Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

JESTEM NOWY, POTRZEBUJE ĆWICZEŃ

Ćwiczenia nowy rookie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Fiszufisz74

Fiszufisz74

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • LokalizacjaOstrzeszów

Witam wszystkich, jestem nowy w tym wszystkim i chciałbym aby w miare możliwość ktoś mógł polecić jakieś dobre ćwiczenia na sam początek, jestem rookie !

 

Styczność z jakimikolwiek ćwiczeniami miałem kiedyś (5-6 lat temu)

 

Nie były to jakieś konkretne treningi po prostu robiłem rzeczy typu brzuszki, pompki żeby zadbać o siebie.

 

Prosiłbym o podrzucenie jakiegoś treningu na sam początek ponieważ chce uprawiać kalistenike

 

Pozdrawiam :-)


  • 0

Work Hard, Play Hard !

 

I'M BEAST


#2
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

http://kalistenikapo...odki-przykłady/

 

Przeczytaj dokładnie, a w międzyczasie zgłębiaj pigułkę wiedzy i forum.


  • 0

#3
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Zacznij od tego LINK


  • 0

#4
Fiszufisz74

Fiszufisz74

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • LokalizacjaOstrzeszów

Dzięki Panowie, ale widzę że chyba będę musiał samemu ustalić jakiś plan ćwiczeń ;)


  • 0

Work Hard, Play Hard !

 

I'M BEAST


#5
Yarpen

Yarpen

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 81 postów

Fiszuflisz , nie do końca będziesz musiał sam ułożyć , jeśli posiadasz z 3-5 zł na koncie to mozesz na internecie znaleźć książkę "skazany na trening " w pdf , w której znajdziesz podstawowe plany treningowe i wiele informacji na temat podstawowych ćwiczeń ,a także ich progresji . W dodatku Orel dał Ci link do bardzo wielu planów treningowych ,a także wielu cennych informacji . Jedyne co musisz zrobic ,to poświęć trochę czasu na przeczytanie tego ,a na prawdę warto .


  • 0

#6
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

Dzięki Panowie, ale widzę że chyba będę musiał samemu ustalić jakiś plan ćwiczeń ;)

 

Możesz też podejść do lokalnej siłowni, zapłacić stówkę i wtedy trener ułoży Ci plan na miesiąc, może dwa. Później znowu pójdziesz i wydasz stówkę i tak w kółko, ponieważ bez wiedzy nie ułożysz sobie sam planu.

 

Przez internet też nikt nie ułoży Ci planu, ponieważ nikt Cię nie zna. Nie wiemy jaką masz budowę ciała, ile z tego tłuszczu, jaką masz technikę i jaką masz siłę, czy na wf siedziałeś ze zwolnieniem w ręce, czy jednak aktywnie skakałeś itd itp.

 

Gdyby można było tworzyć skuteczne plany komuś przez internet na takich forach jak to, to po co byliby trenerzy personalni itd? 

 

Jeśli ktoś twierdzi, że może przez internet ułożyć Ci lub dać/sprzedać idealny plan treningowy to kłamie.

 

Ehh szkoda, że coraz częściej ludzie przez internet szukają darmowego pójścia na łatwiznę (mówię ogólnie odnośnie prawie całego internetowego społeczeństwa)


  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych