Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Celowe przetrenowanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
adidiii

adidiii

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 postów

Witam, w wielu książkach Pavla jest poruszany temat celowego przetrenowania, które po odpowiedniej regeneracji staje się jedną z najlepszych metod zyskiwania siły i masy mięśniowej. Jednak w książkach poświęcone jest temu zagadnieniu tylko ze 3 strony w ''Więcej niż bodybuilding''. czy macie może jakieś inne informacje o tego typu treningu, szukałem na tym forum jednak niczego nie znalazłem, może wy coś znajdziecie, szukałem też na forum ''Dragondoor'' i niestety też nic oprócz kilku linijek tekstu, że teki trening istnieje.

Jeśli macie jakieś informacje albo plany treningowe z wykorzystaniem tej metody to proszę o pomoc


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Ciężko mi znaleźć tytuły zawierające tę metodę, poszperaj może w necie.

 

Swoją drogą celowe przetrenowanie stosują zaawansowani zawodnicy, musisz dobrze znać swój organizm i swoje granice żeby móc  je stosować z powodzeniem.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
buzzard

buzzard

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 30 postów

Tyle co potrzeba, Pavel napisał w ksiązce. Trening całego ciała kilka dni z rzędu, gdzie z dnia na dzień kumuluje się zmęczenie i możliwości siłowe nieco spadają, a potem kilka dni odpoczynku. Nie trzeba specjalnych planów, rozkład ćwiczeń taki jakbyś robił klasyczne FBW tylko inaczej rozkładasz dni treningowe i nietreningowe.

 

Tu masz artykuł Poliquina na ten temat, ale to wersja ekstremalna, nienadająca się dla większości ludzi:

http://www.t-nation....ion_program&cr=


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych