Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Simonster - sila, sila, sila.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL
Z przyjemnoscia obejrzałem go ponownie.
Ciekawe jest jaki cel ma, co chce jeszcze osiągnąc?

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#22
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

Franek to Ewa Chodakowska kalisteniki :))))



Ciekawe kto z was ( krytykujacych go ) potrafi chociaz 1/4 tego co on. Fakt moze I Simonster jest lepszy od niego ale to nie znaczy ze frank jest cienki. To tak jakby powiedziec ze koles ktory bierze 200 kg w martwym jest slaby bo inny bierze 250.. A po za tym wiekszosc jara sie jakims Al Kavadlo, ten to dopiero jest slaby w kali


Z tego forum moglbym spokojnie podac kilka nickow osob, ktore trenujac tyle lat co franek, majac takie zaplecze supli i wolnego czasu moglyby osiagnac kilka razy wiecej niz on.

Krytykowal go bede tak samo jak Ala kavadlo, bar brothers, chodakowska i wszystkie inne produkty na sprzedaz. Nie widze roznic miedzy nimi.

Byle rusek na placu zabaw do sw potrafi tyle co franek. Z ta roznica, ze owy rusek nie nagrywa filmow z gołą i opalona klata, aby zarabiac dolary.

Ale nie o tym temat.

@Hanni
Wydaje mi sie, ze juz nic wiecej nie musi osiagac. Moim zdaniem jest on numerem 1. Nie sprzedal sie i nadal robi to co robi, czyli trenuje w zaciszu bez blyskow fleszy i reklam supli. Oby jak najdluzej :)

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#23
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

Gość jest niesamowity, pewnie jako jeden z niewielu potrafiłby zrobić legendarną pompke na jednej ręce ze złączonymi nogami ze skazanego. Chciałbym w końcu zobaczyć, jak ktoś to wykonuje. Wiem, że jedną taką zrobił w jednym z filmików wspomniany wcześniej Al Kavadlo, ale czuję niedosyt hehe :)


  • 0

#24
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów
Tak tylko ze dzieki takiemu Frankowi Bar brothers itd. ludzue zrozumieli ze nie trzeba silki zeby zaczac cos robic ze swoin cialem. Pamietam jak sam myslalem ze bez sztangi nic sie nie osiagnie. Jakby nie Bar Brothers to dalej pompowal bym bicepsa na silowni 10 kg hantelka podnoszac ja milion razy..
  • 0

#25
Justy^a

Justy^a

    Advanced Member

  • Instruktor

  • 1 013 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Kwalifikacje:Trener Personalny
Dlatego napisałam, że jest jak Ewa Ch - ma fajną strategię marketingową i jest wyrazisty w mediach. Wiele osób motywuje, mnie też! Zwłaszcza na filmach z Antoinette, ja to łykam jak młody pelikan ; ) Tylko jak się przyjrzeć bardziej krytycznie, to niestety widać różne niedociągnięcia i przerost formy nad treścią w tych filmach.
  • 0

#26
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Najbardziej mnie irytuje, że Ci ludzie często reklamują jakieś przyrządy do ćwiczeń dzięki którym wyrobili sobie siłę i sylwetkę co jest oczywiście brednią. W końcu jaki wpływ na osiągnięcie HSPU bez podparcia ma rozciąganie gum nad głową? Niektórzy z tych YouTubowych gwiazd twierdzą, że duży. 

 

Można podpatrywać od nich różne ćwiczenia i próbować się ich nauczyć, ale lepiej zrobić to mając do dyspozycji podłogę/drążek/poręcze/kółka niż całą gamę supli i przyrządów reklamowanych na ich filmikach.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#27
Pletwal

Pletwal

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
Wiem, że jedną taką zrobił w jednym z filmików wspomniany wcześniej Al Kavadlo, ale czuję niedosyt hehe  :)

 

 

mógłbyś podać linka? youtube nie bardzo chce mi pomóc


  • 0

#28
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 010 postów

mógłbyś podać linka? youtube nie bardzo chce mi pomóc


Chyba chodzilo mu o to
https://m.youtube.co...h?v=hEMXbKVukUg
  • 0

#29
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 postów

mógłbyś podać linka? youtube nie bardzo chce mi pomóc

 

Proszę bardzo :)

 

Jeszcze kiedyś widziałem podobny filmik,z tego co pamiętam to chłopak robił wielokrotnie takie pompki (choć nie jestem do końca pewien czy miał złączone nogi) ale nie mogę go teraz znaleźć.

 

Znalazłem temat o pompkach na 1 ręce, jest tam ten filmik gdzie chłopak wykonuje je wielokrotnie, ale ułożenie jego ręki jest całkowicie inne niż w 10 kroku skazanego, bo łokieć idzie w bok a nie wzdłuż ciała.

 

http://kalistenikapo...aster-step-cc1/


Użytkownik Krzepki Paweł edytował ten post 19 września 2015 - 14:54

  • 0

#30
Wapstarzz

Wapstarzz

    Keep going !

  • Moderator
  • 196 postów
  • LokalizacjaBiałystok


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych