Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kontuzja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Tomson

Tomson

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 105 postów

Od około roku trenuje z przepukliną pachwinową, byłem u lekarza, który powiedział, że powiniennem iść na operacje. Przepuklina jest mała i ból, który odczuwam na treningu mi nie przeszkadza... Wiem, że i tak operacja będzie konieczna, ponieważ przepuklina będzie się rozwijać więc w styczniu pewnie pójdę na operacje. W wieku 2 lat miałem już przepukline tyle, że z drugiej strony. A moje pytanie dotyczy okresu rekonwalescencji po operacji. Miał ktoś może podobny uraz i wie jak wygląda regeneracja po zabiegu? Wszędzie piszą, żę do pełnego zdrowia potrzeba 3 miesięcy, ale chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce, mogłby mi ktoś pomóc?


  • 0
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili, pokaż że się mylili. Nie czekaj ani chwili dłużej.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych