Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Wyzwania maj 2k14 "Is this even possible?"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
58 odpowiedzi w tym temacie

#21
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

No dobra bo widzę, że trzeba Was zmotywować do działania.Oprócz książki od wydawnictwa AHA, osoba która zajmie pierwsze miejsce otrzyma również taką nagrodę - http://www.magnuspol...gonomiczne.html


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#22
Leito

Leito

    Member

  • Użytkownik
  • 21 postów

Próba nr 1 :

 

#Wyzwania na maj kończą się 10 kwietnia

 

Powinno tu być 10 czerwca o ile się nie mylę  :)


  • 1

#23
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Oczywiście :D Poprawione, thx. 

poziom 1 - 30 powt. 15 pkt

poziom 3 - 30 sec - 3.0 pkt


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#24
rafald27

rafald27

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaSJZ

POziom 3 

 

https://www.youtube....eature=youtu.be


  • 2

#25
charset

charset

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 104 postów
  • LokalizacjaTarnowskie Góry

Poziom 2 :)

https://www.dropbox....ne/MOV_0437.mp4


  • 3

#26
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Charset - według mnie plecy powinny być ułożone prosto, a u Ciebie jest spora kołyska(wklęśnięcie pleców), chyba że się mylę. Zobacz sobie na filmie instruktażowym, jak jest to poprawnie zrobione, ale i tak repik za walkę i ilość powtórzeń. ;)


  • 0

#27
charset

charset

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 104 postów
  • LokalizacjaTarnowskie Góry

Człowiek uczy się całe życie :) Czekam jeszcze na opinie FurioS'a.


  • 0

#28
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Cześć. Sorry za taką przerwę, ale mam ostatnio sporo na głowie. Niestety, ale mam pewne zastrzeżenia co do Waszych prób.

 

rafald27 - Twoja technika jest w porządku, ale niestety wysokość na jakiej się znajdowałeś była za duża. W regulaminie czy też na filmiku instruktażowym jest ok. 20 cm, u Ciebie na oko jest koło 35-40 - jest to znaczące ułatwienie przez co nie mogę zaliczyć Ci tej próby.

 

charset - Tutaj muszę zgodzić się z Orel'em. Nie zachowałeś prostej postawy i zgiąłeś się, przez co ułatwiłeś sobie ćwiczenie.

Proszę Was chłopaki o nagranie kolejnych prób i nie poddawanie się. Jest o co powalczyć :)


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#29
charset

charset

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 104 postów
  • LokalizacjaTarnowskie Góry

Głównie o to, żeby poprawić technikę ćwiczeń :) Bez nagrania nie czuje się tych niedoskonałości.


  • 0

#30
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów
Charset - to jest właśnie kolejny plus dla wyzwań, dla ludzi, którzy biorą w nich udział, dzięki nagrywaniu siebie podczas wykonywania ćwiczeń, można bardzo prosto wyeliminować błedy w technice wykonywanego ćwiczenia a także skorygować niewłaściwą postawę ciała ;)
  • 0

#31
krawcu

krawcu

    krawcu

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • LokalizacjaOstrowiec Św.

podłączam się  Poziom 4:

 

Poziom 3:

jak będzie ok technicznie to postaram się dorzucić jeszcze parę sekund.


  • 1

#32
Grandee

Grandee

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Lokalizacja71

poziom 1 ; )
www.youtube.com/watch?v=zooL-xwKsg8


  • 1

#33
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 postów

Grandee- dbajmy o technikę wykonywanego ćwiczenia, jest to jeden z najważniejszych elementów. Twoje ruchy są mocno skrócone podczas wykonywania pompek diamentowych. Tylko kilka razy wyprostowałeś ręce w łokciach, oraz tempo wykonywanego ćwiczenia jest chyba trochę za szybkie. Ruch trzeba kontrolować, później tylko możemy kontuzji się nabawić. Nic za wszelką cenę ;) Zobaczymy co FurioS na to ;) Rep za walkę :)


  • 0

#34
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

krawcu

poziom 3 - 15s - z filmiku wynika, że rozstaw dłoni miałeś na około szerokości barków (mogę się mylić). Następnym razem staraj się trzymać dłonie blisko siebie, a najlepiej złączone.

poziom 4 - 14 powt.

 

Grandee

Pozwolę sobie zacytować sam siebie.

 

 

Uwaga! W ćwiczeniach w których wykonujemy pompki należy zwrócić uwagę na maksymalny wyprost oraz maksymalne opuszczenie zgodne z regulaminem. Dla pewności polecam akcentować pozycje.

  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#35
Crochu

Crochu

    Lepszy niźli wczoraj

  • Użytkownik
  • 171 postów
  • LokalizacjaStargard

Podłączam się :) Dorwałem kamerkę w końcu. Te ostatnie kilka to rozpaczliwce to chyba nie będzie zaliczone ;)

 


  • 0
Żyj chwilą, lecz myśl perspektywicznie

#36
rafald27

rafald27

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 62 postów
  • LokalizacjaSJZ

poziom 5 

 

https://www.youtube....eature=youtu.be

 

 

poziom 3 

 

https://www.youtube....eature=youtu.be


  • 0

#37
krawcu

krawcu

    krawcu

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • LokalizacjaOstrowiec Św.
[quote name="FurioS" post="84555" timestamp="1401653148"]krawcu
poziom 3 - 15s - z filmiku wynika, że rozstaw dłoni miałeś na około szerokości barków (mogę się mylić). Następnym razem staraj się trzymać dłonie blisko siebie, a najlepiej złączone.
poziom 4 - 14 powt.

Tak masz rację, ręce trzymam szeroko, w drugim podejściu poprawie
  • 0

#38
krawcu

krawcu

    krawcu

  • Użytkownik
  • 17 postów
  • LokalizacjaOstrowiec Św.



Poziom 1 i 3
  • 0

#39
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 postów

Crochu - naliczyłem 27 powtórzeń

 

rafald27 -

poziom 3 - 30s

poziom 5 - zaintrygowałeś mnie tym staniem. Stałeś całkiem długo i bez zbędnych ruchów, ale Twoja postawa ma wiele do życzenia. Spójrz na filmik instruktażowy. U mnie ciało jest pionowo, a u Ciebie jest charakterystyczny łuk. Musisz trochę porozciągać barki i postarać się stać prosto. Spróbuj nagrać kolejną próbę :)

 

krawcu 

poziom 2 - wszystko było by spoko, ale Twoje dłonie są za blisko klatki piersiowej. Powinieneś ułożyć dłonie mniej więcej pod pępkiem, a nawet na wysokości miednicy.

 

Co od poziomu 1, to znów zacytuję sam siebie-

 Uwaga! W ćwiczeniach w których wykonujemy pompki należy zwrócić uwagę na maksymalny wyprost oraz maksymalne opuszczenie zgodne z regulaminem. Dla pewności polecam akcentować pozycje.

  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#40
BartekM

BartekM

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 2 postów

poziom 1

http://youtu.be/BqB9PjAyJxM


  • 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych