. Mam 17 lat i zaczynam swoją przygodę ze "Skazany na trening". Sport ogólnie uprawiam od kilku lat, ćwiczyłem trochę na siłowni, z obciążeniem własnego ciała także. Chciałem się dowiedzieć, czy mogę dodać w 1-wszym mies ćw. 1 poziom pompek w staniu na barkach i mostków? Nie rozumiem dlaczego to jest dopiero w 2 mies, a myślę, że jestem dość wysportowany, żeby zacząć te 2 ćw. też robić od początku. Co sądzicie?


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

Było było  było :)

 

Możesz wykonywać wszystkie ćwiczenia od razu.

Możesz również połączyć je w formie obwodu i wykonywać na jednym treningu. 


  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

HSPU i mostki to dosyć zaawansowane ćwiczenia i nawet ich regresywne odmiany mogą zbyt przeciążać Twoje stawy - dlatego też Wade zaleca rozpocząć ich praktykę dopiero po osiągnięciu odpowiedniego poziomu w pozostałych 4 ćwiczeniach. Wówczas będziesz miał mocniejsze stawy i tkanki łączne, a także będziesz dysponował większą siłą więc łatwiej będzie Ci rozpocząć progresję tych ćwiczeń. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie byś rozpoczął ich trening już teraz i wykonywał obwody złożone ze wszystkich ćwiczeń tak jak napisał Powadzi.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych