Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Początkujący szuka pomocy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
magus666

magus666

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Witam wszystkich!

 

Jestem nowy na forum, mam 33 lata, zapuściłem się straszliwie po operacji kolana kilka lat temu. Od zeszłego roku biegam, trenuję na ski-tourach. Jakiś czas temu usłyszałem od kolegi o kalistenice i postanowiłem ugryźć temat. Jako że nigdy nie lubiłem napinek na siłce myślę że odnajdę się w tym typie treningu.

 

Co do mojej osoby...

 

Po operacji ważyłem 124 kg przy wzroście 196cm.

Obecnie moja waga wacha sie pomiędzy 100-103kg.

Na drążku jestem słaby, Robię jakieś 6 podciągnięć.

Pompek [klasycznych] zrobię około 50 od strzała.

Brzuszki, robię z rana 3 serie po 30.

Przysiady mogę robić do upadłego... Chyba że akurat przeciąże kolano przy bieganiu.

 

Więcej grzechów nie pamiętam. Jestem kompletnie zielony w temacie i nawet nie wiem jak temat ugryźć, jakie ćwiczenia w kombinacji z jakimi robić, w jakich odstępach czasu ile powtórzeń. Z chęcią usłyszę tez jakieś propozycje lektór w tym temacie...

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc.

 

p.s. Zastanawiam się nad cross-fitem aby coś ze sobą zrobić ale jest to tak rozreklamowane że aż rzygam samą nazwą...  I czekam co z tą kalisteniką mi wyjdzie...


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Witamy!
Crossffit… bleh. Zero gracji ruchu. Zero opanowania miesniowego. No chyba, ze sa tacy co robia to inaczej niz na YT czy w klubach fitnes.

Na start "skazany na trening". To podstawa podstaw, a jak wiadomo bez podstaw nie osiagnie sie nic.

Wszystko mozna naprawic, wiec nie martw sie. Sam wazylem 108kg przy
187cm. Teraz 81 i nie mam problemow z zyciem prywatnym i zawodowym. W zdrowym ciele zdrowy duch.

Ps. Jutro bedzie nowy faq wiec bedziesz mogl przeczytac o treningu od a do z

Wyslane za pomoca TapaTalk
  • 1

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
magus666

magus666

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Dzięki za odpowiedź, czekam na zatem na faq'a.

 

Pozdrawiam.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych