Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mój Dziennik wypoconych postępów :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
226 odpowiedzi w tym temacie

#221
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Ale przecież to nie wina ćwiczenia tylko twoja więc co to za tekst że to przez funkcjonalne. Izolacje na bice i barki są tak tępymi ćwiczeniami że ciężko coś i zbudować i uszkodzić, chyba że jesteś na witamince S wtedy warto jebać izolacje.

Nie przeżywaj tak od razu, raczej na pewno powyżej tygodnia to ci nie zajmie powrót, jeżeli oczywiście będziesz rehabilitował, a nie unieruchamiał bark. Ruch to lekarstwo pamiętaj.
  • 0

#222
Piano079

Piano079

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 270 postów
Unoszenie rąk i nóg leżąc na brzuchu: 3x20
Koci grzbiet: 3x20
Półmostek: 2x20
I kilka ćwiczeń z yogi na kręgosłup lędźwiowy.
  • 0

#223
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów
Dziwne to jest że przy tak prostym ćwiczeniu co$ Ci się stało z barkiem. Czuję się współwinny :D
Na pewno technika(łopatki i łokcie)) była odpowiednia?
  • 0

#224
iamtheweakone

iamtheweakone

    Fanatyk

  • Bywalec
  • 1 017 postów
  • LokalizacjaSieradz
Raczej napewno nie była. Takie kontuzje wynikają ze złej techniki w większości przypadków. Zapewne nie aktywował barków w trakcie fazy negatywnej i "opadł" z luźnymi. Nie ma opcji kontuzjować się gdy wykonujesz ćwiczenie poprawnie, a przed treningiem robisz rozgrzewkę.
  • 0

#225
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 134 postów

Kto w ogóle słyszał o tym, żeby robić negatywy w takiej ilości w serii, tak do 3 to max. 


  • 0

#226
Piano079

Piano079

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 270 postów
Rozgrzewka była jak solidna jak zawsze zresztą. Technika również. Szczególnie zwracam na to uwagę. O luźnym "opadnięciu" nie ma mowy. Pierwszy raz przy tym ćwiczeniu coś mi podziało, choć w ostatnim czasie, to dopiero drugi raz je robiłem, ale jak wczesnej robiłem negatywy nie trafiło mi się coś takiego.
Dziś już dużo lepiej jest tak czy inaczej z moim barkiem, choć dopiero kilka dni minęło.
  • 0

#227
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów
Nie dasz rady się normalnie podciągać? Te australijskie też mi się osobiście nie podobają.po co kombinować. Klasyczne nachwytem i jest bomba.
Nagraj jakiś filmik tego podciągania to może pomożemy :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych