Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kontuzja reki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Krzysztof96

Krzysztof96

    Member

  • Użytkownik
  • 12 postów
Panowie potrzebuje porady... Z gory sorki że zakładam drugi temat w ciągu dwóch dni, ale wystąpiły pewne komplikacje jeśli chodzi o moją formę fizyczną, a mianowicie wczoraj miałem małą bójkę i doznałem poważnego złamania dłoni w dwoch miejscach z przemieszczeniem w wyniku mocnego uderzenia gościa w twarz dosc niefortunnie.

Gips minimum 6-8 tygodni :/ pytanue czy jest sens cwiczyc przez ten czas tylko nogi i brzuch , czy odpuscic sobie treningi na 2 miechy? :/ Siady moge robic i unoszenie nog tylko chyba :D
  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Narazie nie rob nic, poniewaz uklad miesniowy sterowany jest ukladem nerwowym.
Wysylajac impuls "napnij lewa reke" mimowolnie napinasz reke prawa rowniez w mniejszym stopniu (dlatego nie powinno sie trzymac palca na spuscie podczas np otwierania drzwi druga reka).

Daj rece odpoczac przez 2 tygodnie minimum, a poznie nie wykonuj cwiczen wymagajacych napiecia izometrycznego w 100%
(To tylko moje zdanie)

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych