Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan treningowy kalistenika + boks


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
KamilKonskie

KamilKonskie

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów
  1. Wiek - 16
  2. Płeć - Mężczyzna
  3. Wzrost i waga - 181cm 71 kg
  4. Rodzaj i intensywność aktywności fizycznej w przeciągu ostatnich dwóch lat - treningi piłki nożnej(2 lata) , Bieganie(około pół roku), SIłownia(Około pół roku, przestałem niecały miesiąc temu)
  5. Wszystkie kontuzje, których doświadczyłeś/aś w przeszłości -  Zmagałem się z problemami kolan oraz kręgosłupa, które dokuczają mi cały czas
  6. Odpowiedź na pytanie: Czy przeczytałeś/aś pigułkę wiedzy? - Tak
  7. Cel treningowy - Siła, Sylwetka.
  8. Czas jaki możesz poświęcić na treningi- Z powodu treningów boksu od września, które będę miał najprawdopodobniej 2 razy w tygodniu(nie znam jeszcze dokładnych dni), a więc 4-5 dni w tygodniu po maks 1h dziennie.
  9. Rodzaj diety z rozpiską ile dziennie spożywasz: kcal, węglowodanów, białka, tłuszczy, produktów niezdrowych - Nie potrafię określić, gdyż jadam bardzo różnie. Rzadko jadam słodycze oraz inne produkty typu czipsy...
  10. Plan treningowy stworzony przez Ciebie -
  • Poniedziałek: Pompki - 2 serie, Wznosy nóg -2 serie
  • Wtorek : Boks
  • Środa: Podciąganie - 2 serie, Przysiady - 2 serie
  • Czwartek: Boks
  • Piątek; Pompki w staniu na rekach - 2 serie, Mostek - 2 serie
  • Sobota: Wolne
  • Niedziela : Wolne

 

   11 . Na jakiej podstawie stworzyłeś/aś plan ? -Jest to plan treningowy z książki "Skazany na trening" , w dni wolne na tygodniu będę trenował boks.

 

 

A więc mam do was pytanie. Trenuję Wielką Szóstkę od początku. Planuję zacząć od poniedziałku. Dziś przeczytałem dużo na temat kalisteniki. Jednak Czy 3 dni treningu kalisteniki oraz tak krótkie treningi przyniosą zamierzone efekty? Może nanieślibyście jakieś poprawki? Tak czytałem tę książkę i wiem, że nie można przedobrzyć. Lecz czy to aby nie za mało? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Srednio raz w tygodniu ktos pyta o to, czy skazany to nie za malo i zawsze padaja te same odpowiedzi.

Adaptacja miesni przez minimum miesiac, a dopiero pozniej trening pod katem wybranego celu.

Cel taki sam jak u wszystkich...
A jest on praktycznie nie do osiagniecia jednoczesnie.

Proponuje jeszcze raz przeczytac pigulke

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
KamilKonskie

KamilKonskie

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów

Ale mi chodzi, czy mógłbym dołożyć , że powiedzmy rano wstaję robię sobie 1 serie pompek i wznosów nóg. A wieczorem także.


  • 0

#4
Fylypo

Fylypo

    Member

  • Użytkownik
  • 15 postów

Jeżeli trening daje Ci jakieś korzyści, nie przestawaj go wykonywać. Sam długo ćwiczyłem na skazanym i mi te dwie serie na ćwiczenie starczyły  ;) Dopiero jak zauważysz brak jakichś wyraźnych postępów staraj się zwiększyć ilość serii, lub dodać nowe ćwiczenia.

 

If it works keep doing it.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych