Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Sport, kibicowanie

sport kibicowanie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Witam, zakładam temat w, którym będzie można luźno porozmawiać, na temat aktualnych wydarzeń sportowych, czy to aktualne MŚ w ręczną czy piłkarska liga mistrzów, skoki, snooker, whatever :P Myślę, że jest tu wielu kibiców i pasjonatów różnych sportów, nie tylko kalisteniki :D

 

Już kiedyś myślałem założyć tego typu temat ale dopiero horror z Chorwacją sprzed kilku minut już mnie do tego zmusił :D

Kto oglądał ? :D Przyznam się, że jak była podwójna kara w końcówce to zwątpiłem :P Ale przewrotność ręcznej jest taka, że zaraz to chorwaci byli w osłabieniu ; p Ozdoba meczu - bramka Krajewskiego, miazga :D! No to teraz Katar, haha jak się ciesze że skopali tyłki niemiaszkom :D Swoją drogą w ręcznej dziwne to jest, że zawodnicy przechodzą sobie tak jak w klubach, w Katarze sami serbowie i chorwaci prawie; p

 

Jak ktoś będzie pisał post to może od razu napisać jaki sport lubi oglądać, będzie wiadomo czy pisać wgl np o aktualnościach w premiership czy coś : D Ja oglądam i interesuję się praktycznie wszystkim ale głównie to: noga, skoki i gimnastyka : ) Ale generalnie oglądne wszystko zaczynając od rzutek na eurosporcie ; d


  • 2

#2
mmmaateo

mmmaateo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 175 postów

Przy podwójnej karze załamałem się i myślałem że już po meczu, ale los się do nas uśmiechnął :) Wiele możemy zawdzięczać Sławkowi Szmalowi (nie bez powodu zawodnik meczu :D!). Niestety duńscy trenerzy według mnie byli dla nas lekko niesprawiedliwi, ale daliśmy radę :)

 

Swoją drogą bardzo fajny pomysł na temat :)!


  • 0

"Jeśli jesteś wytrwały w dążeniu do osiągnięcia celu, zdobędziesz wszystko, czego zapragniesz" - Mike Tyson

"Słuchaj, jeśli masz cel i okazję jedyną w życiu, aby ziścić każde swe marzenia, chwilę która wszystko zmieni - chwytaj ją!" Eminem


#3
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Chyba sędziowie :D No wgl największy mankament ręcznej to zbyt duża swoboda sędziów. Wszystko powinno mieć jakieś sztywne ramy np czas akcji odgórnie wyznaczony jak np w koszu 24 sek a nie, że raz Chorwaci minutę grają akcję a zaraz Polakom po 20 sek gwizdają pasywną :|


  • 0

#4
Łukson

Łukson

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 376 postów

Temat bardzo dobry  ;) . Wczoraj oglądając mecz mało brakowało by żona po karetkę zadzwoniła hehe prawie zaszedłem ogólnie pozdrawiam wszystkich kardiologów. A tutaj można wrzucać informacje o aktualnych wydarzenia o różnorakim sporcie, połka nożna, ręczna, siatkówka, skoki, olimpiady bo prawie wszystko mnie interesuje a niekoniecznie biegi i kolarstwo i tego typu sporty.

 

Co do MŚ z Katarem nie wygramy sędziowie nam nie pozwolą a z kim będzie będzie półfinał niema znaczeni, Hiszpania i Francja graja na podobnym poziomie i z każdym możemy wygrać jeżeli będziemy trzymać taki sam poziom gry co z Szwecją i Chorwacja a nie falowy jak to było w grupie.


  • 0

#5
mmmaateo

mmmaateo

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 175 postów

Taaaak, oczywiście chodziło mi o sędziów, to z tych emocji wczorajszych takie błędy :D
Meczu z Katarem też się obawiam. Przegraliśmy a Niemcami a oni ich roznieśli. Z drugiej strony Niemcy mogli mieć słabszy mecz, bądźmy dobrej myśli ;) Ale jeśli sędziowie przedstawią taki poziom jak przy wczorajszym meczu, łatwo nie będzie :/


  • 0

"Jeśli jesteś wytrwały w dążeniu do osiągnięcia celu, zdobędziesz wszystko, czego zapragniesz" - Mike Tyson

"Słuchaj, jeśli masz cel i okazję jedyną w życiu, aby ziścić każde swe marzenia, chwilę która wszystko zmieni - chwytaj ją!" Eminem


#6
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

Nie udało się, nasi bramkarze nie mieli dnia, okropnie słaba skuteczność, za to bramkarz Kataru uratował ich przed pogromem. Trzeba się zebrać i wygrać mecz o 3 miejsce.


  • 0

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 

#7
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

Mamy brązowy medal MŚ w ręczną, Katar 2015 ! :D


  • 0

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sport, kibicowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych