Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Układanie treningu - potrzebna pomoc


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Dark62

Dark62

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Witam,chciałbym zacząć w miarę na poważnie ćwiczyć kalistenikę,ostatnie pół roku chodziłem na siłkę ale widzę że siła zrobiona tam mi tu dużo nie daje.Mam problem z ułożeniem treningu ,na trening mogę poświęcić 3-4 dni i tu się rodzi pytanie w jaki sposób mam trenować tj. czy mam używać skazanego czy też rutyn treningowych z madbarz,zależy mi na opanowaniu podstawowych hmm pozycji statycznych? chyba tak to się nazywa,chodzi mi o back lever i l sit  (i tu kolejne pytanie czy powinienem coś do tego dodać?) przez ostatnie dwa tygodnie robiłem sobie full body routine z madbarz i jest nawet okej ale chciałbym spróbować czegoś bardziej dzielonego może(chyba że ten full body routine jest najlepszą opcją?)

 

Do dyspozycji mam drążek(stosunkowo niski bo nie mogę wyprostować nóg jak na nim zawisnę) + możliwe że będę miał dostęp do poręczy do dipsów.

 

Bardzo proszę o pomoc ,z góry dziękuję.

Pozdrawiam

 

Nie za bardzo rozumiem o co Tobie chodzi? Chcesz żeby ktoś ułożył ci plan? Poświęć trochę czasu na czytanie forum .Ułóż plan samodzielnie, podaj cel .Plan treningowy możesz umieścić w dziale "plany treningowe".Zamykam temat .

Wyrwi


Użytkownik Wyrwi edytował ten post 05 czerwca 2014 - 21:32

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych